FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pyrolandia... czyli Poznań
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-21, 23:45   Pyrolandia... czyli Poznań

No dobra widzę, ze wszyscy się boją założyć temat. Najfajniejsze jest to że ja mieszkam w Wawie, a zakładam temat o Poznaniu. x.x Masakra. xD

Pyrkon 2008 odbędzie się - jakby ktoś ciężkokojarzący był w Poznaniu - w dniach 28-30 marca 2008 roku. No więc z racji tego, że parę osób zapowiedziało swój przyjazd do Poznania, to ja chce się spytać oficjalnie jeszcze raz kto. Pamiętajcie, że jesteśmy patronatem Pyrkonu. :freak:

Ja na 80% się pojawię na Pyrkonie, mam wtedy niby zajęcia, ale zjazdów więcej niż było, a więc więcej też popuścić można. :P

No pisać lenie. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2008-01-21, 23:49   

Ja! Ja będę! Na 99,9 %. //hurra
Ruszać tyłki do mojego pięknego, starego miasta.
Zapewniam opiekę moralną, pomoc w poruszaniu się po mieście, swoje bezcenne towarzystwo i trzy miejsca noclegowe(zaklepane od wieków :perv: ).
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-01-21, 23:55   

Ja będę na 90 % połącze spotkanie z wami z Konwentem i będę pełne 3 dni trzeba je jakoś wykorzystać XD no kto jeszcze ? nie wykręcać się
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-01-22, 00:04   

Noo... mam wtedy zajęcia, ale do czegoś trzeba wykorzystać nieobecności, nie? :P Szczególnie, że Poznań blisko, tak dla odmiany ;) Możliwe, że pojawią się też ludziki z ogniolodu, mam nadzieją, że się was nie przestraszą... //panda
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-22, 00:08   

Metz napisał/a:
Noo... mam wtedy zajęcia, ale do czegoś trzeba wykorzystać nieobecności, nie? :P

Dobrze gada, polać jej. //pacnij
Metzli napisał/a:
Możliwe, że pojawią się też ludziki z ogniolodu, mam nadzieją, że się was nie przestraszą... //panda

A to nie my ich? //panda xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2008-01-22, 08:31   

MadMill napisał/a:
Metzli napisał/a:
Możliwe, że pojawią się też ludziki z ogniolodu, mam nadzieją, że się was nie przestraszą... //panda

A to nie my ich? //panda xDDD


Pokażcie mi tylko którzy to :freak: xDDD

Pyrkon... Pyrkon... //mysli tak jakbym to miała w planach //mysli
Ale termin jeszcze odległy, nie wiadomo czy w ogóle dożyję :P
_________________
W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami.
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2008-01-22, 09:46   

ja, ja! ja!! //hurra

zamierzam się i planuję - na razie na 95% ;)
Jak już Metz powiedziała - kiedyś te nieobecności trzeba wykorzystać :P

Au revoir! //kas
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-01-22, 12:23   

Do Poznania mam ~100 km, więc jak coś, to postaram się temat śledzić i być może pojawić się na spotkaniu [miałem być już w wawie, ale ostatecznie wybrałem sprawy dla mnie bardziej priorytetowe : P]. Pyrkonem też w sumie mógłbym się zainteresować. no zobaczymy. ;p Wstępnie jestem na tak.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-01-22, 18:35   

Oj, raczej nie mogę się zapowiedzieć tak na 100%, raczej mniej więcej 70-80%. Jednak już w grudniu umówilam sie z kimś, kto ma do mnie (tzn do Wawki) 500 km, to zamierzamy się spotkać "w pól drogi" na tym konwencie. Bardzo możliwe, że wam gdzies w którymś momencie mignę na konwencie... Ustalcie między sobą, kto się puści za mna w pościg ;) . Toudi zna moja paszczę, więc jesli będzie, to pewnie on się zabawi w "szukaj, Sunci, szukaj" :mrgreen: .
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-01-22, 19:24   

Będę na 95%, powstrzymać mnie może tylko śmierć. Oczywiście nocuję u Zir, zaklepane miejsce ;P będę z lubym.
Nie mogłabym sobie odpuścić tego konwentu, szczególnie, że jest tak blisko :mrgreen:
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-01-22, 22:08   

10%, raczej się nie zjawię, chyba że będę miał powód albo nadmiar wolnego czasu albo ktoś mnie namówi albo będę miał z kim jechać.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2008-01-22, 22:10   

Jander napisał/a:
albo będę miał z kim jechać.

A co, boisz się sam? ;P
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-04, 11:32   

Gdyż, iż, albowiem (plagiat planowany :P ) sesja się zdała i nic mi nie zostało - "To już jest koniec i nie ma już nic" //buu //muzyka xD to na Pyrkonie zjawię się na 99,(9)% - zawsze są jakieś przypadki losowe, ale miejmy nadzieję, ze takich nie będzie i się spotkamy w Poznaniu. ;)

Wasza nadzieje, że nie przyjadę zmalała drastycznie. :mrgreen:
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-02-04, 11:52   

No to mamy wstępną ekipę

Toudi
Ari
Tyr
Metz
Bruja
Zir
Jeke
Soul H
Mad
Magiel
Metz
Tanit
Elektra?
Sunsin?
Neander?
Shadow
Jacek Komuda XD
Jakub Ćwiek XD
R Dębski XD

o kimś zapomniałem?

Ja myślę że można by JUŻ rozglądać się za noclegiem, bo póżniej może być trudniej znaleźć jeden/ dwa pokoje, żeby była ekipa i byliśmy razem. Warto się deklarować, kto chce być i kto chce gdzie nocować.


Metzli napisał/a:
pojawią się też ludziki z ogniolodu, mam nadzieją, że się was nie przestraszą... //panda

To może razem noclegi całe schronisko nasze. :freak:







http://www.eholiday.pl/no...schronisko.html
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-02-04, 14:21   

Mam złą wiadomość - dzisiaj otworzyła się furtka dająca mi możliwość wyjazdu na Pyrcon ;( Niczego nie mogę obiecać, ale będę się starał.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-02-04, 14:25   

Możecie dorzucić mnie, aczkolwiek nic nie mogę obiecać. Szostak i Huberath będą, jeszcze tylko Dukaja brakuje z moich polskich autorów, więc zrobiło się dla mnie interesująco.
Aczkolwiek dalej do konwentów nie jestem przekonany ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-04, 14:31   

Tigana napisał/a:
Mam złą wiadomość - dzisiaj otworzyła się furtka dająca mi możliwość wyjazdu na Pyrcon ;(

Nieeeeee! //buu Przerąbane. //maruda ;P
No faktycznie masz przerąbane, bo wiesz że lepiej nie włączać gg, bo będę Cię molestował o ten wyjazd. :mrgreen: Trzymam kciuki. ;)
Jander napisał/a:
Szostak i Huberath będą, jeszcze tylko Dukaja brakuje z moich polskich autorów, więc zrobiło się dla mnie interesująco.

Dukaja nie będzie, potwierdził, że nie przyjdzie już jakiś czas temu. A więc nie ma Dukaja na Pyrkonie, chyba, ze coś się zmieni, w co wątpię.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-02-04, 14:33   

Dobra tam, brak Dukaja przeżyję, wszak Lodu jeszcze nie czytałem, a pewnie o tym by gadał. Jak Tigana pojedzie to jeszcze większa szansa, że ja pojadę ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-02-04, 17:42   

Jander napisał/a:
Jak Tigana pojedzie to jeszcze większa szansa, że ja pojadę ;)

O jak miło //piwo Inni forumowicze wypierali się znajomości ze mną i uciekali z dworca.
Ja nic nie obiecuje - po prostu spróbuje. Wszystko zależy od tego czy mi czegoś nie zamieszają studia podyplomowe. Na dzień dzisiejszy nie mam w tym terminie zloty, ale moja pseudo uczelnia uwielbia niespodzianki.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
jeke 
Maruda


Posty: 140
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-02-06, 22:58   

bedę :mrgreen:
_________________
Pisząc nie trzeba tak wyczerpywać przedmiotu, aby nic nie pozostało dla czytelnika. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli - Monteskiusz
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-02-06, 22:59   

Cytat:
bedę :mrgreen:


//hurra

Mówić kto gdzie śpi //bicz

Jak chcecie nocować itp ....
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-07, 00:02   

Toudisław napisał/a:
Mówić kto gdzie śpi //bicz

Nie ważne gdzie, ważne z kim Toudi, ja zamawiam Ciebie. :freak:

Ja tez pewnie będę. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Soul Hunter
Zaginiona Duszyczka


Posty: 10
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-02-07, 11:22   

Ja będę na 95%... jadę ze znajomymi ze Szczecina spotkać się zarówno z wami jak i ze znajomymi z innych grup społeczno-forumowych :) ale podejrzewam, źe i tak będę w 95% z wami xD
ciekaw jestem skąd jestem na liście, czyźby telepatia? hmmm moźe ktoś siedzi w mojej głowie i czyta moje myśli? //mysli
Zir, mam nadzieję, źe znajdzie się miejsce dla mnie? dla mnie wystarczy karimata i śpiwór(prawdopodobnie wezmę ze sobą) i mogę spać :P obiecuję, nie będę was nawiedzał w nocy...
Pozdrawiam!
Soul Hunter
 
 
jeke 
Maruda


Posty: 140
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-02-07, 15:04   

MadMill napisał/a:

Nie ważne gdzie, ważne z kim Toudi, ja zamawiam Ciebie. :freak:


No to bierzemy Aniołka w środeczek ;) - ja też go zamawiam, a właściwie, to już sie oboje zamówiliśmy ;) ) :mrgreen:
_________________
Pisząc nie trzeba tak wyczerpywać przedmiotu, aby nic nie pozostało dla czytelnika. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli - Monteskiusz
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-02-07, 16:20   

Soul, nie znajdzie się. Jedno miejsce zajmuję ja (w łóżku Zir, mam miejsce vipowskie tuż obok mojej małżowinki :mrgreen: ), drugie miejsce jej chłopak a tuż obok niego mój chłopak. Chcesz się pchać na trzeciego? Trochę litości dla biednej mej małżonki.
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-02-10, 17:46   

Jeśli M. Huberath zaszczyci swoją obecnością Pyrkon, proszę nie zapomnieć w miarę szczegółowo, aczkolwiek bez zbędnej brutalności ( ;) ) wypytać go o poziom zaawansowania prac nad nową powieścią bądź opowiadaniami. Podejrzewam, że coś tam chyba zaczął "pichcić", a dobrze byłoby dowiedzieć się co. :-) Może ktoś byłby na tyle łaskaw, żeby zadać maestro np. takie pytanie: czy "Miasta pod Skałą" doczekają się kontynuacji :?:
P.S. Raport proszę sporządzić na piśmie. ;)
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-02-16, 20:28   

W związku z dzisiejszymi wydarzeniami na uczelni jestem zmuszony odwołać swój przyjazd na Pyrkon >.< Może następnym razem ;)
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-02-17, 10:59   

Wczoraj dowiedzialam się pewnej rzeczy, która sprawia, że też się nie pojawię. Cóż, wyszlo, jak wyszlo. Mala strata dla was. Pewnie się zobaczymy w sierpniu, w Zielonej Górze na Polconie bo wcześniej nie planuję żadnych konwentów -> praca.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-18, 18:44   

--_- - tyle Wam powiem. Jeszcze Magiel coś mruczał pod nosem. --_- No nic oby więcej osób juz takich złych nowin nie miało dla nas. o.o Strata zawsze jest duża. :(
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Lady_Aribeth 
Concerned Citizen


Posty: 593
Wysłany: 2008-02-18, 18:55   

A ja tak dla odmiany, powiem, że na pewno pojawię się na Pyrkonie. Tylko jeszcze nie wiem, czy będę nocować, czy przyjadę i wyjadę tego samego dnia o_O
_________________
"Nie tak to trudno zostać filozofem, jak waszmość pan rozumiesz: chwal tylko, co drudzy ganią, myśl jak chcesz, byleby osobliwie,
kiedy niekiedy z religii zażartuj, decyduj śmiele a gadaj głośno; przyrzekam, iż ujdziesz wkrótce za wiellkiego filozofa..."
"Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" Ignacy Krasicki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13