FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Limitowane/kolekcjonerskie/ekskluzywne wydania
Autor Wiadomość
Hipolit 

Posty: 3
Wysłany: 2024-03-21, 15:58   Limitowane/kolekcjonerskie/ekskluzywne wydania

Mam nadzieję, że nie powielam już istniejącego wątku - pobieżne przeszukanie forum nie naprowadziło mnie na trop, więc zakładam swój.

Ostatnio moją ogromną frustrację budzi przegapianie różnego rodzaju fajnych, niestandardowych wydań, których jestem zwolennikiem. Przegapiłem fajne wydania Sagi o Wiedźminie (na półce mam sentymentalne, ale leciwe wydanie Supernowa), Pana Lodowego Ogrodu, ilustrowanej wersji Pieśni Ognia i Lodu i pewnie wiele innych, o których dowiem się dopiero w przyszłości. Mimo że staram się być na bieżąco, często o fajnych wydaniach ulubionych serii dowiaduję się wtedy, gdy nakład jest już wyprzedany, a chorych pieniędzy za nie na Allegro płacić nie zamierzam......

Czy moglibyście zatem polecić jakieś dobre, na bieżąco aktualizowane źródła o nowościach wydawniczych książek fantasy i sci-fi? Skąd czerpiecie wiedzę na ten temat? Ja zaglądam czasem tutaj, regularnie na Katedrę i Poltera.... ale to w sumie wszystko i chyba nie wystarczy.....
 
 
Trojan 


Posty: 11270
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2024-03-21, 17:01   

hmm ?
ssc ?
 
 
fdv 


Posty: 1074
Skąd: Neverland
Wysłany: 2024-03-21, 18:33   

Mi oprócz katedry nic nie przychodzi do głowy, tam chyba nisza fantasy i sci fi jest najbardziej szczegółowo przedstawiana odnośnie zapowiedzi. Jednak nie ma tam jakiegoś nacisku na niestandardowe wydania.

@trojan czym jest ssc?
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2024-03-21, 19:44   

Ja akurat nie jestem jakimś zbieraczem edycji kolekcjonerskich, bo przedkładam treść nad formę, ale może akurat ...
Poza:
- ZB
- Katedrą
mam otwarte w zakładkach jeszcze i zaglądam co jakiś czas:
- fb wydawnictwa IX
- fb wydawnictwa Vesper
- blog Sedeńki
- zakładkę "nowości" na esef.com.pl (tu są książki nie tylko od Stalkera)

Zwłaszcza na IX zdarza się informacja o wydaniu czegoś, co jest dostępne tylko u nich wysyłkowo, a do księgarni, nawet internetowych, praktycznie nie trafia. W tym również info o dodrukach, albo jakichś niewielkich nakładach (bo im się znalazły). Chociaż nie wiem czy jakieś kolekcjonerskie wydania.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Neil Gaiman- blog w polskiej wersji językowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14