FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Prowokacja!
Autor Wiadomość
Jimmy Raynor 


Posty: 13
Wysłany: 2008-07-21, 13:38   Prowokacja!

Cytat:

[Dzisiaj 12:56] Nabu Nezzar: Ech... I znowu nie ma co czytać na forum :(
(...)
[Dzisiaj 12:57] Jimmy Raynor: [Dzisiaj 12:56] Nabu Nezzar: Ech... I znowu nie ma co czytać na forum :( --> bo forum nie jest po to, by je czytać tylko na nim pisać :) :D ;-)
(...)
[Dzisiaj 13:06] Nabu Nezzar: Nie moge pisać, nie ma na jakie posty odpowiadać :P
[Dzisiaj 13:06] Nabu Nezzar: A nie mam akurat weny zeby jakąś prowokację walnąć :P
[Dzisiaj 13:08] Jimmy Raynor: to ja walnę a Ty odpowiesz,ok? Tylko chwilowo z najmłodszym z moich synów rysujemy, więc to za chwilę będzie :)
(...)
[Dzisiaj 13:14] Nabu Nezzar: Pff... Zeby to tylko w jakims fajnym temacie bylo:P Np. w grach i quizach ;)


Mówisz i masz :)

Zabawa, którą właśnie wymyśliłem, bazuje na Waszej miłości do sesji i snucia opowieści. Roboczy tytuł "Prowokacja" - wszystkie prawa zastrzeżone James Raynor. Jeśli ktoś będzie chciał taką zabawkę zacząć na innym forum miło mi będzie, jeśli wspomni się, że jestem jej autorem :) :P

Dopra... a może dobra? Nigdy nie wiem jak to się powinno kaligrafować - pora na zasady maskarady ...tfu... prowokacji.

każdy post winien składać się z dwóch części:
-fabularnej
-frazy prowokacyjnej
(ale sobie nazwę wymyśliłem, hohoho)

Dodatkowo co do części fabularnej:

1. Każdy post jest zaczątkiem następnego, dlatego dobrze by kończył się... w połowie zdania :)
2. Post powinien kontynuować historię opisaną w poście poprzednim.
3. Post powinien zawierać dowolnie odmienioną FRAZĘ PROWOKACYJNĄ z poprzedniego postu.
4. Część historii zawarta w każdym kolejnym poście nie powinna być zbyt długa - liczę na Wasz umiar, nie chcę narzucać czegoś w stylu: max 8 orzeczeń :)
5. Historia nie musi trzymać klimatu, można w jej trakcie dowolnie zmieniać konwencje.
6. Można do woli mordować i wskrzeszać bohaterów, a nawet niszczyć i rekonstruować światy - robić wszystko co potrafi Wasza wyobraźnia.

Co do frazy prowokacyjnej:
Nie powinna zawierać więcej niż 3 wyrazów, chyba że jest stałym związkiem frazeologicznym lub przysłowiem.


No to co? Zaczynamy?
No tak to na kogo to wypadło? Na kogo bęc? Chyba na mnie:


Część fabularna:

Wyobraźcie sobie najbardziej romantyczny zachód Słońca, jaki tylko wyobrazić sobie możecie. W blasku zachodzącego Słońca, piaszczystą plażą na brzegu morza jedzie konno dwójka młodych ludzi. On wygląda jak młody Apollo, ona pewnie w innym świetle miała by urodę szarej myszki, ale czerwone refleksy we włosach i ogniste lśnienia w jej pełnych miłości oczach sprawiają, że wydaje się najpiękniejszą kobietą na Ziemi.
Trzymają się za ręce. Młodzieniec zwraca się ku dziewczynie i otwiera usta by coś powiedzieć gdy wtem...



Fraza prowokacyjna: Kazirodztwo


W związku z nikłym zainteresowaniem zamykam temat.
Tigana
_________________
z doświadczenia wiadomo,
że doświadczenie niczego nie uczy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13