Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza praca
Autor Wiadomość
Carmilla 
gołąbeczka

Wysłany: 2017-06-10, 23:56   

Stanów zazdraszczam jedynie jako spełnienia marzeń, sama bym się tam nie wybrała... No, ale chcąc się rozwijać w niektórych zawodach nie da się inaczej. W każdym razie gratuluję //piwo

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2017-06-11, 11:15   

Gratulacje :)
BTW naturalna ewolucja twojego nicka to Młodzik -> Starik -> Stark --_-

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Metzli 
Diablica

Wysłany: 2017-09-25, 18:57   

Tak więc, od 1 września jestem na swoim, a moja pasja jest już jednocześnie moją pracą. Czyli zajmuję się teraz tylko i wyłącznie jogą. Moja dawna praca już od dłuższego czasu była trochę dla mnie jak kula u nogi, zajmowała czas i robiła się dla mnie coraz bardziej nudna. Praca z ludźmi, prowadzenie zajęć jest o wiele ciekawsze. Trzeba było więc ją porzucić, bez większego żalu z mojej strony. Aczkolwiek kawał czasu w niej spędziłam, 10 lat.

Na razie jest cudownie :) O wiele więcej czasu, który mogę przeznaczyć na własną praktykę i lepsze przygotowywanie się do zajęć niż miało to miejsce wcześniej. I przede wszystkim robię to, co kocham. No i poniedziałki mam wolne :)) ZUS i daninę do US będzie trzeba zapłacić dopiero w przyszłym miesiącu :P

Metzliszcze - 12.06

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2017-09-25, 19:19   

Powodzenia. Więcej nic nie napiszę, bo trudno tu wyjść poza banały.
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2017-09-25, 22:08   

Metzli, szczere gratulacje. Koleżanka z pracy też postanowiła odejść i zająć się tylko rękodziełami, to chyba najlepszy wybór robić to co się kocha (o ile to możliwe)

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku

Wysłany: 2017-09-26, 14:09   

Gdybym mieszkał we Wrocławiu, miałabyś we mnie klienta. Przynajmniej na początek, aby ciekawość zaspokoić. :)

Metzli 
Diablica

Wysłany: 2017-09-26, 17:28   

Mam zajęcia również w weekendy, więc jak kiedyś będziesz we Wrocławiu to możesz wpaść. Szkoła jest blisko Rynku :mrgreen:

toto, Utriv dzięki za miłe słowa :)

Metzliszcze - 12.06

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2017-09-26, 17:51   

Trzymam kciuki.

Kto wie, może za kilka lat też jebnę wszystkim i będę malował figurki na zlecenie?
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Trojan 

Wysłany: 2017-09-26, 20:26   

MrSpellu napisał/a:
Trzymam kciuki.

Kto wie, może za kilka lat też jebnę wszystkim i będę malował figurki na zlecenie?

Kumpel kiedyś tak zrobił, choc nie figsy a tereny.
Tera ma całkiem solida firmę. Chyba zaczynają robić figurki.

Trojan 

Wysłany: 2017-09-26, 20:27   

Metzli napisał/a:
Mam zajęcia również w weekendy, więc jak kiedyś będziesz we Wrocławiu to możesz wpaść. Szkoła jest blisko Rynku :mrgreen:

toto, Utriv dzięki za miłe słowa :)

O, a dzie? ;) ?

Śledztwo.
Fabryka energii w pasażu hipsterów . Prawie sąsiadami jesteśmy .

Metzli 
Diablica

Wysłany: 2017-09-26, 21:46   

Spellu, dzięki :)

Trojan, tak, dokładnie tam :)

Metzliszcze - 12.06

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2017-09-27, 07:19   

Trojan napisał/a:

Możliwe, że wiem o kogo chodzi.

W sumie tereny są moją mocniejszą stroną.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Trojan 

Wysłany: 2017-09-27, 09:48   

MrSpellu napisał/a:
Trojan napisał/a:

Pawkens z T4G,
inny kumpel robi własne figsy

sporo starych znajomych pracuje w "branży"

Trojan 

Wysłany: 2017-09-27, 09:49   

Metzli napisał/a:

Trojan, tak, dokładnie tam :)

bardzo dobre pozycjonowanie produktu :badgrin:

Auri 
Droidka

Wysłany: 2017-09-27, 10:34   

Metzli, gratuluję wyboru. Ja sama mam problemy z kręgosłupem i póki siedziałam w górach, leczyłam się jogą (Joga u Źródeł w Kudowie Zdroju). Co prawda byłam na zaledwie kilku zajęciach ale dzięki temu mam ogląd na sprawę i wiem, że działa zbawiennie tak dla ciała jak dla umysłu. Super!

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2017-09-27, 10:40   

Chodzi mniej więcej o coś takiego?

Ł napisał/a:

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2017-09-27, 11:43   

Trojan napisał/a:
MrSpellu napisał/a:
Trojan napisał/a:

Pawkens z T4G,
inny kumpel robi własne figsy

sporo starych znajomych pracuje w "branży"

Tak myślałem. Wczoraj nawet z nim gadałem. Chciał się poreklamować na Bejcy :)

Trojan 

Wysłany: 2017-09-27, 12:53   

i co ??:) będzie reklamował ?:)
to prawdziwy weteran WFB i WH40K :)

a tutaj zdjęcia - inny kumpel robi grę planszówko-karciankę do samodzielnej gry / zamierza wydać

gra się żołnierzami w Wietnamie

btw. kolo wgrywał wszystkie konkursy (w jakich brał udział w Polszy) na najlepiej pomalowane/konwersje figsy w latach'90 ;)

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2017-09-27, 13:00   

Trojan napisał/a:
i co ??:) będzie reklamował ?:)

Wsparł raz nasz konkurs, to pozwoliłem mu zamieścić jedno ogłoszenie z "wspieram to". O jakieś maty trawiaste chodzi. Generalnie tnę reklamy na grupie jak leci. Łącznie z wklejającymi.

Metzli 
Diablica

Wysłany: 2017-09-27, 13:26   

Auri, dzięki. A joga dla kręgosłupa jest zbawienna, oczywiście jeśli jest właściwe prowadzona.

Utriv, mniej więcej o to chodzi. To akurat jakaś wariacja powitań słońca (surya namaskar), czyli cyklu połączonych pozycji (asan). Samych pozycji jest dużo więcej: stojące, siady, skłony, skręty, wygięcia, napinanie brzucha, balanse na rękach i odwrócone (np. stanie na głowie).

Metzliszcze - 12.06

Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: 2017-09-27, 14:33   

Podstępni kapitaliści stwierdzili że jedyną szansą żeby pozbyć się zaciekłego wroga jakiego mają w mojej osobie jest wyciągnięcie mnie z najniższych warstw proletariatu/prekariatu przemysłowego i posadzenie za biurkiem. Long story short, od tygodnia zamiast macać blachy i przerzucać tony robię za generator makulatury.

I tu docieramy do sedna sprawy - skoro już oderwałem się od bazy i nie jestem klasa robotnicza, to co ja właściwie mam dalej robić ze swoim życiem? //panda Zapisałem się na crossfit, w marcu mam zamiar pobiec maraton, uświadomiłem też sobie w końcu że Rysiek Petru to łebski gość a służbę zdrowia jednak trzeba sprywatyzować. Mocno ograniczyłem czytanie, żeby nie było. No i jestem weganem. Ale czuję że to wciąż za mało. Ktoś coś poradzi? Uszanowanko #orkwkryzysietożsamości //orc

Fidel-F2 

Wysłany: 2017-09-27, 15:09   

Trojan napisał/a:
inny kumpel robi grę planszówko-karciankę do samodzielnej gry / zamierza wydać
kurna, muszę spróbować wydać to moje dziadostwo morskie, gdzie się to robi?

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku

Wysłany: 2017-09-27, 16:41   

Stary Ork napisał/a:
Podstępni kapitaliści stwierdzili że jedyną szansą żeby pozbyć się zaciekłego wroga jakiego mają w mojej osobie jest wyciągnięcie mnie z najniższych warstw proletariatu/prekariatu przemysłowego i posadzenie za biurkiem. Long story short, od tygodnia zamiast macać blachy i przerzucać tony robię za generator makulatury.

I tu docieramy do sedna sprawy - skoro już oderwałem się od bazy i nie jestem klasa robotnicza, to co ja właściwie mam dalej robić ze swoim życiem? //panda Zapisałem się na crossfit, w marcu mam zamiar pobiec maraton, uświadomiłem też sobie w końcu że Rysiek Petru to łebski gość a służbę zdrowia jednak trzeba sprywatyzować. Mocno ograniczyłem czytanie, żeby nie było. No i jestem weganem. Ale czuję że to wciąż za mało. Ktoś coś poradzi? Uszanowanko #orkwkryzysietożsamości //orc

Skopałeś już jakiegoś pasożyta na zasiłku? To żadna z ciebie klasa średnia. Kredyt hipoteczny masz? Jeśli nie, to albo jesteś jeszcze biedak albo już uprzywilejowany bo nie potrzebujesz.

Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: 2017-09-27, 17:25   

Skopać nie skopałem, ale trzy razy w tygodniu jeżdżę do Sosnowca, pokazuję autochtonom stuzłotówkę i śmieję się kiedy mdleją. Liczy się? //mysli

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2017-09-27, 18:03   

Stary Ork napisał/a:
w marcu mam zamiar pobiec maraton
Jeśli to nie szydera*, to dobrze radzę - zacznij od dychy, na jesieni (może być też na wiosnę, ale potraktuj go jako rozpoznanie w boju, nie start docelowy) zaplanuj półmaraton, maraton najwcześniej w kolejnym roku. Znaczy - jak się uprzesz, to i prze(maszerujo)biegniesz maraton i w marcu, ale istnieje duże ryzyko, że zrobisz sobie krzywdę. Wiem, że na niektórych hasło "maraton" działa i zachęca do pracy, ale najczęściej kończy się to porażką. Może i uda się dotrzeć do mety, ale z biegiem ma to bardzo niewiele wspólnego. Nie mówiąc o dużym ryzyku kontuzji. Chyba że już i tak biegasz, sporo jeździsz na rowerze, pływasz (nie po prostu pluskasz się w basenie) lub chodzisz po górach - wtedy jest jeszcze realna szansa na wiosnę.

*Rysiek w tym samym zdaniu, więc już nie wiem
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

Trojan 

Wysłany: 2017-09-27, 18:31   

Hmmm, pamiętacie Decathlon ? I bieg na 1500m?

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2017-09-27, 18:42   

Możesz jaśniej? 1500 m w ramach dziesięcioboju, czy jakiś bieg organizowany/sponsorowany przez sieć Decathlon? I co mamy pamiętać?

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2017-09-27, 18:53   

toto napisał/a:
Jeśli to nie szydera

Przeczytaj posta Orka jeszcze raz. Powoli. Z namysłem.

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2017-09-27, 18:58   

No piszę, że nie wiem. Rysiek i ciąg dalszy wskazują na szyderę. Pewnie jestem przemęczony.

Trojan 

Wysłany: 2017-09-27, 21:49   

toto napisał/a:
Możesz jaśniej? 1500 m w ramach dziesięcioboju, czy jakiś bieg organizowany/sponsorowany przez sieć Decathlon? I co mamy pamiętać?

Taka gra. C64, bieg na 1500 był na prawdę męczący :)

Odpowiedz do tematu