Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
I tak mam Was w nosie...
Author Message
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:    I tak mam Was w nosie... [ !!! ]

...Oczywiście to komplementy są mile widziane.
Tutaj możemy pogadać na temat rozgrywki, fabuły i w ogóle.
 
 
Liv
Sine Qua Non


Posted:     [ !!! ]

Draven, jeśli nie masz pomysłu na akcję dla mojej postaci to powiedz ( choć ślepy by to zauważył gołym okiem) a przestanę grać, bo na chwilę obecną to się mija z celem ;)
 
 
Toudisław
Ropuszek

Posted:     [ !!! ]

+Mu ludzie czujemy się dyskryminowani. Żądamy równych prawa. Bo inaczej zrobimy paradę >.<
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

[b]Liv:[/b]
Mam pomysł na akcję dla Ciebie, zacząłem trzy wątki, ale ich nie podjęłaś, a teraz siedzisz i oglądasz telewizję. Z drugiej strony mam wrażenie, że nie odpowiada Ci mój sposób prowadzenia i może w tym tkwi problem. Napisz mi czego się spodziewasz po grze w Londynie, a postaram się Cię jakoś zadowolić :)

[b]Toudi:[/b]
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tymi prawami i dyskryminacją, odpowiadam na Wasze posty jak tylko mogę, proszę rozwiń temat, a na pewno jakoś sprawę rozwiążemy.
 
 
Toudisław
Ropuszek

Posted:     [ !!! ]

[quote="KapitanOwsianka"]Nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tymi prawami i dyskryminacją, odpowiadam na Wasze posty jak tylko mogę, proszę rozwiń temat, a na pewno jakoś sprawę rozwiążemy.[/quote]
No że wątki nie wampirze są nie co na bocznym torze. i ja też bym chciał jakiś wątek O_o
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

No przecież zajmujesz się sprawą. Ja prowadzę wam oddzielną fabułę, chyba nie spodziewałeś się, że Twój człowiek będzie częścią intrygi stworzonej dla wampirów?
 
 
Liv
Sine Qua Non


Posted:     [ !!! ]

Jakie wątki Draven? To ty masz nakierować moją postać, a nie ja mam zgadywać o co ci chodzi ... Ktoś śledził moją postać i przepadł, to powiedz mi kto tu nie podjął wątku, ha?
Do tego ja pisze, że moja postać wyłączyła telewizor a ty opisujesz jakie filmy lecą w TV //zemdlal

Liczę że MG pokieruje moją postacią, a nie postać MG.
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

Tak już to zauważyłem... Wybacz, czasem popełniam takie błędy.

Rozumiem, że mam Cię popychać w różnych kierunkach, a nie czekać na Twoje akcje i postanowienia. Okej, nie ma sprawy, wybacz, że na to nie wpadłem, ale zazwyczaj moi gracze wolą sami podejmować jakieś działania w oparciu o to co ich spotyka. Nieopacznie przełożyłem to na Londyn.
Postaram się poprawić :)

Całusy.
 
 
Liv
Sine Qua Non


Posted:     [ !!! ]

Na moje akcje i postanowienia? Najpierw musi być reakcja MG, potem ja mogę na nią odpowiedzieć ... wydaje mi się, że granie w PBF polega na interakcjach, gracz-MG.
Na wszystkie twoje tz. 'akcje' moja postać zareagowało - może nie po twojej myśli, ale jednak - a ty zostawiłeś te tak zwane 3 wątki ^^

Ciekawa jestem co z tego wyjdzie ...

Buziaczki.
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

Masz rację, wybacz, że Cię zaniedbałem.
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

Słuchajcie, zostało nas tylko czworo, więc myślę, że czas zmienić to miasto na sesję. W samej grze nie powinno być większej różnicy, a dla mnie będzie to mniej frustrujące, że spaprałem miasto ;)

Co wy na to?
 
 
Lothrien
neverwhere


Posted:     [ !!! ]

Nie wiem czy ktoś mnie liczy ale ja ciągle gram. To, że nic nie robię wynika z tego postać Cay się spóźniła na spotkanie :] a co do zamiany w sesje jak dla mnie ok.
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

To na Cay nie czekaj. Napisała mi, że już w Londynie grać nie będzie.
 
 
Noise
Furiat...


Posted:     [ !!! ]

Na mnie oczywiście można liczyć :) Fakt faktem, czasem nieco mi schodzi z odpowiedzią, ale się nie wycofuję.
 
 
Tanit
Czarnoskrzydła


Posted:     [ !!! ]

Ja podobnie jak Noise ;)
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

No to się cieszę. A co Ty na to Toudi? Sesja by Ci odpowiadała?
 
 
Toudisław
Ropuszek

Posted:     [ !!! ]

mam czas. Ruszamy z tym koksem ?
 
 
Toudisław
Ropuszek

Posted:     [ !!! ]

ekhm... ?
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

Toudi! Przepraszam... Jakimś cudem przegapiłem tego posta.
Jak widzisz nie ma chętnych. Okres wakacyjny, ludzie wolą przesiadywać na słońcu niż przed kompem. Ja nie mam absolutnie czasu, Newport też mi padło ;)

Przykro mi ;)
 
 
Display posts from previous:   
[ CLOSED ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group