Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
ksiega zyczen
Author Message
wred


Posted:     [ !!! ]

nie powinno :P
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

Tak jest jak wyżej w temacie było to youtube...
jest zapętlenie ramek iframe między sobą...
jak znajdę rozwiązanie bez rozwalania wszystkiego to zmienię :P
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

chyba już będzie ok
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

[quote="Tomasz"]Podstawowa uwago: to wątek o MAGu. Zamiast ASX wykazywać swoją żałość poglądową mógłbyś wykazać się na poziomie bycia pseudomoderatorem i to ogarnąć.
[/quote]

Posprzątam gdy wyczerpiecie spamerską amunicję. "I nie pozostanie kamień na kamieniu".
 
 
toto
Carrot Guerilla


Posted:     [ !!! ]

Czy da się włączyć powiadomienia email na nowe wiadomości w konkretnym temacie? Najlepiej nie po każdej wiadomości, ale np. pod koniec dnia/tygodnia jeśli pojawiły się jakieś nowe wiadomości od mojej ostatniego obejrzenia danego wątku.

Przykład:
W wątku Maga ostatni post jest z 22 stycznia 2023.

a) maile codzienne
24 stycznia pojawia się 10 wiadomości - dostanę jednego maila na koniec dnia
25 stycznia pojawia się nowa wiadomość, tego samego dnia, po opublikowaniu wiadomości, zalogowany otwieram wątek Maga - nie dostaję wiadomości na koniec dnia
30 stycznia pojawia się nowa wiadomość - dostaję maila na koniec dnia

b) maile okresowe (np. co tydzień; okres od poniedziałku do niedzieli)
24 stycznia pojawia się 10 wiadomości
25 stycznia pojawia się nowa wiadomość, tego samego dnia jako zalogowany odwiedzam wątek Maga
29 stycznia (koniec tygodnia, ale dzień tygodnia może być inny) nie dostaję powiadomienia, bo w ciągu tygodnia (23-29 stycznia) nie było w wątku wiadomości, których nie wyświetliłem
30 stycznia pojawia się 10 nowych wiadomości
5 lutego - dostaję maila, bo mam 10 nieprzeczytanych wiadomości w wątku w ostatnim tygodniu
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

Opcja w profilu generalnie.
Albo przestań obserwować temat ;)

Obecnie skrypt wysyła email za każdym razem po odpowiedzi w danym temacie.

Zmiana tego na inny tryb to pewnie trochę roboty, a wcześniej jest sporo rzeczy zaplanowanych i obiecanych.
 
 
Elektra


Posted:     [ !!! ]

Ja nie używam obecnie powiadomień, ale czy nie było tak, że było jedno powiadomienie od ostatniej wizyty w danym wątku? Po pierwszej odpowiedzi, ale potem już nie, jeśli nie zajrzysz do wątku.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

ja tylko używam zobacz posty nieprzeczytane.

po co wiecej
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

[quote="Elektra"] ale czy nie było tak, że było jedno powiadomienie od ostatniej wizyty w danym wątku? Po pierwszej odpowiedzi, ale potem już nie, jeśli nie zajrzysz do wątku.[/quote]Nie pamiętam, trzeba by to przetestować. Ale może masz rację.
 
 
toto
Carrot Guerilla


Posted:     [ !!! ]

[img]https://i.imgur.com/VmwfVkp.png[/img]

[quote]
Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach:
Wysyła email gdy ktoś odpowie w temacie, w którym napisałeś wiadomość. Możesz to zmienić przy każdej napisanej wiadomości
[/quote]

Opis brzmi jakbym miał dostawać powiadomienie o wiadomości z każdego tematu, w którym coś napisałem.
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

Nie, tylko z tych które obserwujesz
 
 
toto
Carrot Guerilla


Posted:     [ !!! ]

Dobra, może jestem ślepy, ale w jaki sposób dodać temat do obserwowanych?

e:
Dobra, znalazłem. "śledź odpowiedzi w tym temacie". Co ślepemu po oczach.
 
 
KS
KS


Posted:     [ !!! ]

Czy można folder "Wydawnictwa" wyjąć z "Czytelni" i umieścić równolegle, jako oddzielny?

Nie mam czasu przeglądać w poczcie powiadomień (dostaję je z kilku forów), zwykle rzucam okiem na główną, żeby sprawdzić co nowego. No i temat Maga z tymi wszystkimi smętami (a teraz są 2) zawsze "przykrywa" inne, a mnie interesują te inne. Żeby sprawdzić, czy coś w nich przybyło muszę wchodzić głębiej i wysilać wzrok, co staje się upierdliwe.
Please.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group