FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka przeglądarka?

Jakiej przeglądarki używasz?
Opera
24%
 24%  [ 18 ]
Firefox
60%
 60%  [ 45 ]
Netscape
0%
 0%  [ 0 ]
Mozilla
8%
 8%  [ 6 ]
Safari
0%
 0%  [ 0 ]
Flock
1%
 1%  [ 1 ]
IE
6%
 6%  [ 5 ]
Głosowań: 75
Wszystkich Głosów: 75

Autor Wiadomość
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-23, 08:48   

Stabilna wersja wyszła, sprawuje się bardzo przyzwoicie, polecam standardową instalację ze strony www.mozillapl.org (np), mi aktualizacja automatyczna popsuła odrobinę style (pozostał aktywny niezgodny z FF4.0 jakiś starszy styl i nie dało się go zmienić), pomogła ponowna instalka całości.

Pierwsze wrażenie, ładniejszy, ciaśniejszy, duuuużo szybszy, z tego co doczytałem w lisku użyto technologii akceleracji wyświetlania stron przez karty graficzne, jeżeli to jest to to działa świetnie.

Przestało mi działać 95% styli, nie działa autologowanie przy użyciu odcisku palców i wiele dodatków, ale spokojnie poczekam sobie na ich aktualizację.

Adblock działa :D - a to najważniejsze.

edit:
oo i jeszcze jeden ficzer :) - fajnie się okienka powiększają tekstowe (treść z odpowiedzią) płynnie :))
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-23, 09:44   

Zainstalowałem, na razie działa i tyle. ff3.6 zawiesił się już następnego dnia zobaczę jak zachowa się czwórka. Wizualnie nie podoba mi się ale pewnie załatwią to style. Drażnią mnie komunikaty o certyfikatach - nie ma opcji zaakceptuj tylko anuluj i wyskakują za każdym otwarciem strony.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-03-23, 09:47   

wred napisał/a:
Przestało mi działać 95% styli, nie działa autologowanie przy użyciu odcisku palców i wiele dodatków


Co to jest? :-)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-23, 11:06   

Tixon napisał/a:

Co to jest? :-)
heh, mam w laptopie czytnik papilarny ;p
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-23, 11:33   

wred napisał/a:
Tixon napisał/a:

Co to jest? :-)
heh, mam w laptopie czytnik papilarny ;p

Możesz sprawdzić czy zadziała sam odcisk (np. na folii)?
Zawsze mnie ciekawiło czy filmy w tym miejscu kłamią.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-03-23, 11:39   

to nie jest czytnik do którego przykładasz palec ale musisz po nim przesunąć jako że sensor to taka wąska kreseczka, trzeba dość pracyzyjnie przsuwać palec by zadziałało, czasem gdy palec jest wilgotny lub przybrudzony bardzo trudno o pozytywny efekt, sam odcisk na folii nie ma nawet cienia szans na powodzenie, być może podrobienie faktury skóry na palcu miałoby sens
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-23, 12:48   

Myślałem o tym by inny człowiek przyciskał te folie własnym palcem. Można by tę folię przylepić.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-03-24, 17:33   

wred napisał/a:
Stabilna wersja wyszła, sprawuje się bardzo przyzwoicie, polecam standardową instalację ze strony www.mozillapl.org (np), mi aktualizacja automatyczna popsuła odrobinę style (pozostał aktywny niezgodny z FF4.0 jakiś starszy styl i nie dało się go zmienić), pomogła ponowna instalka całości.

Pierwsze wrażenie, ładniejszy, ciaśniejszy, duuuużo szybszy, z tego co doczytałem w lisku użyto technologii akceleracji wyświetlania stron przez karty graficzne, jeżeli to jest to to działa świetnie.

Przestało mi działać 95% styli, nie działa autologowanie przy użyciu odcisku palców i wiele dodatków, ale spokojnie poczekam sobie na ich aktualizację.

Adblock działa :D - a to najważniejsze.

edit:
oo i jeszcze jeden ficzer :) - fajnie się okienka powiększają tekstowe (treść z odpowiedzią) płynnie :))


Całkiem ciekawie wygląda. Przede wszystkim przestronniejsza. Robi dobre wrażenie, zobaczymy jak będzie w praniu.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-10-27, 12:12   

To może być ciekawe:
http://www.dobreprogramy....nosc,28495.html

Niestety nie używam Opery więc nie mogę sprawdzić czy/jak to działa
Cytat:
Na blogu Opery długie strony porównywane są do zwojów, które 1,5 tysiąca lat temu zostały wyparte przez rzymski wynalazek — codex — którego potomkami są dzisiejsze książki. Opera przyniesie zmęczonym poszukiwaniami oczom i dłoniom bolącym od przewijania ulgę. W Operze 12 testowany jest właśnie moduł CSS Generated Content for Page Media — Opera Reader — który zmienia długi artykuł w stronicowany tekst przypominający książkę.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-10-30, 17:40   

Nowe funkcje Chrome mają chyba na celu zamienienie peceta w smartfona. Ale bawię się tym, póki co, dobrze.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Magnis 


Posty: 1099
Wysłany: 2013-09-14, 14:59   

Trochę odświeżę temat.

Od bardzo długiego czasu używam Firefoxa i nie miałem jak dotychczas żadnych uwag do niego. W najnowszej wersji zmienili liska na bardziej płaskiego, ale reszta pozostała bez zmian w logu ;) . Zrobili jakieś kosmetyczne jeszcze zmiany w działaniu czyli usprawnili jak zwykle działanie przeglądarki i wszystko.
 
 
Toc 
Tamten


Posty: 105
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-15, 10:03   

Obecnie używam Firefoxa i według mnie jest najlepszy chociaż Chrom miejscami wygrywa bo łatwiej się go obsługuje i jest łatwiejszy dostęp do innych usług google.

A co do Internet Explorer to no wiadomo wolno chodzi i nadal tak jest chociaż chyba trochę szybkość poprawili
 
 
Magnis 


Posty: 1099
Wysłany: 2013-09-15, 10:56   

Toc zależy czy ktoś ma konto na Googlach . Wtedy można wysyłać pocztę, wchodzić na strony i tak dalej dużo łatwiej ;) .
 
 
Toc 
Tamten


Posty: 105
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-17, 07:56   

No ale nie powiesz że się nie przydaje
 
 
Magnis 


Posty: 1099
Wysłany: 2013-09-17, 08:46   

Przydaje się gdy ktoś ma Chrome, bo wtedy ma wszystko w swoim zasięgu i nie musi szukać :-) . Kilka razy nawet instalowałem, ale jakoś bliżej mi było do Firefoxa niż do przeglądarki Chrome ;) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15