FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Linki do ważnych akcji polityczno-społecznych
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-02-13, 13:39   

MrSpellu napisał/a:
Co ciekawe ta jedynka też warunkowa. Każdy tylko nie Zandberg //spell
Panowie żywią do siebie jakąś urazę?


Zandberg umie w mass media a do tego intelektualnie przerasta Biedronia pod każdym względem, więc po co chłopak ma wciągać na listy faceta który by go zaorał wiotką pytą? //mysli .

Trojan, dla Razem wejście w taki alians to jest gwóźdź do trumny, oni jak o ostatni oddech walczą o rozpoznawalność, więc rezygnacja z barw i szyldu to by nie był pragmatyzm tylko oficjalne zrzucenie bandery i otwarcie zaworów dennych.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-02-13, 13:47   

Stary Ork napisał/a:
umie w mass media a do tego intelektualnie przerasta Biedronia pod każdym względem


Jakoś za specjalnie mu to nie pomogło //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-02-13, 13:54   

W porównaniu z Biedroniem brakuje mu celebryckiego sznytu i Pudle się za nim nie uganiają. W ogóle Razem ma jakoś mało czasu antenowego, gdzieś lekko poniżej korwinoidów.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-02-13, 14:01   

właśnie - ja działalność Razem rozpoznaje tylko z pejsa

Orku - ta ich walka o rozpoznawalność kończy się na tym że ich nima.
ile już trwają ? 3,5 roku.
bez zdecydowanych działań zaraz znikną - rozpłyną się jak zapach napalmu o poranku.

muszą podjąć realne decyzje - nawet jeżeli oznacza to roztopienie się we Wiośnie.

demokratyczna partia oddolna okazała się fiaskiem, bez lidera który chce nim być w naszych prostych umysłach nic nie osiągną
ugnij się żeby wygrać
Wiosna ma jakieś struktury ? mogliby to wykorzystać

na naszym 60% rynku nie ma miejsca na dwie nowe partie lewicowe +LSD
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-02-13, 14:17   

Proste pytanie. Co Biedroń realnie by zyskał na koalicji z Razem?

Bo podejście w stylu "Dobrze, podrzucimy was, ale zapłaćcie bańkę i opierdolcie nam gałę" jest w tej chwili jak najbardziej dla mnie zrozumiałe.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-02-13, 14:51   

co by zyskał - pewną już bazę ludzi i struktur w Polska, jakiś dodatkowy 1% wyborców którzy mimo wszystko pójdą glosować na Razem, realna opinię "zszywacza" a nie "rozpruwacza"
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-02-13, 15:14   

Jest jakiś powód dla którego ludzie popierający Biedronia nie chcą głosować na Razem. Może by zyskał 1%, może by stracił 3% za sojusz z towarzyszami z Razem. Razem ma też łatkę hipsterskiej partii kanapowej i to zniechęca potencjalnych wyborców. Pamiętaj też, że sporo lewicowych wyborców ma za złe Zandbergowi, że w ostatnich wyborach parlamentarnych wypiął się na wspólną listę lewicy. Przylgnęło już, że to Zandberg odpowiada za to, że lewicy nie ma w sejmie. Nie jest to prawda, ale kogo ona obchodzi?

Struktury? Biedroń z choinki się nie urwał, wśród jego współpracowników widzę gości z SLD i chyba też byłych Palikotowców. Nie, struktury to nie będzie problem. Zresztą po chuj mu struktury Razem, gdy potrzebuje swoich? :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-02-13, 15:20   

kiedy widzę gości z SLD czy innych już zgranych to mi się odechciewa głosować na taką partyję

Biedroń musi dać nową jakość a nie blotki i odpady z innych partii
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-02-13, 15:57   

Patrzę uważniej i widzę, że w zasadzie ściepem z SLD jest tylko Gawkowski. A przynajmniej tylko jego kojarzę.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2019-02-13, 17:52   

Na miejscu Biedronia też by mi ten "sojusz" latał i powiewał. Bo i po co mu poparcie tak mało znaczącej partii, która może i ma jakieś zasługi i zaplecze. Ale nie ma poparcia i nie zanosi się, aby miała. Ten projekt już umarł. Albo umiera. Po wyborach, jeśli wierzyć sondażom, nie będzie już czego z nich zbierać. PO weźmie część liberalno - konserwatywną, Biedroń liberalno - lewicową. Jakby się dobrze ugadali, to mogliby PiS zepchnąć do prawego narożnika. Ale chyba tacy cwani nie są.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-02-13, 18:26   

1. Pierwsze primo. W Polska żaden "sojusz" nie może wisieć i powiewać. W poprzednich wyborach Razem zebrało coś ponad 3% głosów. To dużo i mało ( w starej ordynacji mieliby fotele w prlmnc).
Jest spora szansa że te ichnie 3% składa się z ludzi którzy do tej pory nie głosowali/nie głosują (wiem to ze swojego otoczenia )
2. Drugie primo. Dużą szansä Biedronia jest właśnie rozruszanie elektoratu który nie chodzi głosować wciąż na te same ryje. Zamykanie się w ciasnych ramach frekwy pod 60% jest z jego strony samobójstwem, bo spora część tego elektoratu jest już w okopach.
3. Trzecie primo - dzisiejsza audycja "3" uświadomiła mi że Biedroń zdobędzie też duży elektorat. Negatywny. Tam nie tylko słuchacze wypowiadali się anty, ale też "goscie" redaktora z profesorami przed nazwiskiem mówili że nie będzie pedał pluł im w twarz.
4. Pogłoski o śmierci PSL są mocno przesadzone.
5. Każdy % jest ważny. Wyobrażam sobie sytuację że na wiejskiej siedzi tylko PO, wiesna, PSL a i tak PiS rządzi. Nie należy też lekce sobie ważyć Kukiza, który robi za wentyl bezpieczeństwa dla katoprawicowej części wyborców.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2021-01-30, 11:45   

Moja koleżanka potrzebuje pomocy: https://www.kawalek-nieba.pl/dorota-grandt/
Jej Mama napisała samą prawdę. Dorota nigdy się nie skarżyła i nadal tego nie robi. Jest jedną z niewielu znanych mi osób, która nie wie, co to zazdrość ani zawiść. Jej optymistyczne spojrzenie na świat wiele razy podtrzymywało mnie na duchu (a wierzcie mi, wiele razy tego potrzebowałam!). Pomóżcie, jeśli możecie.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2021-05-12, 20:33   

Aktualizacja danych: Dorota jest po przeszczepie, ma dobre wyniki. Jeszcze długa droga przed nią, ale zdecydowanie powiało optymizmem. Dziękuję wszystkim za pomoc.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13