FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wiedźmin - serial
Autor Wiadomość
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2019-07-22, 16:46   

dworkin napisał/a:


A w ktorym miejscu Cykl Wiedzminski opowiada stricte o sredniowiecznej Europie?



A w żadnym, faktycznie watek o wiedźminie więc nie sprecyzowałem tego - jakie są kolory skóry w wiedźmaku wisi mi i powiewa i nie tylko w przypadku driad, świat wymyślony niech będzie jak tam produkcja sobie chce. Gdy pisałem o średniowiecznych nie chodziło mi o wiedźmina tylko ogólnie to co można od x lat zaobserwować w filmach i serialach, że w celu utrzymania kwoty popełnia się właśnie takie idiotyzmy jak doradca króla - afrykanin.To po prostu razi w oczy, a do tego wypacza historię wręcz ją zakłamując jakoby w średniowieczu i później byłoby to całkiem możliwe żeby czarny zdobył tak eksponowane stanowisko. Ciekawe co będzie później biali niewolnicy na plantacji bawełny podczas wojny secesyjnej ?


A co do praw autorskich byłem wręcz przekonany że w tym kabarecie z Sapkowskim i jego sprzedażą praw autorskich było właśnie do komiksów/zabawek/planszówek i ekranizacji a nie tylko gier komputerowych. Ale może się i pomyliłem i faktycznie coś zgryźliwemu tetrykowi się dostało, chociaż coś mi dalej w tym nie pasuje i może to Platige Image miało te prawa wykupione hmmm.....
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2019-07-22, 18:39   

CDP wykupił prawa do gry i tylko gry. Ale nawet gdyby chciał je odsprzedać innemu podmiotowi (tylko do gry, jako że innych nie miał), to taka możliwość również musiałaby być zapisana w umowie. Który twórca by jednak taką umowę podpisał?
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23158
Wysłany: 2019-07-22, 18:51   

Crozier napisał/a:
Generalnie to ujadanie kuców o tym, jaki to ten Wiedzmin jest mało słowiański, swietnie pokazuje, ze albo:

a) wiekszośc z nich zna ten swiat tylko z gier
b) nie umieją czytać, albo są na tyle pierdolnieci, ze przymykają oczy na jawną lewicową propagande, jaka sie wylewa z ksiazek Sapka.

Czekam, az sobie przypomna, ze Saga to rip-off arturiańskich legend i ogolnie czesto parodia slowianskiej fantasy, ze nie wspomne juz o takich kwiatkach, jak lesbijski romans Ciri - ZNOW TEN LEWACKI NETFLIX MUSIAL WRZUCIC WATKI HOMO REEEE

Debile. :)

Jak rzadko: //piwo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2019-07-22, 19:08   

dworkin napisał/a:
CDP wykupił prawa do gry i tylko gry. Ale nawet gdyby chciał je odsprzedać innemu podmiotowi (tylko do gry, jako że innych nie miał), to taka możliwość również musiałaby być zapisana w umowie. Który twórca by jednak taką umowę podpisał?


No co ty opowiadasz przecież te nowe komiksy od dark horse, planszówka, figurki i cały ten merchandise należy do CDP w sensie oni wydają licencje i oni z nich czerpią profity.

No taki który na pytanie czy woli procent czy kasę z góry wybiera kasę ;)
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-22, 19:33   

Zastanawiam się czy Don Pedro w wykonaniu Denzela W był prawilny czy też nie. Chyba że pójdziemy linią (wściekłych psów? ) że wszyscy iberyjczycy są podejrzani rasowo.
 
 
tr 


Posty: 657
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2019-07-22, 20:01   

dworkin napisał/a:
CDP wykupił prawa do gry i tylko gry. Ale nawet gdyby chciał je odsprzedać innemu podmiotowi (tylko do gry, jako że innych nie miał), to taka możliwość również musiałaby być zapisana w umowie. Który twórca by jednak taką umowę podpisał?


CDPR na pewno kupił prawa do wykorzystania sagi w grach komputerowych, grach planszowych i komiksach. Wysoce prawdopodobne, ze kupił jeszcze prawa do gier karcianych, książkowych systemów RPG i gadżetów (odzież, zabawki). I to chyba wsio, na co CD Projekt ma papiery od Sapkowskiego... (pomijając w tej chwili spór z Sapkowskim o to na ile gier komputerowych był kontrakt)
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-07-22, 23:00   

Wracając do driad - pomijając już ten nieszczęsny kolor skóry, to co one za broń dzierżą? Najsławniejsze łuczniki tegoż uniwersum jakieś włócznie z krzemiennymi grotami?! :shock:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7120
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2019-07-23, 08:22   

Wersja fanowska trailera, podmieniono tylko muzykę ale teraz to zupełnie inny film :)
http://youtu.be/nq9pbe-1Kd0
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-07-23, 08:25   

Geralt niestety dalej wygląda jak Fabio :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-23, 09:52   

utrivv napisał/a:
Wersja fanowska trailera, podmieniono tylko muzykę ale teraz to zupełnie inny film :)
http://youtu.be/nq9pbe-1Kd0

Qrde, cholera, mać ....
Musieli to zrobić, żeby pokazać "jak nie będzie"?
i znowu będę Percivala słuchać zamiast TD, Vangelisa czy Omni ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2019-07-23, 12:50   

Wyjdę na psujzabawę, ale...
https://www.youtube.com/w...A5827202465404E
Tak mi się jakoś przypomniało XD
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-23, 13:11   

i Herkules i Xena jakoś mnie ominęły - znaczy się wiem że gdzies tam leciały, obejrzałem ze trzy odcinki na krzyż i tyle.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-24, 10:53   

Wracając jeszcze do wątku "braku Jaskra".
Popatrzyłem sobie na to jakie opowiadania najwyraźniej pojawią się w serialu i przy okazji pospekulowałem. ;-)

1. Wiedźmin (strzyga) - stawiam na połączenie z czymś jeszcze - przedstawienie Yennefer/garbuski? - wtedy to mógłby być 1 odcinek.
2. Mniejsze zło (Kikimora, Blaviken, Renfri) - w jakiś sposób znowu przedstawia to Geralta, zwłaszcza jako "rzeźnika z Blaviken". Jeśliby od tego zaczęli jako 1 odcinek, to trochę mógłby wyjść WTF dla osób nie znających tematu, skoro Geralt to zabójca potworów a zaczynają od wyżynania ludzi/nieludzi
3. Kwestia ceny (Cintra, Duny, Pavetta) - powinien być gdzieś na początku serialu, żeby móc wrócić do wątku Ciri "jakiś czas później, kiedy Ciri już będzie mieć te X lat"

te 3 pierwsze odcinki mogą przedstawiać Geralta i Yennefer osobno. Niektóre nawet powinny. ;-) więc zakładam, że będą gdzieś na początku.

4. Ostatnie życzenie (dżin, Yennefer, Jaskier) - tu Geralt z Yen się pierwszy raz spotykają, jakby się uprzeć, to Jaskier też tu pierwszy raz się może pojawić

5. Kraniec świata (diaboł, Jaskier, elfy) -
5. Granica możliwości (smok, Jaskier, Yennefer) -
te dwa można by połączyć jako jeden odcinek. Jakkolwiek obydwa bardzo lubię i szkoda by było, jakby je pocięli.

6. Miecz przeznaczenia (Ciri, Brokilon) - mam nadzieję, że nie zostanie połączony od razu z "Coś więcej"
7. Okruch lodu (Yennefer, Istred)- żeby było coś pomiędzy dwoma opowiadaniami z wątkiem Ciri, a wprowadzając przy okazji ciut więcej powagi niż Kraniec świata i Granica możliwości, czyli budując napięcie pod finałowy odcinek
8. Coś więcej (Ciri, rzeź Cintry) - to bezwzględnie powinien być odcinek ostatni, w obsadzie nie widzę Visenny - szkoda ;-(

Sporo mają do zrobienia w tych 8 odcinkach, zwłaszcza, że dojdą jeszcze całe kawałki o Yennefer i polityce najwyraźniej. Coś z tych opowiadań muszą pociąć, żeby wszystko jakoś pomieścić.

Z powyższych - Jaskier pojawia się raptem w trzech opowiadaniach, z czego dwa (Granice możliwości i Kraniec świata) podejrzewam, że mogą być pocięte.
Więc brak jego postaci w krótkim trailerku nie powinien aż tak bardzo dziwić.
Jego postać się rozkręci jak zaczną ekranizować sagę.



P.S. Tak Fidel, lubię się bawić w szukanie okruchów informacji, analizowanie i składanie z nich potem jakiejś większej całości. ;-)

P.S.2.
Ziarno prawdy (piękna i bestia)
Wieczny ogień (mimik, Jaskier)
Kwestia poświęcenia (mała syrenka, Essi Oczko, Jaskier)
Głos rozsądku (Nenneke)
nie ma po nich śladu ani w obsadzie, ani w przeciekach, czyli nie ma raczej na co liczyć.

I tu chyba mam w miarę największą niespodziankę - brak Nenneke w serialu!
Zakładam, że ewentualnie pojawi się później w ekranizacji sagi.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
  
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13183
Wysłany: 2019-07-24, 10:59   

si, tyle, że to gówno warte
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-24, 11:06   

problem w tym że obsadzono przede wszystkim postacie poboczne(lub nieistniejące) względem opowiadań - czyli różne czarodziejki :)

jest już obsada Vilgefortza, Caira
zresztą ... :) nie tylko widzę już zerrikankę Veę , Yarpena, Eycka...
ja widzę opcję w której mamy do czynienia z retrospekcją w której Yen spowiada się przed czarodziejkami z historii Yen&Geralt

https://www.imdb.com/titl..._=tt_cl_sm#cast
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-24, 11:18   

Trojan napisał/a:
problem w tym że obsadzono przede wszystkim postacie poboczne(lub nieistniejące) względem opowiadań - czyli różne czarodziejki :)

jest już obsada Vilgefortza, Caira
zresztą ... :) nie tylko widzę już zerrikankę Veę , Yarpena, Eycka...
ja widzę opcję w której mamy do czynienia z retrospekcją w której Yen spowiada się przed czarodziejkami z historii Yen&Geralt

https://www.imdb.com/titl..._=tt_cl_sm#cast


Czarodziejki i pewnie Vilgefortz to wątek młodości Yennefer IMHO. O tym wiadomo od dawna. Podejrzewam, że część czarodziejek może zginąć pod Sodden (Koral tam zginęła z tego co widzę).
Bo zakładam, że nie "spalą" i nie pokażą Vilgefortza podczas "rzezi Cintry", ani nie powiążą go od razu z Jeżem. Chyba, że też stanie jeszcze po stronie reszty czarodziejów pod Sodden, bo tak chyba było?
Edit: chociaż to chyba była druga bitwa pod Sodden, a w czasach opowiadań jest ta pierwsza ...

Cahir to właśnie "rzeź Cintry" - jest nawet w trailerze, chociaż przez czarny hełm nic nie widać. ;-)

Yarpen, Eyck, Vea to opowiadanie ze smokiem. ;-)
Istredd - Okruch lodu
Stregobor - Blaviken
Torque, Toruviel - Kraniec świata
Filavandrel - może być w Krańcu świata, może w jakichś wizjach Ciri (bo jakieś najwyraźniej są


Edit: swoją drogą - na ile można wierzyć tej liczbie epizodów przy tej obsadzie?
A jeszcze bardziej temu w którym odcinku wystąpią, bo niezła jazda wychodzi. :shock:
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-24, 12:17   

goldsun napisał/a:


Cahir to właśnie "rzeź Cintry" - jest nawet w trailerze, chociaż przez czarny hełm nic nie widać. ;-)

Yarpen, Eyck, Vea to opowiadanie ze smokiem. ;-)
Istredd - Okruch lodu
Stregobor - Blaviken
Torque, Toruviel - Kraniec świata
Filavandrel - może być w Krańcu świata, może w jakichś wizjach Ciri (bo jakieś najwyraźniej są



wszystko wiem, tylko jak połączyć i kolejność doboru aktorów i teoretycznej ilości epizodów im przydzielonych. bo od ilości wątków przeplatających się w tych 8 odcinkach - circa pewnie 400 minut boli głowa

mniej wincej wynika z tego że cała opowieść powinna się zaczynać od ostatniego życzenia,
albo..
albo...
będą to historie równoległe w którymś odcinku spinające się ostatnim życzeniem (ale w sumie to bez sensu - chyba że wyłączą wątek dziecka niespodziewanki)
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-24, 12:54   

Trojan napisał/a:
goldsun napisał/a:


Cahir to właśnie "rzeź Cintry" - jest nawet w trailerze, chociaż przez czarny hełm nic nie widać. ;-)

Yarpen, Eyck, Vea to opowiadanie ze smokiem. ;-)
Istredd - Okruch lodu
Stregobor - Blaviken
Torque, Toruviel - Kraniec świata
Filavandrel - może być w Krańcu świata, może w jakichś wizjach Ciri (bo jakieś najwyraźniej są



wszystko wiem, tylko jak połączyć i kolejność doboru aktorów i teoretycznej ilości epizodów im przydzielonych. bo od ilości wątków przeplatających się w tych 8 odcinkach - circa pewnie 400 minut boli głowa

mniej wincej wynika z tego że cała opowieść powinna się zaczynać od ostatniego życzenia,
albo..
albo...
będą to historie równoległe w którymś odcinku spinające się ostatnim życzeniem (ale w sumie to bez sensu - chyba że wyłączą wątek dziecka niespodziewanki)



Chce ktoś lekkie spojlery? ;-)
Popatrzyłem sobie na to kto jest przypisany do którego odcinka.
Pomijając niektóre przypisania do wszystkich 8 odcinków, to da się poukładać - które opowiadanie, będzie w którym odcinku. I w jakąś całość to się układa. Nie wiem czy mnie ta całość satysfakcjonuje ...
Jedynie okruch lodu nie wiem gdzie wychodzi.
I nie - ostatnie życzenie nie wychodzi w pierwszym odcinku. ;-)
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-24, 13:06   

obczaiłem obsadę pierwszego odc. - naładowali tam tyle postaci... że wygląda na to że zacznie się od.
a story będzie równolegle [chyba że połączą miejsca/czas w jedno]

skądinąd uważam że to dobry początek

ps. na pilota powinni dać z półtorej godziny, bo oprócz story na pewno będzie duży wstepniak z wiedźmami.


[o ile zawierzamy informacjom które z imdb]
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-24, 13:15   

Trojan napisał/a:
obczaiłem obsadę pierwszego odc. - naładowali tam tyle postaci... że wygląda na to że zacznie się od.
a story będzie równolegle [chyba że połączą miejsca/czas w jedno]

skądinąd uważam że to dobry początek


IMHO w 5 odcinku przestanie być równolegle - 2 opowiadania, które "łączą".
Trochę mnie zaskakuje 6 odcinek, chyba, że coś do niego dołożą.

I taki rozkład powoduje, że na opowiadania będzie jeszcze mniej miejsca, stąd pewnie to co poleci w pilocie.

Trojan napisał/a:
ps. na pilota powinni dać z półtorej godziny, bo oprócz story na pewno będzie duży wstepniak z wiedźmami.

rozpisz sobie pozostałe odcinki

Ale fakt, moje ulubione opowiadanie najwyraźniej potną ostro, jeśli chcą się jakoś zmieścić. Z drugiej strony - i tak dobrze, że w ogóle się pojawia, bo mogli je odpuścić.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-24, 13:39   

[uwaga - można uznać to za SPOILER !!!]

z tych teoretycznych obsad wynika że pójdzie serial linią GoT - czyli na oko 3-4 (może nawet 5)równoległe wątki

1. Wiedmiński (main)
2. Cirio-Cintyrjski
3. Czarodziejkowski
4. Nilfgaardzko-Cahirski

i wynika że wątki opowiadaniowe to (bez kolejności)
1. Wiedźmin
2.Kwestia Ceny (crossover/jeż)
3.Mniejsze Zło (Renfri/Chyżwar :) )
4. Kraniec Świata (diaboły)
5. Granica Możlwiosci (smoki)
6.Miecz Perznaczenia (driady)+Coś wincej
7. Okruch lodu (czyli jazda na dwa baty)- ale to może być mocno pobocznie
8. OStatnie życzenie (dżiny i G+Y=WM)

na szybko - coś mi umkło ?
nie wygląda to źle - pytanie jak dużo serialczasu poświęcą wątkowi Wiedźmińskiemu a ile pójdzie na inne
  
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2019-07-24, 13:51   

Do premiery daleko, a już przeżywacie na ostro :lol:
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-24, 13:52   

Trojan napisał/a:
[uwaga - można uznać to za SPOILER !!!]

z tych teoretycznych obsad wynika że pójdzie serial linią GoT - czyli na oko 3-4 (może nawet 5)równoległe wątki

1. Wiedmiński
2. Cirio-Cintyrjski
3. Czarodziejkowski
4. Nilfgaardzko-Cahirski

i wynika że wątki opowiadaniowe to (bez kolejności)
1. Wiedźmin
2.Kwestia Ceny (crossover)
3.Mniejsze Zło (Renfri)
4. Kraniec Świata (diaboły)
5. Granica Możlwiosci (smoki)
6.Miecz Perznaczenia (driady)
7. Okruch lodu (czyli jazda na dwa baty)- ale to może być mocno pobocznie

na szybko - coś mi umkło ?


brakuje w twojej liście:
8. ostatnie życzenie (potwierdzone - Cirreadan w obsadzie)
9. coś więcej (raczej potwierdzone - brugge koło jarugi i w ogóle trudno, żeby nie było, chociaż może być zmodyfikowane)

I trochę tworzysz te wątki na siłę IMHO.
- typowego wiedźmina to za dużo nie widać - 1 może 2 odcinki
- czarodziejki to też raczej 1,2 odcinki, żeby przedstawić Yen
- cintra to dla mnie watek "polityka i wojna", czyli razem z nilfgardem
- ciri, czyli dziecko niespodzianka/przeznaczenie - wiadomo, że powinien istnieć
realnie, do kolejnego sezonu przejdą imho tylko 2 ostatnie wątki jako główne. To, że postacie będą się rozdzielać nie oznacza dla mnie różnych wątków.

ASX76 napisał/a:
Do premiery daleko, a już przeżywacie na ostro :lol:

Ja się bawię - lubię takie zabawy. ;-)
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-24, 13:53   

jakie daleko ?
4 miesiące z ogonkiem
może uda mi się obejrzeć z dwa-trzy seriale w tym czasie


tja. cos wincej dodałem i faktycznie Ostatnie życzenie tyż będzie

co do ilości odcinków/czasu poświęconych wątkom ( - to raczej wynik tego że w każdym występuje np. taka Fringilla
  
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13183
Wysłany: 2019-07-24, 14:02   

Ja pierdolę
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1888
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2019-07-24, 14:04   

Ja też, ale brechtam również.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-24, 14:22   

oj tam, chwila pracy i rozkmniliśmy serial.
w sumie już nie musimy oglądać.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-24, 14:26   

Trojan napisał/a:
oj tam, chwila pracy i rozkmniliśmy serial.
w sumie już nie musimy oglądać.

Pisz za siebie - ostatni serial jaki oglądałem, to było "stargate - universe" (czy jakoś tak, ten w którym lecieli statkiem). Jakoś mi seriale nie wchodzą, chyba za dużo czasu wymagają i wolę w tym czasie porobić coś innego.
Ale akurat wiedźmina na pewno zobaczę, stąd pewnie też bawię się w zgadywanki "jak chcą to zrobić". Mam do wiedźmina sentyment i nic nie poradzę.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11318
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-24, 14:52   

taka ironia...
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2019-07-24, 15:39   

goldsun napisał/a:


Jakoś mi seriale nie wchodzą,

chyba za dużo czasu wymagają i wolę w tym czasie porobić coś innego.

Ale akurat wiedźmina na pewno zobaczę, stąd pewnie też bawię się w zgadywanki "jak chcą to zrobić". Mam do wiedźmina sentyment i nic nie poradzę.


1. Może nie próbowałeś Pan "właściwych"? ;)

2. Porobienie czegoś innego też wymaga dużo czasu, np. czytanie książek pochłania nawet więcej ;) W każdym razie czas poświęcony dobrej produkcji nigdy nie jest stracony, a i pospamować jest o czym :-P

3. Tyle tylko, że to już nie Wiedźmin Sapkowskiego, lecz pozbawiona słowiańskości "papka" przetworzona przez (h)Amerykańców, więc insza inszość ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13