FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka przeglądarka?

Jakiej przeglądarki używasz?
Opera
24%
 24%  [ 18 ]
Firefox
60%
 60%  [ 45 ]
Netscape
0%
 0%  [ 0 ]
Mozilla
8%
 8%  [ 6 ]
Safari
0%
 0%  [ 0 ]
Flock
1%
 1%  [ 1 ]
IE
6%
 6%  [ 5 ]
Głosowań: 75
Wszystkich Głosów: 75

Autor Wiadomość
grubshy 
Chlod Mego Serca


Posty: 209
Skąd: Ja tutejszy...
Wysłany: 2007-11-03, 01:30   

Dhuaine napisał/a:
Ktoś wie, czy można w podobny sposób zabić szybko kartę?

Z klawiatury ctrl+w
Myszka kliknac na tabie srodkowym przyciskiem.
_________________
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2007-11-03, 16:27   

Tylko lis, nic ponadto. Łatwy interfejs, bezpieczne, dobre, fajne skiny i dużo ustawień. No czego chcieć więcej ?
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-05, 22:43   

Mozilla Firefox 2 z obowiązkowym adblock plus. Więcej do szczęscia na razie nie jest mi potrzebne :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-06, 20:52   

Akati napisał/a:
Opera ma jedną podstawową wadę: zżera od cholery ramu i nie należy do najszybszych.

Jest dokładnie odwrotnie niż mówisz, Opera jest najmniej obciążająca pamięć przeglądarką. No chyba że masz nawyk niezamyaknia kart i masz otwartych zwykle 15 i korzystasz przy włączeniu z przywrócenia poprzedniej sesji.

Naturalnie używam Opery. Bardzo rzadka sprawia jakiś problem a jak już sprawia to mam w zapasie Liska a następnie IE. Opere lubie cenie sobie łatwośc indywidualnego podasowania ją pod siebie, co w przypadku liska też pewnie jest możliwie... po zainstalowaniu 15 modów. ; ] Moja opera wygląda tak http://img162.imageshack....dlalosiauc4.jpg screen jest z pomocy komuś własnie w umeblowaniu paska narzędzi.

Olimp ad. Opery to masz informacje aktualne sprzed zaledwie kilku lat. Wiesz że papież umarł?
 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2007-11-08, 19:16   

Przez dłuższy czas używałam Opery. Od kilku m-cy używam Firefoxa i niekiedy się wkurzam bo:
- brakuje mi dużych literek "ż"
- kiedy na chama wyłączam kompa, to mi się wszystko w FF restartuje
- nie pamięta haseł - tzn. pamięta, ale na niektórych stronach muszę wcisnąć "loguj", nie ma od razu zalogowanego do serwisu, tak jak to było w Operze
- i brakuje mi operowego "ptaszka" do loguj, gdzie miałam do jednej strony kilka kont - np. poczta, jakaś gra na przeglądarkę.


Ale ogólnie jestem zadowolona/
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2007-11-09, 01:26   

Literki Ż jak najbardziej są :D - tylko Z CAPS-LOCKIEM wklepują się małe, pisz z normalnym Shiftem.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-05-29, 16:41   

Od kilku dni dostępna jest wersja Release Candidate 1 Firefoxa 3 //kas Coraz bliżej końca tej drogi. Oby też już nie było RC2.
A co nowego w lisku?
Jest szybszy, zjada o wiele mniej pamięci, wygląd dostosowany do systemu, inteligentniejszy pasek adresu, łatwiejsze dodawanie do ulubionych (gwiazdka) i wiele wiele innych.
Pobrać można z tej strony: http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-rc.html
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2008-05-29, 17:30   

Maeg napisał/a:
Od kilku dni dostępna jest wersja Release Candidate 1 Firefoxa 3

Thx za wiadomość :)
Już śmigam na nowym lisku i jak na razie mi się podoba :)
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-06-29, 18:56   

Nowy Firefox jest świetny. Jeśli chodzi o Microsoft to uzywam już tylko Windowsa XP a i to się zmieni niedługo bo w wolnych chwilach poznaję Ubuntu i zamierzam na niego się przenieść całkowicie, ale muszę ponegocjować z moją połowicą --_-
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-09-03, 14:58   

Cytat:
Nowy Firefox jest świetny.

To prawda, ale pod względem szybkości działania spadł właśnie na drugie miejsce. Najszybszą przeglądarką nie jest też Opera, beta IE 8 ani Safari. Jest nią Google Chrome. Póki co pierwsza beta, ale sprawuje się naprawdę nie źle. Brakuje jeszcze wielu rzeczy (np. Adblocka, gestów i to by mi chyba starczyło ). Proponuje przetestować sobie Chrome. Ma kilka ciekawych rozwiązań, później wypocę dłuższego posta. ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Geoffrey
Pan Kocki


Posty: 562
Skąd: Via Regia
Wysłany: 2008-09-03, 15:34   

Bardzo chętnie posłucham pierwszych opinii o chromie.
Już go ściągnąłem, ale mam zainstalowanego Firefoxa 3 ( i explorera ) - i na razie nie chcę instalowac trzeciej przeglądarki.
Coś się pokaszani i będę miał kłopot.
_________________
Χριστoς aνέστη εκ νεκρων, θανάτω θάνατον πατήσας, καi τοiς εν τοϊς μνήμασι ζωήν χαρισάμενος.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-09-03, 16:09   

Firefox 3.0.1 w sumie ssie o_O mało fajnych skinów nadal, wkurwiająca historia i wkurzajace wyszukiwanie w polu adresowym. Ale pzoatym rządzi i wymiata <3 czego chciec więcej od najabrdziej kompatybilnego kombajnu na świecie? Jakby jeszcze robił kawę <3
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-09-03, 17:45   

No właśnie - Oli poruszył nabrzmiały problem społeczny. ;) Dlaczego ten tłumokowaty Firefox 3.0.1 nie zapamiętuje iluś tam ostatnich adresów internetowych, tylko usiłuje posegregować je według jakichś tam własnych kryteriów? Dlaczego nie według moich? Zmuszona zostałam do korzystania z zakładek... to świństwo po prostu jest... żeby jakiś program "ustawiał" mi przyzwyczajenia... :evil:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-09-03, 18:17   

Dlatego siedzę na FF 2.0.0.16 ;)
A Chrome jeszcze nie używałem, choć mam zainstalowaną - jakoś nie jestem przekonany do Google, oczywiście używam ich wyszukiwarki, ale nie chciałbym, żeby każdy software pochodził od nich, zresztą w ogóle od jednej firmy.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
BitterSweet 
Slave Driver


Posty: 606
Skąd: Zoznowitz
Wysłany: 2008-09-03, 19:06   

Ja też siedzę dalej na 2 FF i nie zamierzam zmieniać, bo nie ma aktualizacji mojego ulubionego skina. Jak się pojawi to pomyślę. :P Na razie w ogóle nie narzekałam na FF- to jest najukochańsza przeglądarka na świecie :D
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 19:23   

Beata napisał/a:
Dlaczego ten tłumokowaty Firefox 3.0.1 nie zapamiętuje iluś tam ostatnich adresów internetowych, tylko usiłuje posegregować je według jakichś tam własnych kryteriów?

A jak to sortuje? o_o System w FF2 raczej mi pasuje, ustawia adresy chyba wg najczęściej odwiedzanej unikalnej strony (bez podstron).
Nadal mam FF2, ale teraz zaczął się pruć o aktualkę do FF3 --_- Jak dotąd nie słyszałam wielu pochlebnych opinii na temat nowego liska. Ponoć przepakowany :P

Chrome wyszło dopiero wczoraj, a już budzi takie emocje o_O Jedni kochają, drudzy nienawidzą. Prawda to, że z tej przeglądarki czasem nie można zalogować się na gmaila? :P

Chcialam za to pochwalić nową Operę. ^.^ Wersja 9.5 naprawdę mi się podoba, w przeciwieństwie do poprzedniej wymoczkowatej Opery 9.2 ^_^ Chodzi w miarę szybko i ma sporo przydatnych funkcji (wreszcie znalazłam skróty adresowe xD), jak już uda się do nich dokopać. Swoją drogą, mogliby je wszystkie dać do preferencji, a nie rozrzucać po wszystkich menu.
_________________
goodreads .
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-09-03, 19:46   

Dhuaine napisał/a:
A jak to sortuje? o_o System w FF2 raczej mi pasuje, ustawia adresy chyba wg najczęściej odwiedzanej unikalnej strony (bez podstron).

A cholera go wie... jak rozwijam ostatnio odwiedzane strony, to mam 12 adresów na których byłam kiedyś. Ale nie są to ostatnio odwiedzane strony... nie jest to również zapis alfabetyczny... Owszem, łobuz pamięta wszystko, ale najpierw w oknie adresowym trzeba początek adresu wpisać... Wkurza mnie... pewnie się przyzwyczaję po jakimś czasie, ale co się teraz nazłoszczę, to moje...
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Geoffrey
Pan Kocki


Posty: 562
Skąd: Via Regia
Wysłany: 2008-09-04, 00:01   

Nie czekając na recenzje zainstalowałem sobie Google Chrome.

Wcale nie szybki,
układ dziwaczny,
do tego często się zawiesza,
komentując wpadkę: "Kurza twarz, Google Chrome się zawiesił"

Żenada.


zatem: chodzi lisek koło drogi.
_________________
Χριστoς aνέστη εκ νεκρων, θανάτω θάνατον πατήσας, καi τοiς εν τοϊς μνήμασι ζωήν χαρισάμενος.
 
 
Wezyr 

Posty: 94
Skąd: Wrocław/Legnica
Wysłany: 2008-09-04, 13:08   

Chrome - licencja
Ciekawy artykulik, o tym na co się na ogół nieświadomie zgadzają użytkownicy nowej przeglądarki od Google.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-09-04, 13:32   

Geoffrey napisał/a:
do tego często się zawiesza,

Korzystałeś przez kilka godzin i już ci się zawiesiło kilka razy ? :shock: Mi tego nawet IE nie robił :roll:
Geoffrey napisał/a:
zatem: chodzi lisek koło drogi.

I chyba przy tym zostanę. Nie dość, że kwestia przyzwyczajenia to ta przeglądarka jest po prostu dobra. Nad Google pomyśle jak popracuje trochę i ludzie wydadzą opinie. Mnie się nie śpieszy niech testują za mnie inni
Cytat:
Chrome - licencja

Po pierwsze widać, że warto czytać te licencje jednak. Jeżeli to tak wygląda no to jest mała afera i chyba przekreśli szansę Chrom na zdobycie pozycji super lidera
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-09-04, 16:44   

Mam liska 3.0 i oprócz samej grafiki specjalnych różnic nie widzę między poszczególnymi wersjami. Inna sprawa, że ja używam jedynie podstawowych funkcji i nie włączam dziesiątek dodatkowych.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-09-04, 17:08   

W kwestii szybkości, nie wiem dlaczego u Ciebie Dżef Chrome nie jest szybszy ale u mnie gołym okiem widać jego prędkość. Co do zawieszania się u mnie, miało to miejsce tylko raz a testuje już drugi dzień.

Zrobiłem też test SunSpider JavaScript

Oto wyniki:
Chrome: - 2235.2ms +/- 5.9%
Firefox 3.0 - 4441.2ms +/- 4.0%
Safari 3.1.2 4585.0ms +/- 0.4%
Opera 9.5 - 5924.8ms +/- 0.6%
Firefox 2.0.16 19939.0ms +/- 1.1%
IE 7.0 - 49703.2ms +/- 9.0% !! lol !!

Jak widać Chrome jest dwukrotnie szybszy od najnowszego Firefoxa, Safari a prawie trzy krotnie od Opery. Zrobiłem test też dla Firefoxa 2 i wychodzi on, no hm bardzo kiepsko – to dla tych którzy przy nim pozostali ;) O IE 7 nie wspomnę a bety 8 ściągać nie będę. Oczywiście nie jest to powód to instalowania Chrome, pamiętamy to jeszcze beta.

Chrome naprawdę jest szybki w dodatku o wiele lżejszy, otwiera się błyskawicznie. Nie ma wycieków pamięci znanych z Firefoksa który po kilku godzinach pracy przy otwartych kilku kartach pamięci pożera masę. W Chrome tego nie ma. Niestety w FF3 też z tym problemem sobie nie poradzili do końca, ale jest lepiej niż w dwójce.

Wpierw jednak minusy Chrome:
Błędy w polskim słowniku, trochę irytujące gdy podkreśla poprawnie napisane słowa.
Przy powiększaniu, zmniejszaniu strony zmienia się tylko tekst, grafika nie.
Nie obsługuje RSS, nie ma też informacji na pasku adresu o tym, że kanał taki na stronie występuje.
Przy zamykaniu przeglądarki pobieranie jest anulowane (źle!)
Gdy mamy otwartą tylko jedną kartę i ją zamkniemy, zamyka się i przeglądarka.
Jako że jest to wersja beta są luki, dwie już zostały odkryte. Jedna poważna, drugie już nie.
Sporadyczne (u mnie) problemy z obsługą javy i flasha

Plusy
Oddzielne procesy dla każdej karty, dzięki temu error jednej karty nie wywala całej przeglądarki.
Menadżer zadań znany z Safari
Szybkość!
Możliwość tworzenia „aplikacji desktopowych ”
ładny, minimalistyczny wygląd. W dodatku kilka bajerów graficznych, cieszących oko.
Możliwość dowolnego rozciągnięcia pola gdzie wpisuje się tekst (oczywiście nie każdego, ale na szybkiej odpowiedzi działa)
Omnibox! Połączenie paska adresu z szybkim wyszukiwaniem. Za pomocą klawisza tab, można włączać sobie różne wyszukiwarki (np. wiki, allegro, yahoo)
Speed dial jak z Opery, plus ostatnie zakładki, używane wyszukiwarki oraz zamknięte karty

Sprawa licencji: http://webhosting.pl/Obaw...wyssane.z.palca

Czego jeszcze w pierwszej beta brakuje?

Brak możliwość blokowania reklam.
Brak możliwości dodawania pluginów
Brak możliwości dostosowania wyglądu
Brak wersji dla Linuksa i Maca
Linux i MacOS mają być wspierane, na konferencji zapowiedziano wydanie API dla Chrome więc będą pluginy i pewnie motywy.

Nie zapominajmy, że jest to pierwsza publiczna beta i wiele jeszcze się zmieni. Na pewno też zwiększy się szybkość, bo od wydania FF3 beta1 do FF3 RC1 to nastąpiło. Jednak jak na bete produkt już daje nadzieje na coś innego niż czwórka liderująca (IE, Firefox, Safari, Opera). Gdy wyeliminują pewnie mankamenty, dojdą dodatkowe możliwości (ale dużo ich nie będzie, ma być ich mniej w porównaniu z innymi przeglądarkami).

Cytat:
Mam liska 3.0 i oprócz samej grafiki specjalnych różnic nie widzę między poszczególnymi wersjami.


A bardziej stabilny, na pewno też szybszy jest. Poza tym np. wpisz w pasku adrsu „biblioteka” powinien podpowiedzieć Ci adres forum. To jest jedna z głównym zmian w FF. To na co tak narzeka Beata. Teraz w oknie adresowym można przeszukiwać historie po dowolnie wybranym słowie i podpowiedzi idą nie tylko z początku aresu, ale też z tytułu czy opisu strony. Ja głównie dla tej funkcji siedziałem już na od bety 4 na lisku. Ale też dla tagów przy zakładkach (bombowa sprawa)

Cytat:
Dlaczego ten tłumokowaty Firefox 3.0.1 nie zapamiętuje iluś tam ostatnich adresów internetowych, tylko usiłuje posegregować je według jakichś tam własnych kryteriów?

Cytat:
Dlatego siedzę na FF 2.0.0.16

Jak można nie używać zakładek? o_O bez tego jak bez ręki. ;) Druga sprawa pisałem już wyżej jak działa nowy system wyszukiwania w 3.0 ;) spróbuj w ten sposób ;)

Cytat:
Ciekawy artykulik, o tym na co się na ogół nieświadomie zgadzają użytkownicy nowej przeglądarki od Google.

Wcześniej dałem linka, który wyjaśnia te „niezwykle ciekawą sprawę z licencją”. Jednym słowem prace dzienikarzy można określić tak: bullshit ;)

Cytat:
Mało fajnych skinów nadal, wkurwiająca historia i wkurzajace wyszukiwanie w polu adresowym.


To od Chrome trzymaj się z daleka, uosabia wszystko to czego nie lubisz :P

Z ciekawostek Chrome zdobył 1% udziału w rynku, to więcej niż ma Opera :mrgreen:

Edit:
Zrobiłem test dla Firefoxa 3.0.2 (RC wyszło wczoraj) i zmieniłem jedną opcje w Chrome. Oto rezultaty.
Firefox 3.0.2 - 3982.4ms +/- 1.4%
Chrome - 2085.0ms +/- 0.2% :mrgreen:
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2008-09-05, 11:48   

Odkąd mam FF3 nie mogę wyłączać ręcznie reklam które mi wyskakują, muszę odświeżać stronkę. Do tego nie mogę oglądać większości filmików w necie ... Czy te problemy są rzeczywiście związane z nową wersją przeglądarki, czy tylko ja mam coś ... 'popsute' ?
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-05, 20:52   

Maeg napisał/a:
Teraz w oknie adresowym można przeszukiwać historie po dowolnie wybranym słowie i podpowiedzi idą nie tylko z początku aresu, ale też z tytułu czy opisu strony.

Dzizas, to zupełnie jak w Operze 9.5 x___X Ten system to totalna porażka! Muszę wpisać sporą część adresu, żeby opera łaskawie wyłowiła żądany url z gąszcza nie wiadomo czego. Gdyby znajoma nie wyłowiła skrótów adresowych (zabunkrowanych w opisach stron ulubionych, kto to wymyślił?), to bym operę udusiła gołymi rękami...

Lol, mi ff2 zainstalował sobie flasha w jednej z ostatnich aktualek. Miałam ochotę rozszarpać go na strzępy -.-
_________________
goodreads .
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-10-11, 11:32   

Od przesiadki na własnego kompa - tylko i wyłącznie FF. :) Wcześniej latami pier....łam się z IE bo był instalowany wszędzie - w kompach na uczelni, w kafejkach netowych, no... wszędzie. :shock: Na szczęście u mnie w robocie są normalni informatycy - zainstalowali wszystkim odgórnie liska. Nie mnie oceniać, czy takie narzucenie jest słuszne.
Po latach spędzonych na durnej IE lisek jawi mi się jako przeglądarka idealna - żadnych pieprzonych pop-upów, adblock, masa przydatnych wtyczek, zapamiętywanie haseł, duża domyślność adresów przy wpisywaniu do paska. Jednym z nielicznych minusów jest historia odwiedzanych stron - po prostu spis tego, na czym byłam od najwcześniejszych do najdawniejszych witryn. Niewygodnie szuka się w tym gąszczu tego, co jest mi potrzebne. W tym miejscu IE ma to lepiej rozwiązane - podział na strony odwiedzane wczoraj, 2 dni temu, 3 dni temu, tydzień itd.
Ja jakoś nie odczuwam ramożerności liska.
A w planach mam przetestowanie Opery, ale raczej nie przewiduję przestawiania się na nią - kiedyś zdarzyło mi się z niej kilkukrotnie korzystać, jest strasznie ociężała i jak dla mnie ma niezrozumiałą obsługę i interfejs.
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2008-10-11, 12:14   

Tylko Opera. Jakoś się przyzwyczaiłem. A jak mam gdzieś skorzystać z badzIEwia, to mnie krew zalewa - po prostu nie znoszę IE...



Taki obrazek znalazłem w necie ;)
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
nastka 
Fire!


Posty: 46
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: 2008-10-11, 14:47   

Firefox ;) Przyzwyczaiłam się, ale też nie narzekam. Teraz kiedy muszę korzystać z IE, np; na uczelni to ciężko się przestawić. Chcę kliknąć 'otwórz w nowej karcie' a za chwilę myślę: 'no tak, przecież tu nie ma takiej opcji' i się denerwuję :/
_________________
"Puść go i nie trzymaj
Nie skręcaj, nie naginaj
Capniesz go za łachy, będzie wierzgał, fikał
Przez palce wyciekał

Bo ten który minął, do ciebie nie należał
I ten który nadejdzie, także twój nie będzie (...)"
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2008-10-11, 14:53   

Sunshine napisał/a:
Niewygodnie szuka się w tym gąszczu tego, co jest mi potrzebne. W tym miejscu IE ma to lepiej rozwiązane - podział na strony odwiedzane wczoraj, 2 dni temu, 3 dni temu, tydzień itd.
jak nie ma jak ma ;p
można sobie zrobić porządkowanie wg daty, witryn, liczby wizyt, ostatniej wizyty ;p
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2008-10-11, 15:08   

Tylko IE7, dlatego, że nie muszę dodatkowo niczego mu dorzucać, dziesiątek addinów dokręcać i zastanawiać sięczy otworzy filmik w youtubie czy nie?
Poza tym żona się do niego przyzwyczaiła i nie chcę mieszać.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
BitterSweet 
Slave Driver


Posty: 606
Skąd: Zoznowitz
Wysłany: 2008-10-11, 15:58   

Mag_Droon napisał/a:
Poza tym żona się do niego przyzwyczaiła i nie chcę mieszać

Ach te kobiety! Blokują postęp techniczny... ;P

wred napisał/a:
można sobie zrobić porządkowanie wg daty, witryn, liczby wizyt, ostatniej wizyty ;p
Tylko że nie jest to w osobnych okienkach, tylko taki spęd ogromny i żeby do konkretnej daty przejść, trzeba przerolować historię wzdłuż i wszerz. :P W najnowszej wersji liska jest obiektywnie mniej wygodna niż w poprzednich. oo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 16