FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Klub nocnych marków
Autor Wiadomość
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-10-19, 23:20   Klub nocnych marków

Temat dla tych co nie mogą spać po nocach. Co robicie zamiast spać? Uczycie się? Gracie? Rozmawiacie o życiu i śmierci na GG (nocne rozmowy Polaków)? Pochwalcie się. :-PP

Temat może być użytkowany w godzinach 0:00 a 6:00.

Bez tego tematu dziwnie się czuję się na forum. Właśnie piszę ten temat, ale niedługo czas spać. Jutro z rana wykład z Retoryki praktycznej, na którym trzeba być w stanie usiedzieć prosto.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-19, 23:24   

Po nocy, jak widać, usiłuję przeczytać ponad 200 postów na nowym forum!!! Poza tym najczęściej, kiedy nie powstają takie nowe twory, czytam, leżąc sobie w łóżeczku wygodnie :) A jeszcze częściej w takich godzinach (no, może granice jednak przesunięte nieco w przód, czyli między 1.00 a 7.30) smacznie śpię :mrgreen:
Zatem zostało mi jeszcze 36 minut :-?
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-10-19, 23:25   

Siedzę i czytam posta i się zastanawiam kto mógł wymyślić taki temat... no kto inny jak nie Magiel? xD Co robię teraz? A siedzę na tym świeżutkim forum - przypomina mi się Tweener z PB xD - i zastanawiam się co tutaj jeszcze wymyślić... ale o tej godzinie szare komórki same poszły spać nie pytając mnie o pozwolenie. ;) Co chwilkę biorę i po parę akapitów czytam Wolfe'a, fascynując książka a pisarz z zadatkami na jednego z moich ulubionych, ale nie przesadzajmy. ;) O 6:00 mam pobudkę i idę na wykład z MSG... super znowu poczytam. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-19, 23:28   

Po nocach, kiedy mogę sobie na to pozwolić:
* sekszę się :mrgreen:
* czytam książki
* maniakalnie zakładam tematy na forum z braku lepszych rozrywek :mrgreen:
* łoję w mmorpgi typu RO, bądź Archlord
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Lady_Aribeth 
Concerned Citizen


Posty: 593
Wysłany: 2007-10-19, 23:37   

Na chwilę obecną napisałam szorta, wrzuciłam go na bloga i teraz bezmyślnie wlepiam ślepia w monitor. Wreszcie jest ten upragniony piątek i mogę sobie pozwolić na drobne odmóżdżenie... xD Ale jutro z rana na kurs niemieckiego (matura tuż tuż, ye ye ye...) ~~. Ach, no i zasłuchuję się w Vaderze (naszło mnie ostatnio na nich... O.o).
_________________
"Nie tak to trudno zostać filozofem, jak waszmość pan rozumiesz: chwal tylko, co drudzy ganią, myśl jak chcesz, byleby osobliwie,
kiedy niekiedy z religii zażartuj, decyduj śmiele a gadaj głośno; przyrzekam, iż ujdziesz wkrótce za wiellkiego filozofa..."
"Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" Ignacy Krasicki
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-10-19, 23:50   

Schizuję przy Another Holly War... In the year of the wolf... Conquer All... i ogólnie muzyce mówiącej "ja tu kurde rządzę" :mrgreen: Teoretycznie dobrze by było iść spać ale:
1. nie chce mi się
2. mogę jutro spać
3. adrenalinka krąży w żyłach, muszę ją spożytkować jeszcze ;p
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2007-10-20, 00:05   

Nocny Marek... Nocna Malka... co za różnica xD
Ludziki się pomalutku wykruszają i na liście gg robi się coraz więcej czerwonych słoneczek.
W ogóle to nienawidzę spędzać piątkowych wieczorów w domu przed kompem, bo nigdy nie wiem co wiem ze sobą zrobić --_- Czytanie zazwyczaj odpada, nastrój nie ten i w ogóle chęci brak. Zwykle gdzieś o tej porze zaczynam marudzić, całkiem normalne, ten typ tak ma .
_________________
W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami.
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-20, 00:06   

Ooo .. widzisz.. to masz dokładnie, tak jak ja. I jeszcze ten cień smuteczku snujący się gdzieś w powietrzu i tylko czyhający, żeby na mnie zacisnąć szpony.
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2007-10-20, 00:10   

Już ja mu się zacisnę... Wszelkim cieniom snującym się w pobliżu głośne nie! --_-
No chyba, że to cień jakiegoś przystojnego bruneta xD

Pewnie jak już znajdę drogę do łózka sen całkiem gdzieś odleci i będę się gapić w sufit myśląc jak to zajebiście było zorganizować sobie ciekawy piątkowy wieczór o.o
_________________
W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami.
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-20, 00:13   

Bruja napisał/a:
Już ja mu się zacisnę... Wszelkim cieniom snującym się w pobliżu głośne nie!

A Tuptusiom i innym dopmowym stworom robiącym "BUU" zza komody i zrzucającym książki z półek usiłując przy okazji przyprawić o zawał?

Bruja napisał/a:
No chyba, że to cień jakiegoś przystojnego bruneta xD

Wolę blondyna. Ale jak chociaż cień wróci do domu, to dostanie przez łep, za zostawienie mnie smutnej i samotnej w piątkowy wieczór w domu.
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2007-10-20, 00:21   

makatka napisał/a:

A Tuptusiom i innym dopmowym stworom robiącym "BUU" zza komody i zrzucającym książki z półek usiłując przy okazji przyprawić o zawał?


Czekaj //mysli gdzieś tutaj położyłam pogrzebacz... gdzie ja go... o mam! xD

Tuptusie! cip, cip... taś, taś!




Cieniu blondyna- strzeż się :devil:
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-10-20, 00:23   

Właśnie wróciłam z imprezy, chociaż to może za długie słowo - raczej to było małe wyjście na piwo z ludzikami z pracy. Było fajnie, jak zwykle zresztą :mrgreen: Jak wróciłam, nie mogłam sobie odmówić żeby nie zajrzeć tutaj, chociaż na małą chwilkę :)) Jutro trzeba załatwić parę rzeczy na uczelni i oczywiście pójść na piwo z Brujką! :D
  
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-20, 00:23   

Bruja napisał/a:
Czekaj gdzieś tutaj położyłam pogrzebacz... gdzie ja go... o mam! xD

Tuptusie! cip, cip... taś, taś!


<tup tup tup tup tup> No i widzisz co zrobiłaś? Teraz mi kosmetyki w łazience z wanny pozrzucał :D A tak po prawdzie nie mam pojęcia czemu mi dzisiaj tak wszystko z półek sypie ^^' Do kompletu brakuje tylko, żeby mi, tak jak kiedyś, gruchnęła suszarka z naczyniami na podłogę ^^'
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2007-10-20, 00:30   

makatka napisał/a:
tak po prawdzie nie mam pojęcia czemu mi dzisiaj tak wszystko z półek sypie ^^'


To pewnie przez męża ;)
Lista kar gotowa? Rzeczy z półek będą leciały na skutek wstrząsów mechanicznych? :>
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-20, 00:32   

Bruja napisał/a:
To pewnie przez męża

Albo raczej przez jego brak..

Bruja napisał/a:
Lista kar gotowa? Rzeczy z półek będą leciały na skutek wstrząsów mechanicznych? :>

Nieee... :]pobawię się w Elwirkę- zagłaszczę, zapieszczę, zaprzytulam na śmierć :]
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-10-20, 23:30   

Jedna z nielicznych chwil, kiedy mogę się tutaj wpisać, skoro to dozwolone tylko między północą a szóstą rano. ;)

Z reguły o tej porze śpię. Tak już mam, że potrzebuję przynajmniej sześciu godzin snu (a lepiej i siedmiu), żeby być przytomną w pracy. ;) Niestety tam nie mogę odsypiać.

W piątki i soboty mogę posiedzieć dłużej, ale to się nie tak często zdarza, bo mój głupi organizm się przyzwyczaił i nawet jak na drugi dzień mogę później wstać, to on i tak już chce snu...
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2007-10-20, 23:36   

O tej porze, jeśli mam na druga zmianę to jestem w pracy i zamykamy dzień kinowy.
Uwielbiam oglądać seriale w nocy, słuchawki na uszach i mogę oglądać do upadłego. Czasami się zdarzało, że wracałam z pracy przed 2 i siedziałam do 7 lub 8 oglądając serial O.o
Teraz zbieram się z forum, aby nacieszyć się mężem :-PP
_________________

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-10-20, 23:41   

A ja głupi zamiast iść spać bo na 7:45 mam być w centrum na zajęciach z anglika na uczelni to siedzę i gadam z Olim na szałcie jakie fajki pali kto. o.O No nie jesteśmy normalni. xD W ogóle chyba opiłem się dziś kawą i nie chce mi się spać i coś mi się zdaje, że znowu moja frekwencja na tym ucierpi... nie pierwszy nie ostatni raz.

Druga sprawa cały czas się zastanawiam nad tym co dzisiaj popołudniu mam zrobić. Tak to słowo na W. - ale jest Cisza. //bredzisz

Normanie o tej porze... siedzę właśnie i piszę posty na forum i gadam z ludzikami w szałcie. o.O Kiedyś - jakieś 3 miechy temu o tej porze zabijaliśmy w Uber Tristam Mroczną Trójce... ale dobre czasy się skończyły i gramy w pokera rozpieranego przez neta w szałcie. o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-10-20, 23:46   

MadMill napisał/a:

Normlanie o tej porze... siedzę właśnie i piszę posty na forum i gadam z ludzikami w szałcie. o.O Kiedyś - jakieś 3 miechy temu o tej porze zabijaliśmy w Uber Tristam Mroczną Trójce... ale dobre czasy się skończyły i gramy w pokera rozpieranego przez neta w szałcie. o.o


Ahh... good times, good freaking times //faja Kochałem to "zidentyfikuję / i co? i co?! / ... barb 12/13 t == " xDDD

Osobiście siedzę na moim szanonownym dupiszczu i spamuję shouta. Pewnie odpadnę za jakąś godzinę albo pójdę mordować xd
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-10-20, 23:53   

A ja? Powinienem spać, o 8 rano mam wykład. //mur Chyba z Ameryka - Europa. Różnice kultury politycznej. Po za tym gadam sobie z Brujką na GG, patrzę w SB i zastanawiam się czy jednak nie pójść spać.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-10-21, 00:22   

Mój optymalny tryb życia przewiduje siedzenie po nocy do mniej więcej czwartej. Niestety, studia, sąsiedzi, gołębie i roboty wodociągowe skutecznie mi to uniemożliwiają --_- Najczęściej chodzę spać o drugiej. W piątki padam o północy - po całym tygodniu można tylko dogorywać w wyrku :P
Po nocach:
- czytam książki i fanfiki
- dziabię w szopie
- gram w jedyną grę na kompie
- rozmawiam o sprawach NC-17 z dwiema znajomymi
- nadrabiam zaległości na forach :P

W tej chwili usiłuję sklecić grafę dla naszego forum, ale cały czas czegoś w tym brakuje...
_________________
goodreads .
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-10-21, 23:25   

I co mogą dziś robić? A no siedzę zadowolony w miarę z wyników wyborów. Poczułem straszną ulgę, fajne uczucie. Wreszcie skończą się te totalnie socjalistyczne rządy z nieodpowiedzialnymi ludźmi, bo nie wierzę, ze PO potrawi schrzanić bardziej sprawę niż PiS. ;)

A co poza polityką? No jak to co książka oczywiście i to nie jest podręcznik do Podstaw Finansów, który powinienem przeczytać jak najszybciej. ;) Dziś znowu na uczelnie... jeszcze 4 dni i weekend. o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-10-21, 23:52   

Mad napisał/a:
I co mogą dziś robić? A no siedzę zadowolony w miarę z wyników wyborów. Poczułem straszną ulgę, fajne uczucie.


Mam mniej więcej to samo :mrgreen: Jeszcze jakieś kilkanaście minut wcześniej oglądałam na tvn24 omawianie wyników wyborów, wywiady i takie tam. Ale po jakimś czasie uznałam, że starczy tego xD
A teraz przed snem zafunduję sobie jeszcze trochę czasu z Wolfem. Ech.... będę mieć problemy z wstawaniem :-PP
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-10-23, 23:19   

Zajrzałem na chwilkę w obawie, że naprodukujecie masę postów, których rano nie będzie kiedy przeczytać, a tu co? Spokój. ;) W końcu mogłem sobie trochę poczytać, na cało nie miałem czasu od pół tora tygodnia. A że żadnych nowych postów, to wracam do Tigany. A jutro trzeba trochę pospamować na forum o_O
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-10-23, 23:25   

Magiel napisał/a:
A jutro trzeba trochę pospamować na forum o_O


No właśnie trzeba to nadrobić jutro, czy raczej dzisiaj :mrgreen: Ja przed chwilę siedziałam na innym forum, tam to zrobiły mi się lekkie zaległości ;) Nie ma co zamiast iść spać to czytam i piszę pościaki xD A plan na dalszy wieczór taki jak zwykle, czyli prysznic, wskoczenie pod kołderkę i poczytanie książeczki jeszcze przed snem :))
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-10-24, 23:17   

Kolejny dzień już za nami, 24 października poszedłem i już nie wróci. Nowy dzień, nowe możliwości, nadzieje, oczekiwania... i pewnie na nich się skończy. No dobra do rzeczy. Skończyłem Wolfe'a - Cień Kata - przed chwilą, zaraz zaspamuje w odpowiednim wątku aby Metz zmotywować delikatnie. ;) Zajęcia mam na popołudnie więc sobie posiedzę i popiszę - kawa też swoje robi. :perv: Sąsiad właśnie walczy z łóżkiem chyba bo słyszę jakieś stukanie dziwne. o_O Nie wnikam. ;P Jednak letnie noce są o wiele bardziej ekscytujące, nawet przed kompem. Jesienna deprecha. --_-
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-10-24, 23:54   

No tak i postanowienie, żeby pójść spać o normalnie porze, poszło się za przeproszeniem kochać. No cóż, SB i forum to ZUO!. Ale jakie fajne zuo. XD

Oprócz forum, grzebie w archiwum GW i Polityki. Szukam tekstów o Tusku i Kaczyńskim, do analizy wizerunku tych panów w minionej kampanii. :shock:

A Zła marudziła, że nie doczeka pewnie momentu gdy będzie mogła odwiedzić klub ale jak już jest to nic w nim nie chce napisać. :-PP
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2007-10-25, 00:03   

Doczekałam //hurra
Siedzę i zerkam raz na forum, a raz na pudło telewizorne. "Egzorcysta - początek" leci na tvn. Film koszmarny i niepotrzebnie nakręcony.
Co tam jeszcze... ogólnie przez pogodę i wyjazd Asu moje samopoczucie jakoś tak jest w dołku, ale nie będę przynudzać.
_________________

 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-10-26, 00:20   

Znowu siedzę na forum zamiast iść spać, wypowiedziałam się w paru tematach, na które wcześniej nie miałam siły :P Pogadalambym sobie w szałcie, ale jak na złość wszyscy poleźli spać i nikogo oprócz mnie nie ma na forum. Przy okazji zastanawiam się jak ja jutro wstanę... spać mi się nie chce, ale rano na pewno będę tego żałować. Dobrze, że to już piątek :P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2007-10-26, 01:14   

Wróciłam z pracy i wszyscy śpią, jakby nie mieli czegoś innego do roboty :-PP
Zajadam ciasteczka i za chwilkę przejrzę posty, jakie napisaliście przez cały dzień, a po tym walnę się do wyrka i będę spać do 12 :))
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14