FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Orange Ekstraklasa
Autor Wiadomość
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-11, 11:56   

W 3 zdaniach
- zjazd PZPN - czyli kolejny akt dramatu. Oby tylko nie przegłosowali propozycji Bońka, bo to będzie dramat. To, co proponuje Kolator jeszcze ujdzie...
- szkoda Lecha, bo ta drużyna ma większy potencjał niż Groclin z którego zapewne odejdzie Sikora. Szkoda też Franza, bo pewnie po kolejnym nieudanym sezonie w końcu wyleci z Lecha.
Choć ja bym go zostawił i dał lepszych piłkarzy. ;)
- dobrze, że spadł Widzew, bo sportowo i organizacyjnie nie zasługuje na 1 ligę, tak samo jak Zagłębie S. Utrzymała się za to Polonia B. (zaskoczenie), choć w przyszłym sezonie pewnie znów będzie się bronić przed spadkiem
- a jeśli, śladem Greków, wygramy Euro?... :shock:
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-11, 11:58   

Tigana napisał/a:
Groclin/Sląsk to nasi pucharowicze

Z tym, że nie wiadomo czy do skutku dojdzie, bo miasto zaczęło się za bardzo panoszyć. Nie wiem czemu to robi, bo Drzymała już pokazał, że chce budować wielki klub, a miasto kombinuje na wszystkie sposoby, aby mieć większy udział od Drzymały i aby w rekach miasta została większość akcji klubu... żenada.
Tigana napisał/a:
Lech na własne życzenie na czwartym miejscu. Szkoda, bo całkiem fajnie grali w piłkę.

Całe szczęście, Smuda będzie z Leche miał szansę w Intertoto. Zobaczymy czy nie będzie jak 2-3 lata temu kiedy powie, że jego ten puchar nie obchodzi i dostanie mołdawska lub macedońską drużyną 0:3...

Bardzo mnie cieszy rozkład sił na podium. Wisła raczej w LM nie zagra, bo wzmocnień na pewno nie zrobi, a z Brożkiem to mogą ogrywać Zagłębie S. - bez urazy - a nie Barcelonę czy Arsenal - na które najprawdopodobniej trafią jak wejdą do 3. rudy kwalifikacji.

W środę Legia tylko jedzie po Puchar Polski - formalność, bo Wisełka sobie w kulki leci, może Urban weźmie drugi skład? Wystarczyłoby. :P

Tigana napisał/a:
A "Listek" wczoraj zapowiedział powszechną amnestię jak wygramy EURO 2008 - ten to ma poczucie humoru :P

Wtedy to bym nawet Kwaśniewskiego i Kaczyńskiego bym uściskał... ale mnie poniosło, przecież nie mam takiego zasięgu ramion aby ich objąć. xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-12, 13:12   

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5202722.html

Czyli zmiana tematu.
Szczerze mówiąc, nie wiem co robią ci ludzie z Ekstraklasy. Po pierwsze - 40 mln to jednak nie tak mało.
Po drugie - marka. Chodzi o to, że kibicie już przyzwyczaili sie, że polskie kluby grają w Orange Ekstraklasie. Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do kolejnej nazwy naszej 1 Ligi, bo kto wie co nas czeka? Orange to jeszcze brzmiało, ale co gdy pewnego dnia będziemy zastanawiać się, jakie wyniki będą w tej kolejce Danone Ekstraklasy...? : P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
  
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-05-12, 13:14   

Cytat:
W środę Legia tylko jedzie po Puchar Polski - formalność, bo Wisełka sobie w kulki leci, może Urban weźmie drugi skład? Wystarczyłoby. :P

Nie liczyłbym na to ;) Do tej pory Wisełka grała z Legią o pietruszkę ale jutro będzie inaczej. Jak się chłopaki sprężą to nie przewiduję większych problemów :mrgreen: . Według mnie Legia może być nawet za cienka żeby sprostać Groclinowi w finale PE. A co do Wisły i LM to na pewno o awans będzie bardzo bardzo ciężko, ale w Pucharze UEFA już mogą coś zdziałać. Mam nadzieję, że tam nazbierają trochę punkcików i w przyszłym roku będzie się łatwiej bić o LM.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-12, 19:15   

mrtobi napisał/a:
A co do Wisły i LM to na pewno o awans będzie bardzo bardzo ciężko, ale w Pucharze UEFA już mogą coś zdziałać. Mam nadzieję, że tam nazbierają trochę punkcików i w przyszłym roku będzie się łatwiej bić o LM.


Wisła K. a sprawa LM
Jak dla mnie bez szans - chyba że
a) Cupiał wysupła pieniądze na 3-4 porządne transfery (minimum po 1 mln Euro każdy)
b) Skorża zdąży ułożyć zespół
c) cała Wisła K. zagra oba mecze na 110 % możliwości
d) przyjdzie nam zagrać z Anderlechtem, Steaua lub Panathinaikosem
(z innymi zespołami zero szans chyba, ze totalnie nas zlekceważą)

Do awansu są potrzebne minimum 3 spełniane warunki- z tego pierwszy i czwarty obowiązkowo :badgrin:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-12, 19:22   

mrtobi napisał/a:
Do tej pory Wisełka grała z Legią o pietruszkę ale jutro będzie inaczej. Jak się chłopaki sprężą to nie przewiduję większych problemów :mrgreen:

I tak Legia wygra. I PP i Puchar Ligi. ;) Szkoda, że PP nie zobaczę, bo jutro o tej porze piszę kolokwium na uczelni... pierw finał miał być w środę... --_-

Wisła w LM? Wolne żarty... chyba, że trafią na Liverpool lub Barcelonę, i zostanę zlekceważeni, bo nie liczmy na to, że:
Tigana napisał/a:
d) przyjdzie nam zagrać z Anderlechtem, Steaua lub Panathinaikosem

Zlekceważą Wisłę i dadzą jej jakieś złudzenia. ;)

Nie widzę Wisły w LM, oj nie widzę... a w UEFA pewnie też się położą i będą płakać itd. Szkoda gadać. Może Groclin powalczy jak się połączy ze Śląskiem. Albo Legia jak młodzi zaczną grać dobrze i stabilnie. Może.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-05-13, 18:54   

No i cóż, wygrała Legia chociaż nic nie pokazała specjalnie, zresztą Wisła też nie (ale przez pierwsza połowę grali w osłabieniu, dziesięciu + Radosław "nie tak się umawialiśmy" Matusiak). Spodziewałem się lepszego meczu ale oprócz walki nie było nic. No i ci kretyni którzy przerwali mecz, brak słów po prostu... :evil:
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-13, 18:56   

Mówiłem, że Legia wygra? No i wygrała. :P

Legia gra więcej niż Wisła, chociaż pod koniec to się jedni i drudzy na nogach słaniali... zero kondycji, no zero. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-05-13, 19:08   

No z tym bym się nie zgodził, że grali więcej --_- Gdyby był Brożek to Wisła by wygrała :P A co do kondycji to faktycznie, jakby grali z jakimś angielskim zespołem to po kilkunastu minutach byliby padnięci...
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-13, 19:16   

Gdyby był Edson, Giza, Korzym... można tak wymieniać. ;P

A do kompletu Puchar Ligi w sobotę będzie. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-13, 19:40   

MadMill napisał/a:
Gdyby był Edson, Giza, Korzym... można tak wymieniać. ;P

Gdyby był Paweł brożek, Darek Dudka - też można wymieniać. Pal licho mecz - czerwona kartka dla kiboli obu drużyn. Ponoć najbardziej dostało się mercedesowi klasy C, który przypadł w udziale Rogerowi. Pierwszy kurs - blacharnia.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-13, 20:32   

Kibole Legii znów pokazali, że należą do najgorszych bandytów w kraju i że władze Legii słusznie z nimi walczą. Mam nadzieję, że po tym meczu determinacja władz klubu jeszcze wzrośnie.

A sam mecz... cóż, był żenujący. Pamiętam, że strasznie nie podobał mi się półfinał PUEFA Rangers-Fiorentina, ale nawet tamten mecz przy finale naszego krajowego pucharu był niesamowity i pasjonujący.
Dzisiaj żadna z drużyn nie pokazała niczego, co mogłoby świadczyć o tym, że któraś z nich walczy o Puchar Polski. Mecz był nudny, powolny, chaotyczny i po prostu - bez sensu.
Śmieszno-straszna była końcówka, gdy piłkarze potykali się o własne nogi.
Jasna cholera, czy w jakimkolwiek poważnym klubie europejskim grają piłkarze, którzy nie są w stanie wytrzymać dogrywki i prezentować się w niej godnie? W
Wyobrażacie sobie co by było, gdyby tak grali zawodnicy Chelsea i Liverpoolu w półfinale LM?

Podsumowując - Legia tym meczem nie zasłużyła na PP.
Ale nie zasłużyła na niego też Wisła.
Może więc to dobrze, że zadecydowały karne a nie jakaś przypadkowa bramka po jednej, jeszcze bardziej przypadkowej akcji?
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-13, 20:37   

Gand napisał/a:
Kibole Legii znów pokazali, że należą do najgorszych bandytów w kraju i że władze Legii słusznie z nimi walczą. Mam nadzieję, że po tym meczu determinacja władz klubu jeszcze wzrośnie.

Nie chcę nikogo bronić, od tego jestem daleki. Nie widziałem zajścia, bo jak przyszedłem do domu była 90 minuta meczu. Z relacji osób które oglądały wynikało, że zaczęli kibice Wisły Kraków, rzucanie rac i wyzwiska. Nie zmienia to faktu, ze kibice Legii nie powinni opuszczać swoich sektorów, ale z drugiej strony gdzie była ochrona?
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-13, 20:40   

Ja zajście widziałem.
Więc - do sektora kibiców (kiboli?) Wisły zostały rzucone przez legionistów race. Sektor Wisły został zadymiony i kibice zaczęli z niego... uciekać. Na boisko, a jakże.
Wtedy z sektora Legii wysypała się grupa buraków w kapturach, która podleciała do wiślaków wymachując pięściami i rzucając bluzgami.
A potem to już się potoczyło.
Od razu mówię - nie bronię tu kiboli Wisły, którzy najpierw wyleźli na boisko, a potem dali się wciągnąć kibolom z Warszawy w bójki.
Ale jednak to legioniści zaczęli. ;)

Z resztą -> LINK
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-13, 21:24   

Gand napisał/a:
Ale jednak to legioniści zaczęli. ;)

Główna wina spada na PZPn, który uwierzył w zapewnienia "Fanów" Legii, że będą grzeczni i pozwolił na dystrybucje biletów kibolom. W ten sposób na stadion weszły osoby mający zakaz stadionowy. No comments.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-13, 21:26   

Ja nie wiem w czym jest problem sprzedaży karnetów/kart kibica i ich monitorowania... po prostu pojąć tego nie mogę...

Albo bilety imienne, wchodzisz z biletem i dowodem na stadion. Eh...
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-14, 18:26   

Tigana napisał/a:
Główna wina spada na PZPn, który uwierzył w zapewnienia "Fanów" Legii

Działacze się odcięli i bardzo dobrze. W dodatku Legia chciała przekazać listę osób z Zakazem stadionowym to nikt tej listy nie chciał. PZPN zwala winę na działaczy GKSu zarządzających stadionem... żenada. ITI wygrała, Walter teraz na pewno nie popuści, a zacznie go popierać coraz więcej osób. I "kibicie" dostaną za swoje.

3 osoby podobno już stanęły przed sądem.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-14, 19:36   

MadMill napisał/a:
Walter teraz na pewno nie popuści, a zacznie go popierać coraz więcej osób. I "kibicie" dostaną za swoje.

A słyszałeś, że "kibole" szykują rozróbę na Puchar UEFA żeby Legię zawieszono? Jeśli to prawda to ja dziękuje za takich fanów. Forza Walter :!:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-14, 19:37   

Tigana napisał/a:
A słyszałeś, że "kibole" szykują rozróbę na Puchar UEFA żeby Legię zawieszono?

A proszę bardzo. Jak Legia straci sponsora to witaj 2. ligo. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-15, 17:49   

Zagłębie L. w II lidze a myślałem, że nie dożyje takiej chwili. Ciekawe co z Koroną Kielce?

Dolha za burtą - ktoś musiał dać ciała za nieudany sezon. Inna sprawa, że bramka z ŁKS- em obciąża tylko i wyłącznie jego konto.
Ciekawe, co przyniesie jutrzejszy dzień?
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-05-17, 14:42   

W Finale Pucharu Ekstraklasy Groclin właśnie skopał tyłki Legionistom :P Nie pierwszy raz zresztą w ostatnim czasie. Coś wyraźnie Legii nie leżą ci "chłopcy ze wsi" jak to się kiedyś wyraził Beret...
Sikora i Majewski rulezzz ;) Dla polskiej piłki, a zwłaszcza dla naszej cieniutkiej ligii byłoby chyba lepiej żeby na razie nie wyjeżdżali za granicę tylko po to żeby tam grzać ławę. No ale pożyjemy, zobaczymy.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-18, 15:42   

Legia przegrała grając na wpół drugim składem. Zmęczonymi zawodnikami i chyba nawet na tym Pucharze jej nie zależało. Szkoda, ale tragedii nie ma. ;)

Ale ja dziś w inne sprawie. Chciałbym pogratulować Legii Gdańsk... nie, wcale nie awansu, a sędziego, bo to co on dziś wyczyniał w meczu ze Zniczem Pruszków to przechodziło ludzkie pojęcie. Karny z kapelusza dla Lechii, a w pierwszej połowie nie odgwizdanie karnego dla Znicza. Ja już nie mówię o karnym dla Znicza z drugiej połowy, bo przecież kopnięcie zawodnika nogą w głowę to nie faul... no sędzie to może sędziować mecze jak dzieci z podstawówki na w-f grają, a nie w 2. lidze. No i pogratulować związkowi, ze przydzielił takiego "eksperta" do tak ważnego meczu.

Cięgle się domagam rozpatrzenia przez PZPN sprawy z kibicami Lechii.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-18, 21:46   

MadMill napisał/a:
Legia przegrała grając na wpół drugim składem. Zmęczonymi zawodnikami i chyba nawet na tym Pucharze jej nie zależało. Szkoda, ale tragedii nie ma. ;)

Tragedii nie ma, ale rozmiar porażki - wstyd. No i tym sposobem Wisła, Legia i Groclin zdobyły po jednym tytule/pucharze. Sprawiedliwość musi byc.

MadMill napisał/a:
Ale ja dziś w inne sprawie. Chciałbym pogratulować Legii Gdańsk... nie, wcale nie awansu, a sędziego, bo to co on dziś wyczyniał w meczu ze Zniczem Pruszków to przechodziło ludzkie pojęcie.

Nie takie rzeczy się widziało - exOE nie miałazespołu nad morzem to go dostała :mrgreen: Zapowiadają sie znów niezłe burdy kibiców. Ciekawe jak będzie ze stadionem i licencją.
MadMill napisał/a:
Cięgle się domagam rozpatrzenia przez PZPN sprawy z kibicami Lechii.

MAD - nigdy nie będziesz PANDĄ :P To już "pomałpić" nie wolno na stadionie?
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Meheal Vermos 


Posty: 110
Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Wysłany: 2008-05-19, 16:10   

Włączając się do dyskusji, mam pytanie:
Konkretnie jestem ciekaw, kogo uważacie za najlepszego w polskiej lidze na swojej pozycji.
Chodzi mi o najlepszego pomocnika, napastnika, obrońce i bramkarza. Wymieńcie swoje typy.
_________________
www.forum.mysli.com.pl - Forum literackie. Wpadajcie :]

„Wojna może przynieść tylko zło, jako że od zła pochodzi i złem jest spowodowana"
„Gdybym mógł dojrzeć twą duszę, zobaczyłbym co kryje. Ale jako że osłania ją ciało, wybacz, że nie mogę Ci zaufać”
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-19, 17:34   

Bramkarz - to chyba Jan Mucha
Obrońca - Cleber jest niezły, ale (za) często pozwala sobie na ostrą grę
Pomocnik- jak na nasze warunki to chyba Zieńczuk, niezły jest Roger
Atak- mimo wszystko Pawełek Brożek, Adrian Sikora i Chyama z Legii W. - przynajmniej gole strzelają
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Meheal Vermos 


Posty: 110
Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Wysłany: 2008-05-19, 17:38   

Bramkarz - też sądze że Mucha
Obrońca - Głowacki
Pomocnik - Majewski (niedoszlifowany diament), Zieńczuk też jest dobry.
Napastnik - Brożek, Sikora, Taksure z Legii - bo to są liderzy klasyfikacji strzelców.
_________________
www.forum.mysli.com.pl - Forum literackie. Wpadajcie :]

„Wojna może przynieść tylko zło, jako że od zła pochodzi i złem jest spowodowana"
„Gdybym mógł dojrzeć twą duszę, zobaczyłbym co kryje. Ale jako że osłania ją ciało, wybacz, że nie mogę Ci zaufać”
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-19, 17:45   

Meheal Vermos napisał/a:
Obrońca - Głowacki

To jest jeszcze jedne w lidze oprócz Arkadiusza z Wisły? Bo jak to o nim mowa to mi się zaczyna robić słabo...

Bramkarz - Mucha - Legia ma problemy ze skompletowaniem obrony, a to świadczy jeszcze bardziej na rzecz bramkarza, że wpuścił najmniej bramek w lidze.
Obrona - Jodłowiec z Groclinu - zapowiada się naprawde ciekawie, jak i Wawrzyniak z Legii. A czy jest jakiś numer jeden? Jakoś żaden go głowy mi nie przychodzi.
Pomocnik - Majewski, później może Roger.
Napastnik - Sikora. Może Brożek więcej strzelił, ale Sikora też wypracowuj sytuacje swoim kolegom z zespołu.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-19, 17:52   

:arrow: MadMill - odnoszę wrażenie, że nie lubisz graczy występujących w Wiśle K. Przemawia przez Ciebie patriotyzm lokalny czy coś innego? Nie mówię, że każdy "wiślak" to He- man, ale taki Zieńczuk więcej zdziałał na korzyść Wisły (bramki i asysty) niż Roger dla Legii.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Meheal Vermos 


Posty: 110
Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Wysłany: 2008-05-19, 17:57   

Popieram Tigana... Wisłama naprawde dobry graczy, co prawda nie super - hero, ale to solidny zespół, przynajmniej na skalę kraju.
_________________
www.forum.mysli.com.pl - Forum literackie. Wpadajcie :]

„Wojna może przynieść tylko zło, jako że od zła pochodzi i złem jest spowodowana"
„Gdybym mógł dojrzeć twą duszę, zobaczyłbym co kryje. Ale jako że osłania ją ciało, wybacz, że nie mogę Ci zaufać”
 
 
Himura 


Posty: 229
Skąd: z forum MAG-a
Wysłany: 2008-05-19, 18:04   

A ja kibicuje Wisełce, ale co do Głowackiego to muszę się z Madem zgodzić - to już zdecydowanie nie ten piłkarz co kiedyś (a nawet gdy był w najlepszej formie to nie uważałem go za najlepszego obrońcę ligi).
Bramkarz: Tu ameryki nie odkryje Mucha
Obrońca: Cleber jest dobry, ale już niestety "wiekowy"
Pomocnik: chyba jednak Zieńczuk (Roger IMO jest jednak słabszy), a także Majewski, w dobrej formie także Cantoro, a IMO przyszłość to Jirsak!
Napastnicy: przy całym szacunku dla Brożka to jednak Sikora, a na drugim miejscu Chinyama
_________________
Płyńcie łzy moje poprzez smutku knieje! Wygnani na wieki, niechże was opłaczę; Gdzie czarny ptak nocy haniebną pieśń pieje, Tam dni pędzić będą tułacze.
------------------
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Neil Gaiman- blog w polskiej wersji językowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13