FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Hirołsy
Autor Wiadomość
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-02-06, 15:33   

Miasto może i niezbyt ładne, ale za to jednostki prezentują się ciekawie.
Najnowszy dodatek podobno został znacznie lepiej przygotowany i zrobili go inni ludzie.
Cóż szkodzi wypróbować?
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-02-06, 19:24   

Jak będę miał czas, rzucę okiem. W końcu pozycja obowiązkowa, nie?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2012-08-02, 12:14   

Specjalnie dla raczy Herołsów 6
http://www.dobreprogramy....nosc,35332.html
Cytat:
każda gra Ubisoftu korzystająca z systemu Uplay umożliwia uzyskanie dostępu z zewnątrz do plików na naszym komputerze. Istnienie „furtki” odkrył Tavis Ormandy, inżynier z Google.

Oficjalnie Ubisoft na razie nie komentuje odkrycia, specjaliści zalecają zaś jeśli nie zupełne odinstalowanie Uplay to przynajmniej zablokowanie w przeglądarce internetowej wykorzystywanej przez usługę wtyczki.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4476
Skąd: fnord
Wysłany: 2015-10-13, 18:19   

Miałem chwilę zainteresowania i zbadałem gameplay siódemki, i jakieś 15 minut wystarczało bym doszedł do wniosku że straciłem kwadrans. Tymczasem bracia z wschodu szlifują diament- mod do III, który podmienia grafikę, muzykę i interfejs na ten z II https://www.youtube.com/watch?v=OtP6GjBeYRo //slina
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-11-02, 14:07   

Ubisoft w końcu zarżnął "Heroesów" ;(
Jego najlepszym posunięciem było powierzenie robienia V części rosyjskiemu studiu Nival Interactive. Wyszła z tego świetna gra, mimo iż swoboda gracza została znacznie ograniczona w porównaniu do trójki.
A potem, skurw... z Ubi dali kolejne jakimś z czarnej dupy wziętym: Black Hole i Limbic... i wszystko zostało koncertowo zjebane.

Teraz jedyna nadzieja, że ktoś kiedyś odkupi prawa do marki i da tę serię Nivalowi do wykonania.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2016-11-02, 14:52   

ostatnia która się nadawała do grania to była IV
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-11-02, 15:49   

Fidel-F2 napisał/a:
ostatnia która się nadawała do grania to była IV



Bluźnierstwo! //pisowcy


Czwarta część została wypuszczona przedwcześnie. Grałem niedługo po jej ukazaniu się w Polsce. Niedoróbki biły po oczach. Sztuczna inteligencja to jedna wielka porażka. Komputer zwykle ginął od razu w pierwszych potyczkach ze stworami neutralnymi!!! :badgrin: , albo siedział w zamku czekając na śmierć.
Wymieszanie stworzeń z Necro i Inferno - WTF?!?
Przekoksowani bohaterowie sprawili, że gra ze strategii zmieniła się w RPG - nie było sensu brać stworzeń do armii, bo były za słabe w porównaniu z walczącymi heroesami ;)
Wkur... ograniczenie swobody przez "niekończące się" namioty kluczników, których trzeba odwiedzić, aby przejść dalej - stanowczo było tego zbyt wiele... Na dodatek nieraz kolory namiotów były bardzo zbliżone do siebie, przez co niekiedy trzeba było drałować przez całą mapę w poszukiwaniu właściwego namiotu znajdującego się na jakiś totalnym zadupiu.

Uważasz Pan, że piątka jest do dupy? Niby dlaczego?
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2016-11-02, 16:08   

Nie wiem. Zainstalowałem, pograłem 2 godziny, odinstalowałem.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2016-11-03, 00:32   

Przytłoczyła cię wielkość dzieła?
Pytam z ciekawości bo sam nie grałem natomiast część szósta jest do 4 liter
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2016-11-03, 04:30   

Serio nie pamiętam szczegółów, strasznie dawno to było. Pamiętam tylko oczojebną, kiczowatą grafikę. Po dwóch godzinach odinstalowałem i już do tego nie wracałem. Do dziś grywam naprzemiennie w III i IV.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2016-11-07, 21:06   

Mnie się całkiem VI podoba. Ale III nadal lepsza, z tym dodatkowym zamkiem z piratami zwłaszcza. Próbowałam grać w V ale denerwowała mnie niemożebnie.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-08-29, 09:34   

Z taką pewną dozą nieśmiałości podchodziłem do "Horn of the Abyss", nieoficjalnego dodatku do genialnej "Heroes of Might & Magic 3", gdyż jest to produkt fanowski, a poza tym swego czasu diablo sparzyłem się na totalnie przegiętym i bezwstydnie szajsowym "WoG-u".
Na pierwszy rzut oka (a nawet dwóch) nowy zamek - Cove nie wzbudził zachwytu. Co prawda ładnie się łączy z ósmą częścią "Might & Magic", jednak po cichu liczyłem na więcej zamków, wszak pierwotnie zapowiadano. Nieważne.
Jakież było więc me zdziwienie, gdy zagrałem i wsiąkłem. Primo - Cove jest fajnie zbalansowany. Secundo - piracki klimat. Tertio - jednostki są naprawdę ciekawe:
- Okeanida - słaby pierwszy poziom. Jej jedyną zaletą jest szybkość i umiejętność teleportacji
- Żeglarz - przeciętny.
- Bukanier (i tu ciekawostka: Pirat ma aż dwa ulepszenia, a to jest ostatnie) podczas strzału ma szansę na zabicie dodatkowego przeciwnika (oprócz "standardowych" obrażeń)
- Assidam - szybkie latające gady, mimo 30 life nader użyteczne, zwłaszcza podczas oblężeń, bo to jedyny "fruwacz" w tym zamku
- Zaklinaczka - stosunkowo niewielka ilość życia rekompensowana umiejętnościami czarowania: strzela rzucając osłabienie na poziomie zaawansowanym, a przy kolejnym ataku (na tego samego wroga) promień osłabienia (efekt można powtarzać)
- Zbrojna Nixa - czyli "truskawka na torcie" ;) 6 - poziomowy jaszczur, prawdziwy tank, który obniża atak przeciwnika aż o 60%
- Aspid - jak na 7 lvl, całkiem mocna bestia: 300 life, zatruwa, obr. 30-55, do tego premia do obrażeń gdy traci zdrowie. Niestety nie lata, ale najwidoczniej nie można mieć wszystkiego ;)

W kampanie jeszcze się nie "wgryzłem", zagrałem kilka pojedynczych scenario. Dodatek wprowadza sporo nowych obiektów na mapie przygody (ślicznie wyglądają!), wielkie mapy, new artefakty, jednostki niezebrane z siedlisk kumulują się z każdym tygodniem, ujemne szczęście (teraz pech ma nie lada znaczenie), armatę (można nie tylko walić we wroga, ale i w bramę, że o murach nie wspomnę), osłabienie przesadzonej Nekromacji i inne użyteczne rzeczy, które najlepiej odkryć samemu.
Bohaterowie Cove są z natury nastawieni na ofensywę, a umiejętności startowe kilku z nich są bardzo kuszące. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że to nowy zamek wraz z całym szeregiem zmian (na lepsze) można śmiało/spokojnie potraktować jako pełnoprawny dodatek nie tylko godny oryginału, ale i pod pewnymi względami go przewyższający. A to chyba najlepsza rekomendacja //spell
  
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2018-08-29, 09:57   

mógłbyś wyjebać z wypowiedzi te debilne wielokropki? bardzo uprzejmie proszę
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11270
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-08-29, 10:01   

ale że trzeba mieć zainstalowane Hirołsy 3 ?
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-08-29, 10:40   

Dodatek wymaga podstawowej wersji gry albo "Shadow of the Death".
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2018-08-29, 11:32   

ASX tak się chwali, a pewnie zawsze bierze Lucka, Eagle Eya i First Aida :P
(bo myśli, że to dobre skille)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-08-29, 16:46   

Przyznam szczerze, że First Aid bywa całkiem użyteczny, zwłaszcza gdy gra się na 200% i dysponuje skromnymi siłami, jak np. bohaterowie drugorzędni zdobywający kopalnie i nie tylko. Także dla głównego się przydaje... Weźmy np. taką sytuację: mamy armię złożoną wyłącznie z Arcydiabłów (czy innych stworzeń wysoko poziomych - np. dla lepszego speeda gieroja) i oblegamy zamek. Od ostrzału wieżyczek tracimy jakże cenne jednostki, a dzięki namiotowi obywamy się bez strat.
Owszem, jest czar Wskrzeszenia, ale:
- wymaga czwartego levelu magicznej gildii
- nie zawsze jest tam dostępny

A co do czarów: im dłużej trwa rozgrywka i armie się rozrastają, to tym większe znaczenie odgrywają zaklęcia z pierwszych poziomów typu: przyśpieszenie, spowolnienie, bless, shield...
Co prawda namiot ma mało "życia", ale zawsze można go kupić po stracie. Tak więc nie ma z czego się śmiać :-P

Luck oczywiście najlepiej z itemów. Warto wziąć pod uwagę, że dodatek wprowadza ujemne Szczęście i często znajduje to odzwierciedlenie na polu bitwy. Pojawiły się artefakty obniżające Luck. Tak oto oddział mający pecha zadaje tylko 50% obrażeń. To robi różnicę. Od "Horn of the Abyss" wręcz należy zwracać uwagę na poziom szczęścia, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.

Także Artyleria jest bardzo niedocenianą umiejętnością. Na wyższych poziomach zadaje wielkie obrażenia, zwłaszcza jeśli bohater się w niej specjalizuje. Przydaje się również na początku, szczególnie gdy gra się na 200% i dysponuje niewielkim oddziałem, który nie ma żadnych szans w starciu ze stworami pilnującymi kopalni. Każdy dzień opóźnienia w rozbudowie zamku pociąga za sobą kolejne. Mając bohatera z balistą np. Pyre z Inferno, możemy o wiele więcej.
W nowym zamku jest bohater ze specjalnością Armata - ma mniej strzałów od balisty, za to zadaje większe obrażenia i można ją wykorzystać do ostrzału bramy oraz murów.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2018-08-29, 19:09   

ASX napisał/a:
Luck oczywiście najlepiej z itemów. Warto wziąć pod uwagę, że dodatek wprowadza ujemne Szczęście i często znajduje to odzwierciedlenie na polu bitwy. Pojawiły się artefakty obniżające Luck. Tak oto oddział mający pecha zadaje tylko 50% obrażeń. To robi różnicę. Od "Horn of the Abyss" wręcz należy zwracać uwagę na poziom szczęścia, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.

Bez modow cos takiego jak pech czy ujemne szczescie praktycznie nie wystepuje.

ASX napisał/a:
Także Artyleria jest bardzo niedocenianą umiejętnością. Na wyższych poziomach zadaje wielkie obrażenia, zwłaszcza jeśli bohater się w niej specjalizuje. Przydaje się również na początku, szczególnie gdy gra się na 200% i dysponuje niewielkim oddziałem, który nie ma żadnych szans w starciu ze stworami pilnującymi kopalni.

Toz balista ma nedzne 250 HP i juz po srednim czasie rozgrywki schodzi na jeden cios. Wartosc moze miec tylko w kampanii, gdy bohater startuje w nowej misji juz z wyzsza Artyleria, co ulatwia mu zdobywanie mapy. Ale kto rozsadny wlasnowolnie marnuje jeden slot w calej kampanii na Artylerie?

ASX napisał/a:
Przyznam szczerze, że First Aid bywa całkiem użyteczny, zwłaszcza gdy gra się na 200% i dysponuje skromnymi siłami, jak np. bohaterowie drugorzędni zdobywający kopalnie i nie tylko. Także dla głównego się przydaje... Weźmy np. taką sytuację: mamy armię złożoną wyłącznie z Arcydiabłów (czy innych stworzeń wysoko poziomych - np. dla lepszego speeda gieroja) i oblegamy zamek. Od ostrzału wieżyczek tracimy jakże cenne jednostki, a dzięki namiotowi obywamy się bez strat.

Ratowanie jednego Diabelka mialoby miec jakiegokolwiek znaczenie? Chyba w pierwszych 15 minutach gry. Uzytecznosc namiotu medyka, majacego AŻ 75 HP i leczacego AŻ 100 HP, waha sie miedzy 0 a 1 na 100 ;]
  
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-08-29, 20:19   

1. No więc właśnie pisząc o ujemnym szczęściu miałem na myśli praktyczne zmiany, które wprowadza "Horn of the Abyss" :-)

2. Nędzne 250 HP - owszem, ale trzeba poświęcić czar, lub ruch oddziałem armii, aby ją zniszczyć. Zawsze to utrudnienie dla przeciwnika. Poza tym stanowi niezłą osłonę dla naszych jednostek. Gdybyś pograł Pan na najwyższym poziomie trudności i możliwie najtrudniejszym stopniu mapy, wtenczas lepiej byś zrozumiał o co mi chodzi. Obrażenia naprawdę robią wrażenie. W wielu bitwach przeciwnik skupia się raczej na niszczeniu jednostek, niż artylerii. No, chyba że jego piechota do niej doczłapie. Ale w międzyczasie naparzamy strzałami i sporo stworów można przy jej użyciu wytłuc, także tych z najwyższych poziomów. Zagraj Pan, zrób bohaterowi z dużym współczynnikiem ataku wysoki level i przekonaj się na własne oczy, że Artyleria ma sens.
Z magii i tak rzucisz tylko jeden czar na turę, a Artylerią zawsze coś zdziałasz.

3. Nie ratowanie jednego Arcydiabełka, lecz kilku, a to już robi wielką różnicę. Często jest tak, że w początkowych, a także późniejszych etapach gry walczy się z "leszczami", albo zajmuje wrogie nieźle obsadzone zamki i wtedy ich zdobycie zajmuje "trochę" tur. Po cóż więc tracić najlepsze jednostki, skoro można wyjść z tego na czysto?
Albo np. weźmy taką sytuację: jednemu z bohaterów posiadającemu First Aid na poziomie mistrzowskim dajemy Czarnego Smoka i taki delikwent w pojedynkę poradzi sobie tam, gdzie bez namiotu nie dałby rady. Jest bardzo mobilny i w praktyce poradzi sobie z przejęciem każdej kopalni. Zwrot 100 pkt. życia to nie w kij dmuchał ;)
Przeciwnik nieraz pozostawia namiot w spokoju, bo woli walić w wojsko, zwłaszcza gdy nie jest magiem. A nawet jeśli zwali namiot, to zawsze można tanio kupnąć kolejny :-P
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2018-08-30, 10:42   

Jak się gra z takim kompem, to może i nie rozwali Ci balisty w pierwszym ciosie: https://www.youtube.com/watch?v=HGfnlwbDjj4#t=23s
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-08-30, 12:01   

//aaa
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-09-02, 19:18   

Fajnym bajerem w Cove jest np. to, że można w nim wymieniać artefakty za doświadczenie.

Ciekawych bohaterów jest tutaj tylu, że ho, ho!

Gorzej z oblężeniami, gdyż jest tylko jeden oddział latający. Na dodatek nie grzeszący ilością życia. Warto mieszać armie i brać mobilne 7 levelowe stworzenia z innych zamków.

Panie Dworkin, marudzisz Pan, że Artyleria do d... . Obadaj armatę :-P A jak jeszcze gra się typkiem który ma w niej specjalizację, to robi ostry mordor.

Od czasu do czasu zdarzają się crashe, warto więc częściej używać opcji save.
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2018-09-03, 09:29   

ASX76 napisał/a:
gdyż jest tylko jeden oddział latający


w ogóle jest to jednostka wujowa przez ch na początku, są drugie w kolejności do wyrzucenia jak mi się jakoś dziki oddział chce przyłączyć bo dyplomacja zadziała.

Cały weekend łupaliśmy w siódemkę i mam mocno mieszane uczucia, trochę jest do tyłu w stosunku do szóstki.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-09-03, 11:46   

martva napisał/a:


w ogóle jest to jednostka wujowa przez ch na początku, są drugie w kolejności do wyrzucenia jak mi się jakoś dziki oddział chce przyłączyć bo dyplomacja zadziała.

Cały weekend łupaliśmy w siódemkę i mam mocno mieszane uczucia, trochę jest do tyłu w stosunku do szóstki.



1. Moim zdaniem Assidy (czyli jednostka po zupgrejdowaniu) są doskonale... średnie jak na swój poziom. Z jednej strony mało życia, ale z drugiej: szybkość i Szał Krwi pozwalający na powtórny atak. "Lepszy rydz, niż... muchomor" ;)
Zdecydowanie bezkonkurencyjny jest Alp z zamku Necro. Jednym takim oddziałem można zdziałać największe cuda.
Oj, nieładnie... Gra na Dyplomację to zdecydowanie zbyt daleko idące ułatwienie, totalnie przegięta umiejka --_- Cóż to za przyjemność, gdy zwycięstwo przychodzi za łatwo? :-)
Ja to kupuję wyższe levele z innych zamków, ale w tym przypadku warto brać Leadership, bo artefakty do tego mogą się trafić, albo i nie, a zwlekać się nie opłaca.
Kurna chata, jeszcze raz wspomnę o gieroju z armatą - walisz z niej w bramę i mocna piechota Cove robi szybki wjazd! ;)
Do oblężeń zamków unikam brania Bukanierów, bo giną jak muchy podczas ostrzału wieżyczek, a to bez wątpienia najlepsza jednostka trzeciego poziomu dzięki specjalnemu strzałowi. W większej liczbie to pogromcy 7 leveli :-P

2. Łomatko, córko, synu-morświnu i wnuczku-tłuczku! Ja do tego tych części podchodzę jak dziki kot do jeżozwierza. Niedopracowane, przedwcześnie wydane... Uważam, że prawdziwi heroesi skończyli się na piątce //panda
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2018-09-03, 11:50   

ASX76 napisał/a:
Alp z zamku Necro.
co to jest?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-09-03, 12:07   

Wampirzy Lord. W zależności od wydania gry są różne tłumaczenia.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2018-09-03, 16:00   

Skąd można bezpiecznie pobrać ten dodatek?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-09-03, 16:51   

http://www.hota.acidcave.net/
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2018-09-03, 18:48   

ASX76 napisał/a:
Uważam, że prawdziwi heroesi skończyli się na piątce //panda


Piątka miała cholernie irytujące 3D i mało w nią grałam bo mi drzewa zasłaniały. Szóstka była bardzo ładna i miała kilka fajnych patentów. Siódemka jest ładna.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2018-09-04, 08:35   

Necropolis to mój podstawowy zamek a upgradeowane wampiry to podstawowa jednostka. Reszta to dodatki i wsparcie.

martva +2,7

3D w piątce męczy jak kopanie dołów sipą.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14