FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pyrolandia... czyli Poznań
Autor Wiadomość
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-02-18, 19:34   

Lady_Aribeth napisał/a:
Tylko jeszcze nie wiem, czy będę nocować, czy przyjadę i wyjadę tego samego dnia o_O

//pisowcy NIE :!: Ari nocleg się załatwi daj znać. Na Pyrkonie jest za darmo. Jest też hotel a będzie spora ekipa. To są 3 dni wiec nie wyjeżdżaj od razu
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-18, 19:36   

A właśnie, ktoś planuje w Wawy jechać już w piątek? o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-02-18, 20:26   

Arisławie, znajdziemy sobie jakąś przytulną szafę :perv: U mnie nic się nie zmieniło, będziecie musieli mnie znosić :badgrin:
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2008-02-18, 20:36   

W piątek 28 marca, między 17 a 17:30 najprawdopodobniej odbieram z dworca Poznań Główny Tyrcię i Kaina (i oczywiście Arisława o.o). W sobotę, mniej więcej o 11:30 Olorina (pewnie się urwę z konwentu, zostawiwszy tam całe radosne stadło XD )
Czy ktoś jeszcze przyjeżdża cipągiem i odczuwa potrzebę bycia dostarczonym na teren Pyrkonu, hotelu or sth?
  
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2008-02-18, 20:42   

Zir - Zapewne ja.. :DD
Tylko nie wiem kiedy owy magiczny środek transportu będę miała o.o i ile nas przyjedzie ^^'
To, że się pojawię to jakieś 99% i nie jestem do końca pewna czy w piątek czy w sobotę (choć raczej to pierwsze) :/

Au revoir!
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-03-14, 16:33   

Moja obecność staje pod dużym znakiem zapytania. Możliwe, że pojawie się w sobotę ale tylko możliwe
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-03-17, 07:37   

na 90 % będę w Poznaniu w piątek koło 12 mam kogoś odebrać z dworca ? i co robicie z Noclegami ?
 
 
Shadowmage 


Posty: 3205
Skąd: Wawa
Wysłany: 2008-03-17, 15:14   

My jeszcze nie wiemy kiedy przyjeżdżamy, ale zapewne w piątek w okolicach 17-18. Zobaczy się. Może dogadam się z warszawską częścią ekipy na wspólny pociąg. Albo też z jakimiś innymi znajomymi, co by weselej się jechało.
_________________
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2008-03-19, 21:51   

Mam pytanie, czy już każdy chętny zaklepał sobie nocleg? Co planujecie, ile osób wciśnie się do Zir, a ile chce nocować na konwencie (chociaż to miał być chyba bardziej zjazd niż konwent)?
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
jeke 
Maruda


Posty: 140
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-03-20, 13:48   

Ja się wybieram w sobotę. Z rana :) Jadę carem i tak jak sie deklarowałam mogę zabrać ludków. No chyba, że wyjdzie wałek z noclegiem i Pyrkon stanie pod znakiem zapytania (wczoraj Zielony zostawił mi info na gg nie precyzując o co dokładnie chodzi w "noclegowym problemie" :(
_________________
Pisząc nie trzeba tak wyczerpywać przedmiotu, aby nic nie pozostało dla czytelnika. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli - Monteskiusz
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2008-03-22, 11:51   

Cytat:

Toudi
Ari
Tyr
Bruja
Zir
Jeke
Soul Hunter
Mad
Magiel
Metz
Tanit
Elektra
Neander
Shadow


Dobra ludzie, został mniej niż tydzień.
Czy powyższa lista jest aktualna?
Kogoś dopisać, kogoś skreślić?
Kto przyjeżdża w piątek, kto w sobotę?
Ostrzegam lojalnie, że w piątki jestem w stanie urwać się z Szóstego Zakładu najwcześniej o 17:00. W związku z tym, jak bardzo dobrze pójdzie, będę na Dworcu PKP Poznań Główny o 17:15. Jeśli bardzo źle- o 17:30.
Czekam, aż tutaj zamieszczą nareszcie jakąś rzeczową informację. Poznań znam nie najgorzej, ale Jeżyce to wybitnie nie moje rejony i byłam w tej dzielnicy może ze trzy razy w życiu. o_O
Mogę przenocować trzy osoby, ani kawałka więcej(moi rodzice i tak ciężko to odchorują xD).
Tak się porobiło, że jedynym pewniakiem jest w chwili obecnej Tyrcia.
Z miłą chęcią przygarnę do siebie Aruśkę, jeśli oczywiście ona odczuje taką potrzebę o.o, trzecia duszyczka do ustalenia. o.o
Czekam na wasze ustalenia. //buu
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2008-03-22, 12:55   

Z powodu przewrotu uczelnianego najprawdopodobniej NIE pojadę T.T
Zaraz we wtorek 01.04 mam dużego kolosa i najprawdopodobniej będę miała jeszcze drugiego :/
Ktoś jeszcze przebąkiwał o przerzuceniu zajęć...
Ale co dokładniej, to dowiem się w czwartek jak pojadę na uczelnię v.v'
Szkoda, bo cieszyłam się na wyjazd =.=

Au revoir!
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-03-22, 12:59   

Ja będę. W piątek kolo 12.40 sam się jakoś znajdę nie trzeba mnie odbierać ;) mogę za to odebrać innych. Jadę przez Gliwice i Wrocław więc może Bruja i Wred się dosiądą. Wiem, że trochę wcześnie ale to najlepsze bezpośrednie połączenie :) TLK więc rezerwuje się miejsca .
 
 
Shadowmage 


Posty: 3205
Skąd: Wawa
Wysłany: 2008-03-23, 11:06   

Jak pisałem my będziemy koło 17, nie pamiętam o której się ten pociąg dotacza. Możliwe, że będzie z nami Mad (ale on jeszcze noclegu nie ma i nie wie do końca czy jedzie). Odebrać możemy się w sumie chyba sami, tym bardziej, że najpierw musimy skoczyć na miejsce noclegowe.
_________________
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-03-23, 11:39   

Zireael napisał/a:
Czy powyższa lista jest aktualna?


Nie jest aktualna. Ja na 90% na Pyrkonie się nie pojawie.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-03-23, 13:39   

Ja swoją obecność na Pyrkonie potwierdzam jeno bez osoby towarzyszącej, no chyba, że za taką uznać Ari. Będę w Poznaniu jakoś o 15, więc chyba będziemy musieli z Toudim o siebie zadbać ;D
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
jeke 
Maruda


Posty: 140
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-03-25, 17:33   

Będę na 99%. Najprawdopodobniej w sobotę z rana. Może uda mi się już wyrwać w piątek. Tak jak pisałam, mogę zabrać chętnych do cara :)
_________________
Pisząc nie trzeba tak wyczerpywać przedmiotu, aby nic nie pozostało dla czytelnika. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli - Monteskiusz
 
 
Lady_Aribeth 
Concerned Citizen


Posty: 593
Wysłany: 2008-03-25, 17:51   

A ja od siebie chciałam dodać, że na 100% będę na Pyrkonie, tyle że tylko w sobotę. Postaram się przyjechać jak najwcześniej i wyjechać o jakiejś ludzkiej (ale późnej xD) porze o_O
_________________
"Nie tak to trudno zostać filozofem, jak waszmość pan rozumiesz: chwal tylko, co drudzy ganią, myśl jak chcesz, byleby osobliwie,
kiedy niekiedy z religii zażartuj, decyduj śmiele a gadaj głośno; przyrzekam, iż ujdziesz wkrótce za wiellkiego filozofa..."
"Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" Ignacy Krasicki
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-03-25, 18:55   

Eh... czyli już wiecie.

Nie będzie mnie na Pyrkonie, no jakaś szansa jest, ale to mało prawdopodobne. Po prostu muszę być na zajęciach w sobotę, a pewnie jeszcze będę musiał być też na seminarium licencjackim. No a wszystko przez moją chorobę tydzień temu kiedy opuściłem od groma zajęć. Szkoda.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2008-03-25, 19:16   

No to ja też dołożę. Nie będzie mnie niestety na Pyrkonie. Z powodów rodzinnych.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2008-03-25, 19:40   

Oberwie się wam w Łodzi za to. :P
Cóż, żałuję, dostaniecie kartki, żebyście wiedzieli, że o was pamiętamy (i mimo wszystko świetnie się bawimy XD ), a następnym razem na tyłek.
A Ty, Madzik, nie choruj więcej. //przytul
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-25, 20:25   

Ja tylko potwierdzę, że mnie też nie będzie :mrgreen: Niestety.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-03-25, 21:49   

Co do Noclegu. To jest zarezerwowany os osobowy pokój z łazienkom. 28/29 i 29/30
w tym drugim dniu nocuje Jeke. Czyli 28/29 są dwa wolne a 29/30 jedno ktoś się pisze ?
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2008-03-27, 20:21   

Kogo, o której i skąd mam odebrać? //buu
Jeśli ktoś odczuwa potrzebę posiadania mojego numeru telefonu, niech się dobija na PW albo padu. Ewentualnie do Tyr, Toudiego i Soula(oni mają o.o).
Do zobaczenia.
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2008-03-27, 20:42   

Więc oficjalnie (po powrocie z uczelni) mówię, że mnie nie będzie >_>
Obedrzyjcie mnie ze skóry na następnym zlocie, pozwalam :P
Wniknęło jednak zbyt dużo rzeczy, zajęcia + 2 kolokwia + korepetycje + oblewanie urodzin kumpla... i niestety nie dam rady ^^' Gomenasaii!!

Au revoir!
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-03-27, 20:53   

Zireael napisał/a:
Kogo, o której i skąd mam odebrać? //buu

Ja będę o 13 poradzę sobie sam.
A W sobotę mogę odebrać Ari.
Jeke do nas dołączy w sobotę
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2008-03-27, 20:57   

ja też niestety nie będę - wynikły mi pewne sprawy a czas nie jest niestety z gumy.
szkoda, bo zacna ilość Was będzie razem zgromadzona do wypacania :P //pacnij
no ale jeszcze będzie okazja.
 
 
Soul Hunter
Zaginiona Duszyczka


Posty: 10
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-03-27, 21:33   

Ogłaszam wszem i wobec, że przyjadę do Poznania na Pyrkon o godzinie 20:31 (Szczecin Główny - Stargard - Choszczno - Dobiegniew - Poznań). Odbierać mnie raczej nie trzeba, lecz gdyby coś się zmieniło, to droga Zir mam nadzieję, że przybędzie z pomocą.
Z noclegiem jeszcze nie jestem pewien, prawdopodobnie będę w noclegowni na swojej karimacie i w swoim śpiworze, więcej mi nie trzeba. Oczywiście wolałbym nocować u kogoś znajomego lecz nie za bardzo jest taka możliwość. Jeżeli wyciągnę od rodziców kasę na hotel to może będę i w hotelu. Zobaczy się.
W Każdym razie, jestem chętny do spotkania z każdym ZBookiem i każdym śFiRkiem na terenie Pyrkonu i nie tylko :)
Będę na Pyrkonie przez 3 dni - od piątku do niedzieli wieczór.
O kontakt piszcie na PW, ewentualnie gg.
Pozdrowienia!
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-03-27, 22:14   

Kasa, impreza i lenistwo, czyli spodziewanie - nie będzie mnie ;) Bawcie się dobrze Zboki.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-06-18, 09:36   

Będę w Poznaniu na Polconie.

Kto się jeszcze tam ze ZBoków wybiera??
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13