Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Zasady gry w miescie
Author Message
Nevi
Enigmajczyk


Posted:    Zasady gry w mieście [ !!! ]

Zasady Gry w Mieście

Postacie.
• Każdy gracz, zamierzający grać w mieście, ma obowiązek wysłać Opiekunowi Miasta projekt postaci.
• Postać zaakceptowana przez Opiekuna może zostać wprowadzona do miasta, a gracz kierujący nią ma obowiązek umieścić ją w Spisie Mieszkańców.
• Osoby posługujące się zaklęciami (magowie/kapłani/psionicy/zaklinacze/bardowie/paladyni/tropiciele) są zobowiązani do wysłania Opiekunowi Miasta listę czarów zapamiętanych/znanych.
• Dozwolone jest załączanie portretu postaci do Spisu Mieszkańców.
• Gracze mogą napisać jakie postacie mają ekwipunek, jednak to do Opiekuna należy, by się z tym zgodzić lub nie.
• Nie można być jedną postacią w dwóch miejscach naraz.
• Dopuszczalne jest granie nawet najbardziej egzotycznymi rasami.

Działania.
• Gdziekolwiek by się postać nie znalazła, należy ją odgrywać.
• Przejścia z jednej lokacji do innej zaznaczamy pogrubioną czcionką np. Ivellios idzie do karczmy „Chmura Wymiotów”
• Gdy chcemy ukryć swoje przejście, należy to skonsultować z Opiekunem.
• Do miasta można się dostać wieloma drogami, jednak każde przybycie należy konsultować z Opiekunem Miasta.
• Każda postać zabita, może zostać wskrzeszona, jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Akcje.
• W razie jakichkolwiek akcji skierowanych przeciw innym graczom, należy się skonsultować z Opiekunem Miasta, w celu omówienia potrzebnych spraw np. kto gdzie stoi , gdzie są jakieś przeszkody , czy ktoś jest zaskoczony atakiem.
• Nie można używać zdolności/przedmiotów w czasie akcji , gdy te nie zostały uzgodnione z Opiekunem Miasta przed samą akcję. (żeby nikt nie wyjął nagle butelek ognia alchemicznego i spalił kilka budynków)
• Osoba prowadząca ma obowiązek dostarczyć mapę lokacji, jeśli zajdzie taka potrzeba.
• Akcje przesyłamy po rundzie, o ile Opiekun Miasta nie zażyczy sobie inaczej.

Prawa Ogólne.
• Wypowiedzi postaci piszemy kursywą. ( [i]Zbigniew! Oddaj mi to![/i] )
• Myśli postaci piszemy w nawiasie kwadratowym, nadal kursywą. Przykład [[i]Zbigniew, Ty matkojebco!][/i]
• To co postać robi opisujemy normalnym, niesformatowanym tekstem.
• Pisanie wyłącznie dużymi literami oznacza krzyk. Jest to dopuszczalne , jednak wolimy wykrzykniki.
• Opiekun Miasta może karać graczy, gdy Ci nie przestrzegają reguł.
• Kolorowego tekstu używamy tylko w ogłoszeniach.
• Używamy języka polskiego, starając się, by nasze wypowiedzi były zrozumiałe, jasne i przejrzyste.
• Błędy ortograficzne tolerujemy, jednak w ograniczonych ilościach.
• Interpunkcja jest bardzo wskazana u graczy, prowadzących postacie.
• Zakaz używania jakichkolwiek emotek.
  
 
 
bartold


Posted:     [ !!! ]

Proponuję bezwzględny zakaz emot.
 
 
Nevi
Enigmajczyk


Posted:     [ !!! ]

A dzięki za sugestię. Zaraz to wrzucę.
 
 
bartold


Posted:     [ !!! ]

Możesz dać ładny kolor, np czerwony.
 
 
bartold


Posted:     [ !!! ]

Mam pomysł - cytowanie myśli bohatera w [[i]txt[/i]].
 
 
Nevi
Enigmajczyk


Posted:     [ !!! ]

Regulamin został zaktualizowany.
 
 
Toudisław
Ropuszek

Posted:     [ !!! ]

A ja mam pytanko do Graczy i MG. Co z Miastem ? Nevi nie odpowiada na moje PW co do przyłączenia się do gry. Ogólnie Mało się ty dzieje. Co dalej ? Ma ktoś kontakt do Neviego ?
Z góry mówię, żeby nie było. NIE MAM ZAMIARU LIKWIDOWAĆ MIASTA. nic w ten deseń. Po prosty zależy mi by takie projekty szły jak najlepiej
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

Rozmawiałem z Nevim i mówił, że raczej nie poprowadzi już tego miasta. Ma za mało czasu i brakuje mu zacięcia i pasji. Myślałem, że już załatwił wszystkie sprawy. Mnie też dziwiło, że miasto cały czas stoi :)
 
 
Toudisław
Ropuszek

Posted:     [ !!! ]

[quote="KapitanOwsianka"]Mnie też dziwiło, że miasto cały czas stoi :)[/quote]
Ok. A może jednak ? Jest Drugi MG. Może ktoś przejmie rolę Neviego ?
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

Osobiście jestem przeciwny przejmowaniu pomysłów kogoś. Takie miasto to prawie jak dziecko ;)
Nevi bardzo się nad nim napracował i myślę, że nikt nie byłby w stanie go zastąpić. Nevi przecież stworzył całą historię, kosmogonię i inne pierdoły, których pewnie prawie nikt nie przeczytał ;)
Z resztą zainteresowanie też było niewielkie, mimo epickich poziomów ;)

Chyba czas na coś innego... :)
 
 
Maeg
Trójkoświr


Posted:     [ !!! ]

No cóż w takim razie jak Nevi już nie ma zamiaru prowadzić miasta to na razie powędruje do archiwum, niech tam poleży. Może Nevi jeszcze zmieni zdanie.
 
 
Display posts from previous:   
[ CLOSED ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group