FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Różnorodność Orientacji Seksualnych
Autor Wiadomość
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2013-05-16, 13:51   

"South Park"
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2013-05-16, 15:50   

Zamiast prasy obiektywnej epic battle rap //utrivv
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-05-17, 07:28   

Czy ktoś powiedział... epic battle rap?! :freak:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZT2z0nrsQ8o[/youtube]
_________________
Instagram
Twitter
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2013-05-17, 08:03   

...your daddy beat you like a dog, and now you're evil...
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-06-12, 14:55   

Właśnie się dowiedziałem, że brat uważa homoseksualizm za chorobę i w jego opinii (ojciec również ją podziela) należało by ich wziąć pod ścianę i...
Jestem deczko przygnębiony. :-?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2013-06-12, 15:40   

Że wyrażają opinie znaczącej części społeczeństwa? :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-06-12, 15:51   

Brat powiedział to samo.
Powiedziałem mu, że jest głupi.
Powiedziałem mu, że chcę zobaczyć jego papiery pozwalające mu się wypowiadać w sprawach medycznych.
Powiedział, że chce zobaczyć moje papiery pozwalające mi wypowiadać się w sprawach prawa.
Pokazałem mu.
Wyśmiał je.
Pomylił etykę z etykietą.
Nakrzyczałem na niego.
Poszedł sobie.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2013-06-12, 16:28   

Zastanawiam się, który z Was ma 7 a który 10 lat //mysli
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-06-12, 16:35   

Co za głupiec z Twego brata. Przecież taniej będzie utopić w rzece. Albo wysłać na Łotwę.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Młodzik 


Posty: 1367
Skąd: Heidelberg/Ladenburg
Wysłany: 2013-06-12, 17:17   

Jak to dobrze, że cały ten problem mi wisi i powiewa inaczej w mojej rodzinie doszłoby do zbrodni. Nie wiadomo tylko kto kogo.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2013-06-12, 17:37   

BTW: w sobotę idę na Paradę Równości.

Czego się nie robi dla przyjaciół... :P
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2013-06-12, 18:10   

No to mogę tylko powiedzieć: pic or it didn't happen :mrgreen:
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2013-06-13, 06:31   

Romulus napisał/a:
BTW: w sobotę idę na Paradę Równości.

Czego się nie robi dla przyjaciół... :P

Ja będę po drugiej stronie wygolony na łyso i z wielką pałą !@#
Strugam już na niej twoje imię ;)

A na poważnie - nie lubię marszów a już parady wyjątkowo źle mi się kojarzą, może miałbym inne zdanie gdybym wyrósł w normalnym kraju?
Nie mniej gratuluję odwagi, wreszcie się zdecydowałeś :)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2013-06-13, 09:26   

Tak, robię coming out :mrgreen:
Żonie się nie chce więc straszę ją, że poznam jakiegoś miłego pana, który się mną zaopiekuje :)

Ale też nie cierpię spędów publicznych. I na Paradę idę tylko dlatego, że obiecałem przyjaciołom. Gdyby nie to, to bym nie ruszał się z Orlenowa :) Rok temu wypadł mi dyżur, w tym roku nic mi nie wypadnie :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
nosiwoda 


Posty: 522
Wysłany: 2013-06-13, 13:08   

Tixon napisał/a:
Właśnie się dowiedziałem, że brat uważa homoseksualizm za chorobę i w jego opinii (ojciec również ją podziela) należało by ich wziąć pod ścianę i...
Does not compute. Skoro choroba, to za co kara? Chyba że gruźlików i ludzi z mukowiscydozą też by stawiali pod ścianą. Wtedy przynajmniej konsekwentni w szaleństwie.

A skoro choroba, to uważają za nabytą, czy za wrodzoną/uwarunkowaną genetycznie?

Cytat:
w sobotę idę na Paradę Równości.
Cholera, a ja chyba znowu przegapię, bo idziemy na jakiś piknik firmowy. Romulus, a gdybym jednak dotarł, to jak Cię rozpoznać?
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2013-06-13, 13:40   

nosiwoda napisał/a:
Cytat:
w sobotę idę na Paradę Równości.
Cholera, a ja chyba znowu przegapię, bo idziemy na jakiś piknik firmowy. Romulus, a gdybym jednak dotarł, to jak Cię rozpoznać?

Tu będzie problem. Z twarzy podobny do nikogo :) Kurduplasty (168 cm), ale w okularach, przy boku będę miał jednego dryblasa a z drugiego kolesia mojego wzrostu :) I, niestety, pewnie koło 18.00 się zmyję, bo na po-Paradowych atrakcjach nie zostanę z braku czasu i konieczności praktycznego wykorzystania niedzieli :)

Serio, to nie wiem nawet jak się umówić, bo wiem tylko, że na Paradę idę i z kim, ale gdzie się zaczyna, jak biegnie trasa i gdzie się kończy - nie mam pojęcia.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
nosiwoda 


Posty: 522
Wysłany: 2013-06-13, 14:10   

To już sprawdziłem. Idzie od Sejmu do Jerozolimskich, potem krąży, krąży i na tyły Smyka (aha, aha, aha).
No nic, może dojadę, bo zaczyna się o 15. Nie wiem, co żona powie, bo jeszcze nie rozmawiałem z nią o tym :)
 
 
Młodzik 


Posty: 1367
Skąd: Heidelberg/Ladenburg
Wysłany: 2013-06-13, 15:13   

Hmm... myślałem, że może startuje z Placu Zbawiciela, tak jak rok temu (?), to bym se popatrzył, a tak to nie chce mi się iść.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1843
Wysłany: 2013-06-14, 09:47   

Tix: Ja zawsze w takich sytuacjach pytam ludzi, co by zrobili, jakby mieli syna geja/córkę lesbijkę. Czasem pomaga, acz niestety zadziwiająco rzadko. I tego nawet nie można nazwać homofobią, tylko zwyczajnym ograniczeniem umysłowym (bez urazy co do twojej rodziny, piszę ogólnie, sporej części mojej rodziny - choć na szczęście nie tej najbliższej - też to dotyczy). I o ile pokolenie moich dziadków jestem jeszcze w stanie jakoś tam zrozumieć, tj. np. wujków czy kolegów po prostu nie ogarniam.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2013-06-14, 11:16   

Dystans do gejów może mieć kilka poziomów, na którym zaczyna się homofobią i umysłowe ograniczenia? W odmowie jakichkolwiek przywilejów? Wszak przywileje przyznawane są w zależności od sytuacji, położenia i funkcji. Czy odmowa adopcji jest już homofobią?

Moim zdaniem o dyksyminacji można mówić tylko przy ograniczaniu podstawowych praw człowieka (co w przypadku homoseksualistów ma miejsce w umiarkowanym stopniu). Na pewno kwalifikuje się tu stawianie kogokolwiek pod ścianą. W rodzinie od lat borykamy się z ciężką chorobą, stąd nikt nie odmówiłby gejom prawa do godnej egzystencji. Ale jeśli chodzi o przywileje - zdania są podzielone. Np. mój ojciec jest przeciwny adopcji przez pary jednej płci i twierdzi, że wciąż nie da się zawyrokować, czy homoseksualizm jest normatywnym stanem organizmu, czy też od niego odchyleniem (co nie znaczy - chorobą) na skutek aberracji któregoś z "podzespołów". Dalej wiemy niewiele o działaniu ludzkiego mózgu, więc nie umiemy w pełni odpowiedzieć na to pytanie.

A zmierzam do tego, że nie uważam swojego ojca za homofoba, mimo powyższego poglądu.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1843
Wysłany: 2013-06-14, 18:30   

Akurat znaczna część homoseksualistów też nie zabiega o prawo do adopcji czy też jest jej przeciwna. Moja wypowiedź odnosiła się do opisanej przez Tixona postawy, która jest niestety postawą dość powszechną.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2013-06-15, 20:01   

Wróciłem z parady. Było świetnie. Wesoło, spokojnie i energetycznie. Damn, podobało mi się :)
Żałowałem tylko, że nie było kontrmanifestacji. To jest były jakieś grupki, ale kompletnie bez znaczenia. Choć jedna ma szansę zdominować przekaz :)

Na Placu Trzech Krzyży stało kilku zdrowych prawicowych chłopaków. Trzymali transparent, na którym było napisane: "Chcemy męszczyzn, a nie cioty". Rozśmieszyli wszystkich kompletnie. Raz - błąd na transparencie a dwa - kompletu samokompromitacji dopełnił fakt, że trzymali ten transparent sami chłopacy (i chyba były dwie dziewuszki).

Czyli prawdą jest co głoszą złośliwcy: że prawicowe chłopaki to utajeni homosie :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1843
Wysłany: 2013-06-15, 21:34   

Był ten transparent w Faktach. Się uśmiałam.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2013-06-17, 20:17   

Och, no fakt, był jeszcze on:
http://natemat.pl/64987,a...ich-manipulacji
No i prawicowe młoty zwęszyły SPISEK :) Tak swoją drogą, ten pan mówił, że na przyjście na Paradę namówił go Gruby Rysiek, a Gruby Rysiek to potwierdził. Nie Palikot, prawicowe młotki, tylko Gruby Rysiek :)

Ale prawicowe młotki, w duchu chrześcijańskiej miłości, teraz powieszą tego człowieka na różańcu:
http://wyborcza.pl/1,7547...Gazeta_Wyborcza
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2013-06-18, 06:41   

Może to tylko zawodowy protestant, popyt rodzi podaż, któż bardziej zaangażuje się w protest niż osoba która udaje?
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2013-06-18, 08:27   

Można otworzyć agencję i wynajmować takich profesjonalistów potrzebującym za 20$ dziennie plus wydatki na paliwo. Brzmi jak biznesplan //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2013-06-18, 08:32   

Stary Ork napisał/a:
Można otworzyć agencję i wynajmować takich profesjonalistów potrzebującym za 20$ dziennie plus wydatki na paliwo. Brzmi jak biznesplan //mysli

Wchodzę w to! :)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Młodzik 


Posty: 1367
Skąd: Heidelberg/Ladenburg
Wysłany: 2013-06-24, 21:24   

Z "Najwyższego Czasu" dowiedziałem się, że ok. 50% homoseksualistów popełniło ciężkie zbrodnie, o których media starają się milczeć (bądź też o orientacji sprawców) pod naciskami homolobby. Uff, jak to dobrze, że ci ludzie nie rządzą (przynajmniej na razie), bo pewnie dostałbym prewencyjnie dożywocie.
 
 
mad5killz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-24, 21:44   

Młodzik napisał/a:
Uff, jak to dobrze, że ci ludzie nie rządzą (przynajmniej na razie), bo pewnie dostałbym prewencyjnie dożywocie.

Patrz, bo jeszcze Cię rektor wy... wali bez mydła. //bucka
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2013-06-24, 21:56   

Młodzik napisał/a:
Z "Najwyższego Czasu" dowiedziałem się, że ok. 50% homoseksualistów popełniło ciężkie zbrodnie,
A mają to ze statystyk Wyssane z palucha czy Wzięte prosto z dupy? Chociaż, pewnie ciężka zbrodnia jest dla nich równoważna z grzechem ciężkim. Wtedy nawet nieprzestrzeganie postu łapie się pod zbrodnię. A już użycie gumki to ludobójstwo. //spell

Wygląda na tę samą przypadłość, co u chorobliwych antysemitów i żydożerców - sami zbrodniarze, a media milczą, bo ONI wszędzie mają wtyki i wszystko kontrolują. Najzdrowiej zignorować. Albo pośmiać się z wariatów.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13