FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
księga zażaleń
Autor Wiadomość
Max Werner 
Antykwariusz


Posty: 916
Skąd: Fiorina Fury 161
Wysłany: 2011-01-31, 13:12   

To jest jak rozumiem temat przeznaczony tylko i wyłącznie do wstawiania zdjęć tak? Wypowiadać się na ich temat nie można? Bo moje posty pod powyższym zdjęciem były jak najbardziej na jego temat. Część postów Spellu przeniósł do swojego głupawego tematu, a część po prostu skasował. Posty, które podkreślam były jak najbardziej na temat i nie zawierały żadnych obraźliwych lub godzących w kogoś treści. Szanowna Administracjo kiedy odbierzecie temu użytkownikowi (choć właściwie powinienem powiedzieć użyszkodnikowi) moderatorskie narzędzia, które z niewiadomej mi, zaprawdę niezrozumiałej dla mnie przyczyny człowiek ten od Was dostał?
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 14:40   

Max Werner napisał/a:
To jest jak rozumiem temat przeznaczony tylko i wyłącznie do wstawiania zdjęć tak? Wypowiadać się na ich temat nie można? Bo moje posty pod powyższym zdjęciem były jak najbardziej na jego temat. Część postów Spellu przeniósł do swojego głupawego tematu, a część po prostu skasował. Posty, które podkreślam były jak najbardziej na temat i nie zawierały żadnych obraźliwych lub godzących w kogoś treści. Szanowna Administracjo kiedy odbierzecie temu użytkownikowi (choć właściwie powinienem powiedzieć użyszkodnikowi) moderatorskie narzędzia, które z niewiadomej mi, zaprawdę niezrozumiałej dla mnie przyczyny człowiek ten od Was dostał?

Wszystkie posty zostały przeniesione do wątku spamowego, żaden nie został skasowany. A ty weź wyluzuj poślady bo traktujesz to jakbym Ci przynajmniej wyjebał w kosmos publikację naukową. Ogarnij się.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-31, 15:10   

MrSpellu, Ale pytanie Max ma sens.
Czy można tu komentować zdjęcia ?
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 15:15   

Toudisław napisał/a:
Czy można tu komentować zdjęcia ?

Owszem, jak najbardziej. Przy porządkowaniu założyłem sobie, że wytnę do ostatniego sensownego zdjęcia. Reszty nie usunąłem jak zasugerował Max, tylko przeniosłem do wątku spamowego. Każdy tam może je sobie obejrzeć.

Zakładam, że przez jakiś czas będzie "normalnie", to znaczy zdjęcie i kilka komentarzy, później znowu zdjęcie i kilka komentarzy, zrobi się offtop i albo go przeoczę, albo go wytnę. Albo pójdę sobie w cholerę na Madagaskar.

Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że przeniosę ostatnie posty do księgi zażaleń? Czy to także wykracza poza moje kompetencje?
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 15:29   

A by nie było, że polski spam jest rozkradany przez germańskiego oprawcę, to przywróciłem na miejsce flirty Maxa z martvą (bo zaraz znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów). Ale na przyszłość radzę wypisać na kamiennej tablicy, że SPAM jest święty. Tak bym mógł ją sobie młotkiem potłuc.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-31, 19:07   

MrSpellu napisał/a:
Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że przeniosę ostatnie posty do księgi zażaleń? Czy to także wykracza poza moje kompetencje?

Wybaczam. Jednak następnym razem miej zgodę proboszcza, PIP oraz badania Sanepidu.

MrSpellu napisał/a:

Zakładam, że przez jakiś czas będzie "normalnie", to znaczy zdjęcie i kilka komentarzy, później znowu zdjęcie i kilka komentarzy, zrobi się offtop i albo go przeoczę, albo go wytnę. Albo pójdę sobie w cholerę na Madagaskar.

A nie można uznać że temat foto jest spamerski i ten spoam zostaje tam a nie gdzie indziej ? Bo ten sam spam przeniesiony bóg wie gdzie traci już restki i tak wątłęgo sensu marnej egzystencji
 
 
Elektra 


Posty: 3694
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2011-01-31, 19:11   

Toudisław napisał/a:
A nie można uznać że temat foto jest spamerski i ten spam zostaje tam a nie gdzie indziej ?

A potem uznamy, że każdy inny wątek będzie spamerski i w tym spamie utoniemy? ;)
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-31, 19:16   

Elektra napisał/a:
A potem uznamy, że każdy inny wątek będzie spamerski i w tym spamie utoniemy? ;)

Nie ale trudno żeby się nie spodziewać, że zdjęcia będą komentowane. Zdziwiło mnie, że usunięto wszystkie komentarze.
Ale bardzo się po tych postach nie popłaczę
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 19:28   

Toudisław napisał/a:
Zdziwiło mnie, że usunięto wszystkie komentarze.

O rany, kosiarka mi się omsknęła.

Toudisław napisał/a:
Ale bardzo się po tych postach nie popłaczę

Problem w tym, że istnieją ludzie, którzy traktuję takie posty jako prawdy księgi objawionej ;)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-31, 19:31   

MrSpellu napisał/a:
O rany, kosiarka mi się omsknęła.

Raczej piła mechaniczna XD
MrSpellu napisał/a:
Problem w tym, że istnieją ludzie, którzy traktuję takie posty jako prawdy księgi objawionej ;)

Ich problem. Jednak Spell sam jesteś siewcą spamu więc jako jego gnębiciel jesteś nie wiarygodny
 
 
Max Werner 
Antykwariusz


Posty: 916
Skąd: Fiorina Fury 161
Wysłany: 2011-01-31, 19:33   

Toudisław napisał/a:
Jednak Spell sam jesteś siewcą spamu więc jako jego gnębiciel jesteś nie wiarygodny


O! To właśnie, dokładnie to!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 19:34   

Toudisław napisał/a:
jesteś siewcą spamu

Piękne, jak minie mi faza na Herr Flicka to anektuję ten tytuł.
Co do praw autorskich, to się kiedyś dogadamy przy piwie :P

Toudisław napisał/a:
Jednak Spell sam jesteś siewcą spamu więc jako jego gnębiciel jesteś nie wiarygodny

Zgoda, ale moderator to nie funkcja, która wymaga czystej kartoteki w IPNie :P
Dlaczego niby nie mogę ciąć spamu samemu spamując? Ba, wykaszam konkurencję...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15626
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-31, 19:39   

Usuwanie komentarzy zdjęć do nich wszakże się odnoszących, uważam za niewłaściwe, delikatnie pisząc. Czy modek nie ma lepszych zajęć od wycinki rzeczy, które są jak najbardziej na miejscu?
Zdjęcia i komentarze idą ze sobą w parze. Zamordyzm i gruby przesadyzm ze strony Władz tego forum, jasno pokazuje, gdzie są zwykli użytkownicy, a gdzie stoi ZOMO.
Nie wiem, jaki stosunek mają do takich brzydkich praktyk inni, ale ja uważam, że prowadzi to do niezdrowej, nerwowej atmosfery i wyraźniejszego poczucia istnienia podziału.
Forum dla ludzi, a nie wprowadzanie jakichś wydumanych "zasad" z dupy wziętych!!
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 19:40   

No tak, Twoich nie przywróciłem...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2011-01-31, 19:45   

ASX76 napisał/a:
Zamordyzm i gruby przesadyzm ze strony Władz tego forum, jasno pokazuje, gdzie są zwykli użytkownicy, a gdzie stoi ZOMO.

Jak Maciejewicz, wykapany...

Weź się ogarnij ASik bo niezdrowe to jest prowokowanie z Twojej strony od paru już dni jakiś zaczepek. Ciesz się Donaldsonem, o!
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 19:46   

MadMill napisał/a:
Jak Maciejewicz, wykapany...

A tam wykapany, z pełnego wytrysku :mrgreen:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Max Werner 
Antykwariusz


Posty: 916
Skąd: Fiorina Fury 161
Wysłany: 2011-01-31, 19:49   

Mad, ale czemu Wy do cholerki nie widzicie co się dzieje? Ja już nie mam na to cierpliwości, siły ani ochoty, więc powiem ostatni raz - zróbcie porządek za Spellem! :evil:
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2011-01-31, 19:58   

Szczerze? Ja nie rozumiem o co chodzi, serio. On nawet mnie kasuje posty i co? Mam go zbanować, bo mam takie uprawnienia? No bez jaj, Spell ma pilnować porządku, jest modem do cholery. Zdarza się, że kasuje coś co nie powinien i pyskuje, ale każdemu z nas się to zdarza. Ale to jest jakiś odsetek całej jego pracy na forum. To że wywala kurwiących na lewo i prawo trolli i dzieci neo to już nikt nie widzi, bo to nie temat do marudzenia w księdze zażaleń, nie? Abstrahując od Waszej sympatii do siebie nawzajem.

A wiecie co ja myślę? Że żadne z Was nie potrafi rozwiązywać konfliktów tylko je tworzyć. Osoba która czuje się pokrzywdzona powinna zwrócić się do któregoś z adminów a my byśmy to załatwili od ręki. Ale takich kontaktów nie ma prawie w ogóle, tylko od razu pyskówka tutaj. I to wywołana najczęściej przez osoby trzecie a nie przez najbardziej zainteresowanych. Teraz odpowiedzcie sobie na pytanie co tutaj jest nie tak?
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15626
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-31, 20:00   

Max Werner napisał/a:
Mad, ale czemu Wy do cholerki nie widzicie co się dzieje? (cenzura)


Jak to czemu? GTW wspiera swoich! "Kruk krukowi oka nie wykole!" Zwykli, szarzy użytkownicy pokroju ASX-a czy Maxa, są postrzegani jako osobnicy gorszej kategorii, co widać po bezpardonowej wycince postów na temat (komentarze zdjęć są na temat wszędzie, tylko nie w ZB) i niestosownych, lekceważących komentarzach ze strony modków, którzy w tym momencie/w tej sprawie sprawiają wrażenie jakby rozminęli się ze swoją zaszczytną i odpowiedzialną funkcją.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23175
Wysłany: 2011-01-31, 20:02   

PROPONUJĘ WSZYSTKIM, JAKO MODERATOR, ABY WZIĘLI SOBIE NA WSTRZYMANIE I - PRZEDE WSZYSTKIM - PISALI W POSZCZEGÓLNYCH TOPIKACH NA TEMAT. NIE ZAPOMINAJĄC TAKŻE, ŻE OD KRÓTKICH WYMIAN ZDAŃ NA TEMAT POGODY JEST ShoutBox.

SPAMOWAĆ W TEMATACH CZYSTO SPAMERSKICH. W POZOSTAŁYCH STARAĆ SIĘ ROZWIJAĆ WYPOWIEDZI ZGODNIE Z NAJLEPSZYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI POSŁUGIWANIA SIĘ JĘZYKIEM POLSKIM NABYTYMI LUB WCIĄŻ NABYWANYMI.

JA JESTEM BARDZO LIBERALNY W "SWOICH" TEMATACH. ALE TO NIE ZNACZY, ŻE JEST TO TOŻSAME Z PRZYZWOLENIEM NA DWUWYRAZOWE WYPOWIEDZI, "ROZBEŁTYWANIE" I PISANIE NIE NA TEMAT. POZWALAM NA KONTROLOWANY OFF-TOP, ALE WSZYSTKO MA SWOJE GRANICE.

W ODRÓŻNIENIU OD SPELLA, BĘDĘ RÓWNIEŻ OSTRZEGAŁ PRZED WYKASOWANIEM, PROPONUJĄC JAKO ALTERNATYWĘ ROZWINIĘCIE WYPOWIEDZI. ALE Z PEWNOŚCIĄ NIE BĘDĄ TO TERMINY 24-GODZINNE. RACZEJ GÓRA 3-GODZINNE.

TO TAK NA PRZYSZŁOŚĆ.

WYŁĄCZAM CAPSLOCKA.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 20:12   

Romulus napisał/a:
W ODRÓŻNIENIU OD SPELLA, BĘDĘ RÓWNIEŻ OSTRZEGAŁ PRZED WYKASOWANIEM, PROPONUJĄC JAKO ALTERNATYWĘ ROZWINIĘCIE WYPOWIEDZI. ALE Z PEWNOŚCIĄ NIE BĘDĄ TO TERMINY 24-GODZINNE. RACZEJ GÓRA 3-GODZINNE.

Romulusie, zmęczysz się po trzech miesiącach. Czterech góra.

ASX76 napisał/a:
Jak to czemu? GTW wspiera swoich! "Kruk krukowi oka nie wykole!" Zwykli, szarzy użytkownicy pokroju ASX-a czy Maxa, są postrzegani jako osobnicy gorszej kategorii, co widać po bezpardonowej wycince postów na temat (komentarze zdjęć są na temat wszędzie, tylko nie w ZB) i niestosownych, lekceważących komentarzach ze strony modków, którzy w tym momencie/w tej sprawie sprawiają wrażenie jakby rozminęli się ze swoją zaszczytną i odpowiedzialną funkcją.

Elektra swego czasu Ci proponowała dział do pilnowania. Może się podejmiesz? Może przejmiesz moje obowiązki, co?

Max Werner napisał/a:
róbcie porządek za Spellem!

Porządek, to Ty zrób sam ze sobą. Bo Ci wyraźnie brakuje dystansu do własnej osoby.
Mi go brakuje tylko w dni parzyste, ale w szabas wszystko wraca do normy...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15626
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-31, 20:33   

MrSpellu napisał/a:


ASX76 napisał/a:
Jak to czemu? GTW wspiera swoich! "Kruk krukowi oka nie wykole!" Zwykli, szarzy użytkownicy pokroju ASX-a czy Maxa, są postrzegani jako osobnicy gorszej kategorii, co widać po bezpardonowej wycince postów na temat (komentarze zdjęć są na temat wszędzie, tylko nie w ZB) i niestosownych, lekceważących komentarzach ze strony modków, którzy w tym momencie/w tej sprawie sprawiają wrażenie jakby rozminęli się ze swoją zaszczytną i odpowiedzialną funkcją.

Elektra swego czasu Ci proponowała dział do pilnowania. Może się podejmiesz? Może przejmiesz moje obowiązki, co?



Zdawało mi się, iż zaproponował to Jand (raczej nie do końca na poważnie), a El była temu od początku przeciwna (na poważnie). Teraz wracam do tematu...
Mr Spell, będę nad wyraz konkretny - zamiast popadać w melodramatyczny ton typowy dla pensjonarki z taniej hollywoodzkiej produkcji, tudzież zachowywać się na zasadzie " a ja, na złość ASX-owi, odmrożę sobie jaja", proszę o przyjęcie do wiadomości następującej kwestii - jesteś bardzo dobrym modkiem, ale czasami/niekiedy bardzo przesadzasz stosując stalinowski terror ("kosimy równo") w sytuacji, która absolutnie tego nie wymaga! Jest wręcz wysoce niestosowna, bo komentowanie zdjęć na forum jest czymś normalnym!
Tylko o to mi chodziło.
Zauważ, że kiedy Cię chwaliłem (zdarzyło się kilka razy), za każdym razem znalazł się taki, który bredził coś o wazelinie i tym podobnych durnotach. Niestety, teraz przyszła kolej żeby Cię ochrzanić za "modkowe przestępstwo", któregoś się dopuskał przy biernym stanowisku ze strony pozostałych członków GTW (stąd wzięło się "kruk krukowi...").
Jako Trybun Ludowy jest moim świętym obowiązkiem patrzeć na ręce Władzy i reagować stosownie do sytuacji. Zwłaszcza gdy niektórzy jej przedstawiciele w swoich działaniach wykraczają poza ogólnie przyjęte/dopuszczalne normy.
Bez urazy.
ASX76
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 20:38   

Ale ja się nie czuję urażony.
Przyznaj tylko, że Cię głównie zeźliło to, że nie przywróciłem Twoich postów ;)

Zresztą cała dyskusja jest trochę bez sensu, ponieważ swego czasu Elektra, Gand, Mad czy też Sweet regularnie wycinali strumień świadomości czy to ze zdjęć, czy to z powitań.
I pretensji nie miał NIKT.

Więc ja się spokojnie pytam.

O CO KURWA CHODZI?!
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15626
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-31, 20:49   

MrSpellu napisał/a:
Ale ja się nie czuję urażony.
Przyznaj tylko, że Cię głównie zeźliło to, że nie przywróciłem Twoich postów ;)

Zresztą cała dyskusja jest trochę bez sensu, ponieważ swego czasu Elektra, Gand, Mad czy też Sweet regularnie wycinali strumień świadomości czy to ze zdjęć, czy to z powitań.
I pretensji nie miał NIKT.

Więc ja się spokojnie pytam.

O CO KURWA CHODZI?!



1. Nie przyznam. Cieszę się, że nie czujesz się urażony. I nawet może w to wierzę... ;)

2. Takiś tego pewny? Jeśli rzeczywiście miało coś takiego miejsce, to pewnie dlatego, że dochodziło do tego po kryjomu. Jak się o czymś nie wie, to nie sposób się do tego odnieść, zareagować. Ponadto nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż jednak w swoim zacięciu posunąłeś się dalej od nich. W wątku o Powitaniach chyba nie ma fotek...

3. O, a w to, to nie wierzę. :-P

4. Próbujesz się "wybielić" powołując/opierając się na nieudowodnionych winach pozostałych członków GTW?
A podobno "ptak nie kala własnego gniazda"... (by nie użyć bardziej dosadnego określenia) ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Max Werner 
Antykwariusz


Posty: 916
Skąd: Fiorina Fury 161
Wysłany: 2011-01-31, 20:50   

MrSpellu napisał/a:
O CO KURWA CHODZI?!



....................................................
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 20:53   

ASX76 napisał/a:
Cieszę się, że nie czujesz się urażony. I nawet może w to wierzę...

Wiara ponoć czyni cuda.

ASX76 napisał/a:
Takiś tego pewny?

Tak, takim tego pewien. Jeszcze były moderatorskie notki, że flow leci w kosmos i ludzie mają się ogarnąć.

ASX76 napisał/a:
Próbujesz się "wybielić" powołując/opierając się na nieudowodnionych winach pozostałych członków GTW?
A podobno "ptak nie kala własnego gniazda"... (by nie użyć bardziej dosadnego określenia)

Weź się Karmi napij albo innego kwasu chlebowego, bo Cię chyba suszy.

Max Werner napisał/a:

....................................................
_________________

Brak przerw, albo ja nie znam Morse'a.
Bo nie znam.

By nie było, eksperymentalnie piszę bez emotek.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15626
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-31, 20:56   

Aha, jeszcze jedno. Proszę nie traktować tego jako czepianie się, ale życzliwą uwagę.

Pisanie na forum z włączonym Caps Lockiem, zwłaszcza przez moda, wygląda niepoważnie. Ja rozumiem - jeden wyraz, skrót czy coś takiego... Ale nie całych zdań, na litość boską.
Jeśli ktoś chce zaakcentować wagę swoich myśli, to proszę używać pogrubienia textu, bez zbędnego powiększania go.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 20:59   

ASX76 napisał/a:
Pisanie na forum z włączonym Caps Lockiem, zwłaszcza przez moda, wygląda niepoważnie. Ja rozumiem - jeden wyraz, skrót czy coś takiego... Ale nie całych zdań, na litość boską.
Jeśli ktoś chce zaakcentować wagę swoich myśli, to proszę używać pogrubienia textu, bez zbędnego powiększania go.

Ja tam polecam kolorek. Czerwony najlepiej //spell

@

Szlag, miało być bez emotek :/
_________________
Instagram
Twitter
  
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-31, 20:59   

MrSpellu, Ja generalnie nie mam do ciebie " Ale " ale ..
Powinieneś być bardzij konsekwentny jak tępisz spam to się sam ograniczaj bo inaczej wygląda to że GTW może więcej. I generlanie nie fajnie wygląda

MadMill napisał/a:
A wiecie co ja myślę? Że żadne z Was nie potrafi rozwiązywać konfliktów tylko je tworzyć.

rzadko bo rzadko ale zgadzam się z Madam. I to dla mnie główny zarzut do Spela. Max ma tą przewagę że nie jest modem nie musi się chamować. I chyba ta Wada najbardzij mnie u ciebie boli. Z własnego doświadczenia wiem ze takie osoby nie koniecznie powinnny być Modami. Z tym że ja uważam i uwazałem że Powinieneś być Modem tylko pamiętaj o tej Wadzie
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15626
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-31, 21:01   

MrSpellu napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Pisanie na forum z włączonym Caps Lockiem, zwłaszcza przez moda, wygląda niepoważnie. Ja rozumiem - jeden wyraz, skrót czy coś takiego... Ale nie całych zdań, na litość boską.
Jeśli ktoś chce zaakcentować wagę swoich myśli, to proszę używać pogrubienia textu, bez zbędnego powiększania go.

Ja tam polecam kolorek. Czerwony najlepiej //spell


Czerwony jest zastrzeżony. Gdzieś tam, kiedyś tam go użyłem i El szybko przypisała mnie do porządku. Zatem odpada, a szkoda, bo lubię czerwień.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13