FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ME 2008
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-12, 16:56   

Ty masz wrażenie, że Francja ładnie gra, więc ja jestem spokojny. ;)

Skład moim zdaniem najbardziej optymalny na tą chwilę.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-12, 19:07   

Szybkie wyliczenia - jeśli wygramy dziś z Austrią 3:0 i z Chorwacją 1:0 to przechodzimy, przy 2:0 w meczu z Austrią potrzebujemy wyższej wygranej albo... nie wiem co się liczy przy tym samym bilansie bramkowym. Szanse Polski oceniam na 15,5%, pół procenta na brak wygranej Niemiec w meczu o marchewkę Austrii.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-12, 19:20   

Oh to nie jest takie proste. Musimy ogólnie strzeli nie mniej niż 4 bramki w obu meczach, nie tracąc żadnej. A Niemcy mogą strzelić tylko jedną bramkę (przy zwycięstwie) Austrii. Jednym słowem nawet 6 punktów awansu może nam nie dać. Musimy liczyć na to, że Austria dziś wysoko przegra i chociaż walcząc o honor zremisuje z Niemcami. Jednym słowem, przesrane :/
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-12, 19:28   

Akurat mówię o przypadku gdy odbieramy Chorwatom awans w ostatnim meczu - wolę liczyć na nas niż na Austriaków.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-12, 20:37   

Chrzanicie złotka Wy moje o.o
Wygrywany 2:0 z Austrią mamy 2:2 w bramkach, Chorwacja ma 3:1 - wygrywamy z Chorwacją 1:0 i mamy 3:2 i Chorwacja ma 3:2 - wtedy liczy się mecz bezpośredni. Niemcy z dzisiejszą formą, nawet nie kwikną z Austrią. o.o

5 razy miałem zawał. o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-12, 20:48   

Co do pierwszej połowy to: LOL!
A co do drugiej połowy, to jeśli się nic nie zmieni, to przegramy Boruc nie wybroni wszystkiego o_O
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-12, 21:45   

Sędzia-kalosz i zero komentarza.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-12, 21:47   

Sędzia skurwysyn, jebany szukał Austriakom bramki w drugiej połowie cały czas. On sędziuje w Anglii?

Jakbyśmy przegrali po grze, ale nie przez karnego którego w życiu nawet przekupiony sędzia w Polsce by nie podyktował! To jest sport? Nie róbmy sobie żartów...
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-06-12, 21:57   

Cóź, teraz to już tylko ratowała by nas wygrana z Chorwacją i przegrana Niemiec z Austrią. Praktycznie niemożliwe. I to wszystko przez jebanego "sędziego" kalosza //mur
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-12, 22:23   

Staram się nie klnąc... ale takiego skurwiela jak tych od czasów Korei w 2002 roku to nie widziałem. heh... no to się pożegnaliśmy się z Euro :(
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-12, 22:30   

Austria - Polska

Powtarzając za Madem: sędzia skurwysyn! I to wszystko, co mam do powiedzenia. Wygralismy na boisku te 3 pkt...

Niemcy - Chorwacja

A nie mówiłem ASX, że Chorwacja nie ejst przypadkową drużyną i jest potwornie mocna? Mówiłem. Dziś mogliśmy to zobaczyć. Mogą zajść daleko i zapewne wraz z Niemcami wyjdą z grupy. No chyba, że w następnym meczu sędzia znów będzie gwizdał dla gospodarzy.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-12, 22:32   

To jest już kurwa przegięcie:/ Sędzia sprzedawczyk dał dupy i ukradł nam 3 punkty. Tym dziwniejsza decyzja tego złodzieja, że na codzień sędziuje w Anglii. Takie przegięcie to ostatnio było kiedy turecki sędzia wydrukował mecz dla Korei przeciw Hiszpanom na mundialu w 2002 roku.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2008-06-12, 22:36   

Cóż wiemy po tym meczu? Że nie tylko w Polsce się "drukuje" bo mozna i na takich imprezach. Co zrobić? Nie oglądać tego dziadostwa dopóki nie zmienią się zasady. Co też zamierzam robic bo to już koniec krótkiego flirtu z piłką nożną.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-06-12, 23:06   

Asuryan napisał/a:
Cóź, teraz to już tylko ratowała by nas wygrana z Chorwacją i przegrana Niemiec z Austrią. Praktycznie niemożliwe. I to wszystko przez jebanego "sędziego" kalosza //mur


Spokojnie, spokojnie - co niemożliwe jak możliwe:

W ramach protestu przeciwko takiemu skurwysyństwu germańsko-anglosaskiemu bracia Słowianie z Chorwacji dają nam wygrać 2:0, Podoslki i Klose strzelają 4 samobójcze bramki - i Niemcy z Austrią żegnają się z mistrzostwami ;)

Szkoda że to tylko SF :mrgreen:
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-12, 23:51   

Gand :arrow: To nie Chorwacja potwornie mocna, tylko Niemcy mają obronę dziurawą jak ser szwajcarski. Sytuacje po których nasi zachodni sąsiedzi stracili gole, nie przystoją klasowym drużynom. Druga bramka nadaje się do pokazywania w "Futbolowych jajach", pierwsza też niewiele jej ustępuje.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-12, 23:58   

http://www.sport.pl/sport...rz_i_Polak.html
http://www.sport.pl/sport...jest_duzym.html
Ech...
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Retiarius 


Posty: 158
Wysłany: 2008-06-13, 01:33   

Mam nadzieję, że ten angielski sqrviel, zostanie uświadomiony, terapią wstrząsową, że popełnił największy błąd w swoim nędznym życiu... Wielki, czarny ch*j w jego dupę!!!!!....na początek! //pisowcy
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2008-06-13, 06:59   

Ja jestem głównie zły na siebie. Nie oglądam piłki nożnej, ani mnie nie pasjonuje latanie bandy spoconych kmieci za kawałkiem skóry. Mimo to uległem narodowej histerii i obejrzałem dwa mecze polskiej reprezentacji. Szczególnie emocje mnie nie poniosły. Do wczoraj.

Wczoraj okazało się jakim jestem bezrozumnym naiwnym kretynem. angielski arbiter udowodnił, że swobodnie mógłby znaleźć się w gronie polskich arbitrów bo "wydrukowanie" europejskiego meczu to żaden problem. A ja oglądając to "widowisko" uwiarygodniałem tą oszukańczą, robiącą z ludzi frajerów dyscyplinę "sportu". Never more!
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-06-13, 07:52   

Zerkałam na pierwszą połowę. To, co zobaczyłam mi wystarczyło, nie oglądałam drugiej, wiadomość o wyniku mam od rodziny.
No cóż, pozostaje mieć nadzieje, że 25 tysięcy polskich kibiców pójdzie do tego sędziego i wytłumaczy mu, co zrobił źle. Podobno takie sędziowanie jest chrakterystyczne i typowe tylko w Anglii. I oczywiście polski pech chciał, że jeden z takich trafił sie właśnie nam. Nikomu innemu - własnie Polakom. Może istnieje cos takiego jak anulowania wyniku spotkania? Ktoś na pewno tam zachował krztyne rozumu, nieprzysłoniętą mgiełką własnych sympatii i antypatii i MUSIAŁ widzieć, co wyprawia ten Angol. I zrobi z nim porządek. To była wersja optymistyczna. Wersja pesymistyczna - wszystko jest odgórnie ustalone, odpowiednie łapy zostały posmarowane, kto wejdzie do kolejnych etapów i choćby w drużynie Polski byli sami Boruce i Rogery, a gra była na poziomie Brazylii, to nie zmienią kupionych wyników.

Tyle w tej sprawie zdaniem dziewczyny, a więc z założenia kompletnego laika. :mrgreen:
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-13, 08:24   

Nie ma co rozpamiętywać, zawsze w takich sytuacjach to my dostajemy po tyłku, powinniśmy się przyzwyczaić. Szczęście to mieliśmy gdy się piłka odbiła od pleców Ricardo... chociaż jak pokazuje tabela eliminacji, jakoś nam ten gol dużo nie pomógł, bo i tak byśmy awansowali. ;)

Dzisiejsze mecze czyli:

Włochy - Rumunia
Liczę, ze Rumuni zagrają tak, ze Włosi dziś się zaczną pakować do domu. Mogą grać nawet włoski antyfutbol, lub też szkocki bądź grecki byle tylko wygrali!. Tak, nie lubię gry włochów i to bardzo, bardzo.

Holandia - Francja
3:0 dla Pomarańczowych. :mrgreen:

---

Taki dopisek jeszcze. Najbardziej śmieszą mnie Polacy, którzy mówią, że "zasłużyliśmy" na tego karnego i sprawiedliwie, że nie wygraliśmy, bo nasza drużyna była gorsza... no i super. Austriacka prasa pisze o cudzie i zaznacza, ze Polacy miażdżyli Austriaków na boisku. Trener Austrii powiedział, ze nie wierzy w sprawiedliwość w futbolu i karny był darem od Boga. A my psioczymy i jedziemy po naszych jak zawsze, a potem się dziwić, że cała Europa ma nas za śmieci, właśnie przez takie gadanie, że nie bronimy swoich jak reszta - czy to Włosi, czy Anglicy, oni za swoimi zawsze stają, a my najlepiej się jak najszybciej odwrócić i na dodatek jeszcze ubliżyć. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-06-13, 11:16   

Co do wczorajszego meczu mogę spytać tylko: Ile Austriacy zapłacili temu Judaszowi?!
Awansować to chyba możemy teraz tylko w Fifie :/

Pozostaje mi już tylko kibicować Pomarańczowym.

edit: Drugi dzisiejszy mecz:Rumunia-Włochy Co tu dużo mówić, mecz bardzo ważny dla Włochów którzy go bez problemów powinni wygrać.
 
 
Retiarius 


Posty: 158
Wysłany: 2008-06-13, 13:46   

Kutafon poprosił o ochronę policyjną dla siebie i rodziny....
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-13, 14:05   

Oczywiście liczę na Francję w meczu z Holandią. :-)
Nie lubię "Pomarańczowych".
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-13, 16:22   

Nabu Nezzar napisał/a:
Tigana napisał/a:
Dzisiaj Szwajcarzy grają o wszystko i chyba poradzą sobie z Turcją, a Czesi z Portugalią pokażą swoja prawdziwa wartość
W bukmacherce to ty chyba nie masz szczęścia :-P

Ponoć kto nie ma szczęścia w hazardzie ma większe w miłości :mrgreen:
A tak na zimno - wczoraj Polacy rozegrali beznadziejną pierwszą połowę i niezłą drugą. Mnie osobiście zdziwiła tylko jedna rzecz - Leo zmienił Jopa po przerwie - jak dla mnie facet nadawał się na grzanie ławy już po 15 minutach. Czy nasza bramka była ze spalonego - według mnie Roger wrócił z pozycji spalonej, ale nie znam dokładnie przepisów. Druga połówka - szkoda niewykorzystanych szans - racje miał Boruc, który po meczu nie obwiniał sędziego tylko stwierdził, że trzeba było strzelić więcej bramek. Niestety nie dość, ze nie zdobyliśmy kolejnych golów to w końcówce przeszliśmy do defensywy i sędzia miał okazje sie wykazać.
Dzisiaj - liczę na Rumunów i Holendrów - byłoby fajnie.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-13, 16:32   

Tigana napisał/a:
(...)Dzisiaj - liczę na Rumunów i Holendrów - byłoby fajnie.


He, he... A ja na Italię i Francję. Dzięki temu emocje będą jeszcze większe. :-)

Co do Jopa... Leo nie mógł go zmienić po 15 minutach. Bez sensu... Już lepiej, żeby w ogóle go nie wystawiał.

Na naszej drużynie "zemściła się" zbyt defensywna taktyka w końcówce. Gdyby starali się za wszelką cenę utrzymać inicjatywę i grać więcej piłką, wówczas Austriacy nie mieliby okazji do strzelania gola, a sędzia do popełnienia błędu, czy jak kto woli - "wydrukowania" wyniku.
Inna sprawa, że równie dobrze mógłby nie uznać gola zdobytego przez Rogera...
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-13, 18:55   

Mutu coś ty zrobił!? //buu
A mogło być już dziś tak pięknie. :)) No nic, zdarza się, a Włosi powinni się cieszyć, że mają jeszcze matematyczne szanse wyjść z grupy. ;) Tak, tak, może byli lepsi, może mieli 10 sytuacji, ale co z tego jak nie potrafili ich wykorzystać? Napastnicy totalna beznadzieja.

No to teraz Pomarańczowi! :))
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-13, 19:06   

Brawo Bufon, sędzia znów popełnia błędy. Toni nie był na spalonym. Powiem tyle, te mistrzostwa coraz mniej mi się podobają. Sędziowie gwiżdżą beznadziejnie, poziom chyba naszej II ligi to jest.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-13, 20:08   

Kiepskie sędziowanie stało się normą w mistrzostwach międzynarodowych - sędzia wyrasta na 12 gracza każdej drużyny.
A z Włochami chyba pojedziemy tym samym pociągiem do domu...
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-13, 20:34   

Jander napisał/a:
A z Włochami chyba pojedziemy tym samym pociągiem do domu...

Nie bałdzo, bo oni raczej na południe, a my na północ... o.o xD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-13, 20:45   

MadMill napisał/a:
Nie bałdzo, bo oni raczej na południe, a my na północ... o.o xD

Poza tym oni pojadą pewnie dopiero po finale :P

A mecz Holandia - Francja - jakoś mało emocjonujący jest o_O
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13